رویداد Epic Mercenary بازی Assassin’s Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey PS4

بعد از این که شرکت سازنده ی بازی پلی استیشن ۴ Assassian creed:odyssey اعلام کرد برای طرفداران بازی خود که می خواهد بسته های الحاقی و مناسبی را در پچ ها و آپدیت های جدید معرفی کند، بنابراین کاربران بی صبرانه منتظر اعلام خاصیت جدیدی که اعلام شده بود، که در بازی می خواهد اضافه شود یعنی Epic Mercenary بودند. این بازی Assassian creed:odyssey یکی از مشهور ترین ور عین حال جدید ترین بازی است که برای PlayStation 4 ایجاد شده است و کمتر از دو ماه است که این بازی در بازار وارد شده است.

این بازی در عین تازه وارد بودن خود در بازار توانسته است سهم زیادی از فروش شرکت سازنده ی این بازی یعنی یوبی سافت را گرفته است. این بازی توانسته است تا کاربران زیادی را در سراسر دنیا به خود بگیرد. این بازی به صورتی مناسب و با کیفیت طراحی شده است و به صورتی است که می تواند به راحتی شما را سرگرم کند. این بازی از کیفیت طراحی داستانی بالایی برخوردار است و می تواند به راحتی شما را در جریان بازی قرار دهد. این بازی یکی از بازی های پلی استیشن ، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ ژانر داستانی است که شما را در جریان یک داستان قدیمی و یونانی قرار می دهد و بسیار هم جذاب است.

Assassin's Creed Odyssey PS4
Assassin’s Creed Odyssey PS4

بازی Assassian creed:odyssey بعد از این که توانست فروش بسیار زیادی داشته باشد ، سازنده ی آن برای این که بتواند طرفداران خود را راضی کند، اعلام داشت تا در هر قسمت یک بسته ی الحاقی مناسب و با دقت را برای کاربران خود ایجاد کند یکی از این بسته های الحاقی Epic Mercenary بود که اعلام داشت تا در هفته ی اخیر این امکان را اضافه خواهد کرد. اما شرکت یوبی سافت اعلام کرد که نمی توان فعلا این بسته ی الحاقی را برای بازی ایجاد کند.

این بازی به صورتی داستانی است و اضافه کردن یک بسته ی الحاقی بسیار می تواند در ادامه ی بازی برای کاربران مهم باشد بنابراین این امکان را که ابتدا یوبی سافت اعلام کرد و بعد گفت که فعلا این امکان را اضافه نخواهد کرد باعث شد تا کاربران زیادی را که داشت بخشی را از دست بدهد. زیرا نقطه ی جذابی که در این بازی ماجراجویی داستانی برای کاربران وجود دارد امکان اضافه شدن داستان ها و قسمت های جدید به بازی است که اگر یوبی سافت نتواند کاربران خود را راضی کند بنابراین نمی تواند فروش زیادی را نیز داشته باشد.

در بسته ی الحاقی که Epic Mercenary بود و قرار بود به بازی مذکور اضافه شود به این صورت از آن صحبت شده بود که در دنیای یونان باستان که همه ی کشور پر از گلادیاتور های قدرتمند و محکم است و کشور یونان بر پایه ی همین مردان قدرتمند بر پا ایستاده است، فردی مزدور به نام damins که که کشور را به چالش کشیده است وجود دارد که شما باید در این بازی به صورتی مهیج و هیجان انگیز و با استفاده از قدرت تخیل و تعقل خود به دنبال او بگردید و اورا نابود کنید.

البته توجه به این نکته ضروری است که که Epic Mercenary در قسمت اول به بازی اضافه شده بود و در این قسمت به کاربران قول داده شده بود که بسته ی دوم و قسمت دوم Epic Mercenary هم به بازی اضافه شود که طبق گفته ی یوبی سافت: ما نتوانستیم demains را به عنوان یک شخص مزدور پیدا کنیم . بنابراین این بازی به صورتی مناسب توانست قسمت اول Epic Mercenary را به داستان بازی اضاف کند و همین امر باعث شد تا کاربران زیادی به این سمت سوق پیدا کنند.

بنابراین یوبی سافت به این فکر افتاد که قسمت دوم Epic Mercenary را هم به بازی اضافه کند ولی این امر به ظاهر ساده را برای خود آسان می دانست و این نکته را در نظر نگرفته بود که چه مدت زمانی لازم دارد تا این قسمت را به بازی اضافه کند و در زمان بنی خود دچار مشکل شد و همین امر باعث شد تا قسمت دوم Epic Mercenary که قرار بود به بازی اضافه شود را نتواند به بازی اضافه کند. این بازی به صورتی مناسب و با کیفیت طراحی شده است و توانسته است تا طرفداران خود را در سراسر دنیا داشته باشد بنابراین اگر به بازی های ژانر داستانی علاقه دارید ما به شما این بازی را پیشنهاد می دهیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =