استریم اسکوئر انیکس به مناسبت یک سالگی بازی NieR Automata

محیط بازی NieR: Automata

بازی پلی استیشن ۴ NieR: Automata یکی از بازی‌های پر طرفدار می‌باشد به همین منظور شرکت بزرگ اسکوئر انیکس یک لایو استریم به مناسب یک سالگی بازی پلی استیشن ۴ NieR: Automata برگزار می‌کند.

بازی NieR: Automata
بازی NieR: Automata

دنیای بازی‌های پلی استیشنی هر روز ابعاد پیشرفته‌تری به خود می‌ گیرد؛ این بازی‌ها مخاطبان خاص خودشان را دارند، طوری که بسیاری از کاربران و مخاطبان خبرهای مربوط به آخرین تغییرات و اخبار بازی‌های را دنبال می‌ کنند. بازی پلی استیشن ۴ NieR: Automata یکی از بازی‌های پر طرفدار می‌ باشد به همین منظور شرکت بزرگ اسکوئر انیکس یک لایو استریم به مناسب یک سالگی بازی پلی استیشن ۴ NieR: Automata برگزار می‌ کند.

این بازی به تازگی یکساله شده است و طی این مدت توانسته رضایت مخاطبان خود را جذب کند. این کمپانی بزرگ قصد داریم به مناسب یک سالگی یک لایو استریم در وب‌ سایت اشتراک ویدئویی niconici به صورت پیوسته منتشر کند. این کمپانی قرار است لایو استریم را در تاریخ ۳ تا ۴ مارس مصادف با ۱۲ و ۱۳ اسفندماه منتشر کند.

بازی NieR: Automata

بازی پلی استیشن ۴ NieR: Automata از جمله بازی‌های اکشن می‌باشد. این بازی مهیج برای نخستین بار در تاریخ ۲۲ فوریه۲۰۱۷ مصادف با ۴ اسفندماه ۱۳۹۵ برای کنسول بازی پلی استیشن ۴ در ژاپن منتشر کرد. این بازی به محض انتشار توانست نظر انتقادی منتقدان را به خود جلب کند و از سوی دیگر توسط کاربران و بازیکنان مورد اقبال و پسند قرار گرفت. استودیو بزرگ پلاتیتیوم گیمز در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت اسکوئر انیکس این بازی را منتشر و در دسترس بازیکنان و کاربران قرار داد.

این بازی مهیج و اکشن در حال حاضر در کل جهان برای پلتفرمهای پلی استیشن ۴ و پی سی قابل‌دسترس می‌باشد. این بازی را می‌توان یک از بازی‌ های ویدئویی ممتاز به شمار آورد چرا که این  بازی می‌تواند ساعت‌ها شما را به خود مشغول کند. این بازی مهیج و جذاب با نقش‌ آفرینی ژاپنی‌ ها می‌ باشد.

داستان این بازی به گونه‌ای است که برای فهمیدن آن باید بازیکن سه بار بازی را تمام کند به زبان ساده‌ تر می‌توان گفت که بازی سه فاز مختلف را بیان می‌ کند که تیم سازنده بازی در فاز اول و دوم این بازی از کارکتر های بازی و دیدگاهشان برای قصه پردازی و قصه گویی استفاده می‌ کنند و در فاز سوم و قسمت پایانی این بازی شاهد یک جمع‌بندی داستانی از کارکتر های بازی هستیم.

محیط بازی NieR: Automata
محیط بازی NieR: Automata

محیط بازی پلی استیشن ۴ NieR: Automata

این بازی پلی استیشن داستانی عمیق و درعین‌حال ساده‌ای را روایت می‌کند. شما این بازی را با یک ربات با نام ۲B که بیشتر به انسان شبیه است آغاز می‌کنید، در این بازی به همراه شخصیت شما یک همراه و مکمل وجود دارد که ۹S نام دارد. در این بازی قابلیت‌های هر دو شخصیت به هنگام بازی به خصوص مبارزه با یکدیگر کاملاً متفاوت است.صرفاً شما با دو شخصیت متمایز و مکمل سروکار دارید که در این بازی دو مکمل در مبارزات با استفاده از تکنیک‌های خاص مبارزه از خودشان دفاع و به مبارز می‌پردازند و محیطی جذاب و دیدنی را پیش روی شما قرار می‌دهند. این بازی مهیج در سال ۲۰۱۷ منتشر شود.

به همین منظور اسکوئر انیکس یک لایو استریم به مناسبت یک سالگی بازی پلی استیشن ۴ NieR: Automata برگزار می‌کند که می‌توانید این ویدئو های پیوسته را در وب‌سایت اشتراک ویدئویی niconici مشاهده کنید.داستان بازی به این شکل است که گروه YARHA را که در کره ماه مستقر هستند برای نجات زمین از دست ربات‌ ها تلاش می‌کنند تا دوباره زمین به بشریت و انسان‌ ها بازگردانده شود.

دو شخصیت مکمل ۲B و ۹S مامور ویژه این گروه برای مبارزه با ربات‌ها می‌باشند. در این بازی نوع شخصیت‌پردازی و استفاده ار دیالوگ ها سبب جذابیت بازی شده است. این بازی مهیج علاوه بر داشتن داستان زیبا دارای موسیقی زیبا و دلنوازی است که بر جذابیت‌های بازی می‌افزاید. روند این بازی به صورت اکش و مبارزات پی در پی و سریع می‌ باشد.

اسکوئر انیکس یک لایو استریم به مناسبت یک سالگی بازی پلی استیشن ۴ NieR: Automata برگزار می‌کند. توجه داشته باشید که لایو استریم در وب سایت اشتراک ویدئویی niconici به صورت پیوسته منتشر شده و قابل مشاهده است. این بازی نخستین بار در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و پس از آن در سرتاسر جهان عرضه شود. از جمله‌های بازی اکشن با واکنش سریع می‌باشد که توانسته نظر مخاطبان و منتقدان خود را طی مدت زمان عرضه به خود جلب کند.

در این بازی دو شخصیت متمایز و مکمل وجود دارد که هر کدام تکنیک ها و مبارزه خاص خودشان را دارند. این بازی بر روی اکثری پلتفرمها قابل‌اجرا است. اگر به دنبال یک بازی سراسر اکشن می‌گردید این بازی یک پیشنهاد مناسب و عالی برای شما می‌باشد. محیط بازی به گونه‌ای هوشمندانه است طوری که شما را درگیر خود می‌کند و باعث می‌شود شما ساعت‌ها با این بازی سرگرم شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 15 =