لغو بازی Scalebound کمپانی PlatinumGames

لغو بازی Scalebound XBox one کمپانی PlatinumGames

در آخرین کنفرانسی که شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۱۶ داشت اعلام کرد که بازی Scalebound یک سال بعد برای ایکس باکس وان (کامپیوترهای شخصی) عرضه خواهد شد. اما اخیرا شرکت مایکروسافت این بازی را به طور رسمی برای کنسول ایکس باکس وان لغو کرده است. از آنجا که اطلاعات دقیقی در رابطه با این موضوع ارائه نشده است امروز سعی داریم در این مطلب به جزئیات بیشتر این خبر بپردازیم.

علت لغو بازی Scalebound از نظر رئیس بخش ایکس باکس

رئیس بخش این پلتفرم (فیل اسپنسر) علت لغو این بازی را برای ایکس باکس وان اینگونه اعلام نموده است.در زمستان سال گذشته کمپانی سازنده کنسول های ایکس باکس اعلام نموده که بازی را برای ایکس باکس وان لغو کرده اند و در مورد لغو آن پاسخ روشنی نداده اند و تنها چیزی که در این مورد گفته شده نیاز به بررسی بیشتر بازی بوده است.

استریو سازنده بازی Scalebound (پلاتینیوم) از انتشار این بازی برای کنسول ایکس باکس ناامیدی خود را اعلام کرده است.
در ادامه این موضوع اسپنسر لغو رسمی این بازی برای ایکس باکس را موضوعی آزاردهنده عنوان کرده و بابت آن از طرفداران این بازی عذرخواهی می کند.در سال های اخیر اسپنسر در مصاحبه های پخش شده در وب سایت ها بیشتر به این موضوع پرداخته است.

اعتقاد فیل اسپنسر برای لغو بازی Scalebound

عقیده اسپنسر به سعی بیشتر استریو سازنده بازی Scalebound می باشد که تا بازی بی همتای را ارائه دهد و اینکه این بازی را زودتر از زمان خود برای این پلتفرم معرفی کرده اند می باشد. هر چند که معرفی بازی قبل از زمان معین خود فشار سنگینی را به تولیدکنندگانش وارد کرد و مانع توسعه بازی گردید.

لغو بازی Scalebound XBox one کمپانی PlatinumGames
لغو بازی Scalebound XBox one کمپانی PlatinumGames

در نهایت کمپانی های سازنده را به این فکر واداشت که نمی توانند بازی مناسبی را برای طرفدارانشان بسازند و این علت اصلی لغو ادامه ساخت این بازی بود.علاوه بر این اسپنسر عقیده دارد که گیمران ژاپنی به بازی های کنسولی علاقه دارند و این علاقه به دلیل کنسول نینتندوسوییچ می باشد زیرا او ارتباط بین بازی و گیمر را ضروری می داند و برای بهتر شدن این وضعیت تلاش زیادی می کند.

لغو شدن ساخت بازی Scalebound

لغو شدن ساخت بازی Scalebound طبق اظهارات استریو زنده آن بوده که باعث ایجاد مشکل در توسعه این بازی شد. با وجود اینکه گیمران مایکروسافت اطلاعات چندانی را در این باره اظهار نکرده اند اما شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از لغو ساخت بازی Scalebound می توانید به سایت های معتبر این شرکت مراجعه کنید زیرا جزئیات آن در این سایت ها آمده است.

همان طور که می دانید بازی Scalebound به کارگردانی Hideki Kamiya است که معرفی آن توسط شرکت مایکروسافت بود. اخیرا می بینیم که این بازی برای کنسول ایکس باکس وجود ندارد و به شکل کاملا رسمی از روی وب سایت ها حذف شده است. بیانیه شرکت مایکروسافت در مورد لغو بازی Scalebound به این صورت است که:

“پس از ارزیابی های دقیق ساخت بازی، Scalebound را را کنسل کردیم و سعی داریم که جای آن بازی های دیگری چون Crackedown 3، State of Decay 2 و… را به گیمران عرضه کنیم.”

Scalebound، بهترین بازی برای ایکس باکس وان

از بهترین باز یهای ایکس باکس وان Scalebound بود که می توانست طرفداران زیادی را به دست بیاورد.هر چند که بعدها شاهد لغو ساخت این بازی برای ایکس باکس وان بودیم اما بهتر بود که این بازی به نمایش درمی آمد و سپس اگر علاقمنندان خود را فراهم نمی نمود لغو می شد.به هر حال شرکت سازنده کنسول های ایکس باکس هم این بازی را برای طرفدارانش متوقف نموده است.

انحصار بازی Scalebound برای کنسول نینتندوسوییچ

بازی Scalebound از بازی های بود که ابتدا قرار بود منحصرا برای ایکس باکس وان عرضه شود که بعد از متوقف شدن ساخت این بازی برای ایکس باکس حالا تصمیم بر این است که این بازی برای کنسول نینتندوسوییچ انتشار بیابد.طبق آخرین اطلاعات منتشر شده سازندگان این بازی از انجای که با کمپانی سازنده این کنسول ارتباط خوبی دارند این بازی را منحصرا عرضه خواهند کرد. این دو در کارنامه خود سوابق موفقی مانند بازی بایونتا ۲ را دارند.

مقایسه بازی Scalebound

با وجود اینکه کنسول نینتندوسوییچ عملکرد ضعیفی تری را از لحاظ پردازش به نسبت کنسول ایکس باکس وان دارد ممکن است کمی از کیفیت این بازی پایین بیاید.

لغو بازی Scalebound XBox one کمپانی PlatinumGames
لغو بازی Scalebound XBox one کمپانی PlatinumGames

دلایل روشن بازی Scalebound 

• زودتر معرفی شدن بازی از زمان معین خود
• عدم دستیابی به استانداردهای لازم توسط شرکت مایکروسافت
• وجود مشکلات بازی برای کنسول ایکس باکس وان
• درجه یک نبودن بازی و در نتیجه انحصار نیافتن آن برای کنسول مورد نظر
تمامی موارد گفته شده دلایل روشنی است که فیل اسپنسر اعلام کرده است. هر چند که بازی Crackdown 3 هم ابتدا قرار نبود که برای کنسول های ایکس باکس وان عرضه شود اما بعد از انتشار رضایت گیمران را جلب نکرد.

تاریخچه بازی Scalebound 

نخستین بار بازی Scalebound در سال ۲۰۱۳ از سوی شرکت سازنده خود و کنسول های ایکس باکس شناخته شد و توانست علاقمندان زیادی را به دست بیاورد. بعدها شایعاتی در مورد ساخت بازی Scalebound مطرح شد که به حقیقت پیوست و شرکت مایکروسافت لغو این بازی را برای کنسول X Box one رسما اعلام کرد. به هر حال به هر دلیل که بازی Scalebound برای X Box One لغو شده باشد اما باعث به وجود آمدن نارضایتی گیمران شده است.

کلیدواژه : کمپانی PlatinumGames
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 6 =