فرار از مرگ لارا کرافت شخصیت اصلی بازی Shadow of the Tomb Raider

لارا کرافت شخصیت اصلی بازی

چندی پیش کمپانی اسکوئرانیکس تریلر جدیدی را از بازی Shadow of the Tomb Raider ارائه داد و آن تلاش لارا کرافت شخصیت اصلی بازی برای نجات زندگی خود و فرار از موانعی بود که بر سر راه او قرار داشت . همان طور که همه میدانیم موضوع مرگ و زندگی همیشه موضوع چالش برانگیزی بوده و تلاش برای حفظ بقا و ادامه ی حیات همیشه موضوعی بوده که مورد توجه خیلی از سازندگان فیلم ها و بازی ها قرار گرفته است

لارا کرافت شخصیت اصلی بازی
لارا کرافت شخصیت اصلی بازی

بازی هایی که سبک ماجرا جویی دارند از گذشته تا امروز همیشه توانسته اند توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کنند به خصوصTomb Raider که همیشه موضوع خوبی برای رمان نویسان و کارگردانان فیلم ها بوده است و از سال ۱۹۹۶ تا کنون مجموعه بازی هایی از آن ساخته شده که بسیار پر مخاطب بوده اند .البته این بازی هم همانند هر بازی دیگری علاوه بر نقاط قوت خود نقص هایی نیز داشته است که این نقص ها در برخی از فصل ها جبران شدند اما در برخی از فصل های آن به همان شکل گذشته باقی ماندند و حتی نقص های جدیدی نیز به آن اضافه شدند .
اما خوب نقص ها طبیعی هستند و همیشه تا جایی که بازی پلی استیشن ۴ داستان قوی و جذب کننده ای داشته باشد نمیتوانند بازی را از پای در آورند . بنابراین همان طور که گفتیم این بازی با سبک ماجراجویی خود ، توانست توجه افراد کنجکاو زیادی را به خود معطوف سازد که شخصیت اصلی این بازی که لارا کرافت نام دارد باستان شناسی کنجکاو و قوی است که با کنجکاوی های خود و رفتن به نقاط جالبی همیشه توانسته افراد زیادی را به خود جذب کند .
چرا که هم از نظر اخلاقی و هم از نظر ظاهری فرد قابل قبولی است و با کار هایی که انجام میدهد به جذابیت خود می افزاید .
از نکات مثبت این بازی میتوان به این موضوع اشاره کرد که این بازی برای کنسول های زیادی ارائه شده است هر چند که کنسول های اصلی آن سگاسترن و پلی استیشن بود اما برای پلتفرم هایی نظیر نینتندو دی اس ، ایکس باکس ، گیم کیوب و اندروید و Ios هم اجرا شد .

لارا کرافت شخصیت اصلی بازی
ازی Shadow of the Tomb Raider

فرار از مرگ لارا کرافت شخصیت اصلی بازی در تریلر جدید Shadow of the Tomb Raider

همان طور که گفتیم هر بازی دوره ی افول و فروعی دارد که خوب برای بازی هایی که به این صورت به شکل سری و طی چند سال ارائه میشوند یک موضوع کاملا طبیعی است اما صرف نظر از مشکلاتی که در این سری از بازی وجود داشت یک اصل ثابت بود و آن هم شخصیت و نحوه ی بازی لارا کرافت بود که مانند همیشه توانست خیلی خوب توجه افراد زیادی را به خود جذب کند ‌.چندی پیش کمپانی اسکوئرانیکس تریلر جدیدی را از این بازی ارائه داد و آن تلاش لارا کرافت شخصیت اصلی بازی برای نجات زندگی خود و فرار از موانعی بود که بر سر راه او قرار داشت .
همان طور که همه میدانیم موضوع مرگ و زندگی همیشه موضوع چالش برانگیزی بوده و تلاش برای حفظ بقا و ادامه ی حیات همیشه موضوعی بوده که مورد توجه خیلی از سازندگان فیلم ها و بازی ها قرار گرفته است زیرا این موضوع فرار از مرگ همیشه موضوعی بوده که توانسته هیجان زیادی را به مخاطبین خود عرضه کند . لارا کرافت که در این سری از بازی موضوع جدیدی را یافته تا درباره ی آن ماجراجویی کند و آن هم جلوگیری از پایان جهان است .
در این سری از بازی با خطرات زیادی مواجه میشود که برخی از این خطرات شامل قفس هایی با زندانی های مرده و جمجمه ها و خون های تازه ای است که نشان دهنده ی این است که اخیرا جنایاتی در آن مکان که حالا لارا کرافت در آن قرار گرفته است اتفاق افتاده که این خود به هیجان انگیز تر شدن بازی کمک زیادی میکند و همچنین گذر کردن از موانعی که بر سر راه لارا قرار گرفته اند نیز خود قابل توجه است .
از تریلر های جدیدی که اخیرا توسط کمپانی Square Enix ارائه شده است نظیر دشمنان سرسخت لارا کرافت ، کاوش زیر آب ومقبره های تاریک و مرگبار مشهود است که این کمپانی قصد افزایش هیجان این بازی را دارد زیرا این فضا سازی هایی جدیدی که در بازی اجرا شده است و این حس ترس و هیجان موجود در بازی خود گواه این ماجرا میباشد .
قرار است که این بازی در تاریخ ۱۴ سپتامبر برای کنسول های ایکس باکس وان ، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر اجرا شود. امیدواریم که لارا در این سفر پر چالش موفق باشد و بتوانید از چالش ها و خطرات پیش رو عبور کند و از پایان یافتن جهان جلوگیری کند ما نیز همراه او هستیم و در این سفر او را یاری خواهیم کرد .

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =