لغو بازی Lord of the Rings

لغو بازی Lord of the Rings

شایعه شده که آمازون توسعه بازی ویدیویی آتی خود یعنی Lord of the Rings را لغو کرده است. درحالی ‌که این بازی در استودیوی بازی آمازون با مشارکت Tencent’s Leyou Technologies درحال ‌توسعه بود، گزارش شده که به دنبال اختلاف‌ها در قرارداد بین megacorps Amazon و Tencent توسعه بازی لغو شده است.

اسناد دقیق مجوزها درباره Lord of the Rings MMO پایان سال گذشته به صورت آنلاین منتشر شد و به این اشاره داشت که مجموعه از اسناد قانونی “به عنوان بخشی از مالکیت Leyou توسط Tencent” منتشر شده ‌اند، که شامل “Game License Agreement اصلی Leyou برای بازی Lord of the Rings game با Middle-earth Enterprises و توافق نامه همکاری و توسعه مشترک با آمازون” بوده است. این پست شامل اسناد اصلاحی و جزئیات زمان‌بندی تولید MMO و پیش‌نویسی از کل بازی و روایتی که انتظار می‌رود تا ۱۱ ژانویه ۲۰۲۱ تکمیل شود.

با این ‌حال، یک سخنگوی آمازون به Bloomberg گفته که به دنبال خرید Leyou توسط Tencent، در حال حاضر “قادر به تأمین و تضمین شرایط برای ادامه روند این عنوان نیست.” این سخنگو بیان کرد” ما عاشق Lord of the Rings IP هستیم و از اینکه بازی را به مشتریان نمی‌رسانیم ناامید شده ‌ایم.

در سال‌های اخیر Lord of the Rings IP بسیاری مانند Monolith Production’s Middle-earth: Shadow of Mordor و Middle-earth: Shadow of War وجود داشته ‌اند. بازی بعدی قرار است در دنیای فانتزی تخیلی JRR Tolkien تنظیم شود و Daedalic Entertainment’s The Lord of the Rings: Gollum نام دارد که انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۱ راه ‌اندازی شود.

درست پنج ماه پس از آغاز شوتر رایگان در ماه مه ۲۰۲۰، Amazon Games توسعه بازی Crucible، اولین بازی با بودجه زیاد این استودیو را متوقف کرد.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =