لغو نسخه فیزیکی بازی Ruiner

Ruiner

همان طور که اکثر کاربران در جریان هستند برای بسیاری از بازی ها دو نسخه دیجیتالی و فیزیکی وجود دارد؛ اکنون بازی Ruiner دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی دارد که نسخه فیزیکی آن به دلیل نداشتن مجوز لازم در حال لغو شدن است. از طرفی این مجوز مربوط به تبصره ESRB می باشد. مجموعه بازی Ruiner یک بازی در سبک تیراندازی حرفه ای می باشد و همچنین ساخته شده از شرکت های بزرگ و معتبر دولور دیجیتال و ریکون گیمز می باشد.

این بازی بهترین اثر دردنیای تیراندازی ها است و بهترین بازی را با هیجان انگیز ترین محتوا به بازیکن اهدا می کند که چنین تجربه نابی برای هر بازیکنی مقدور نیست. در حال حاضر با توجه به اخباری که در دست ما قرار گرفته است باید یک خبر غم انگیز را به علاقه مندان سبک تیراندازی و نسخه های فیزیکی ابلاغ کنیم.

Ruiner
Ruiner

شرکت تولید کننده و توسعه دهنده بازی Ruiner که ریکون گیمز نام دارد و کار اصلی این کمپانی ساخت مجموعه تجهیزات کلکسیونی بازی پلی استیشن و همچنین ساخت نسخه فیزیکی برای بهتره جلوه دادن عنوان های مختلف و جذب بیشتر کاربران آن مجموعه است خبر بدی در توییت خود منتشر کرد که باعث نگرانی بسیاری از کاربران شد به طوری که آن ها دیگر امیدی به آینده این بازی جذاب نداشتند.

طبق خبری که در توییت این شرکت منتشر شده بود با توجه به این که شرکت مذکور از مجوز غیر قابل پیش بینی مربوط به گروه سنی ESRB اطلاع نداشتند و یا اینکه اطلاع داشتند و غیر قانونی کار میکردند پس در حال حاضر مجبور هستند این نسخه فیزیکی را به طور کامل لغو کنند و همچنین برای هیچ کدام از دیسک های در نظر گرفته شده برای پلی استیشن ۴ قادر به ادامه روند تولید نخواهند بود و متوقف می شوند.

طبق سخنانی که تا امروز در رابطه با کمپانی مذکور زده شد آخرین مطلب این بود که هر کمپانی که نسخه دیجیتالی از بازی منتشر کرده است علاوه بر هزینه ای که برای نسخه دیجیتال پرداخت کرده باید برای نسخه فیزیکی نیز مبلغ بیشتر و جداگانه ای پرداخت کند در غیر این صورت غیر قانونی عمل کرده و تمام زحماتش متوقف خواهند شد. خب این کار برای شرکت های سازنده اصلا به صرفه نیست و اگر مجبور باشند.

برای نسخه فیزیکی مبلغ بالایی پرداخت کنند پس کاربران باید چه مقدار هزینه خرج کنند تا بتوانند آن نسخه را در دست داشته باشند و این ها همه باعث رکود فروش نسخه های فیزیکی شرکت های سازنده می شود و پیشرفت و رشد آن ها را متوقف می سازد. با وجود این قانون های ضد و نقیض پس آینده نسخه های فیزیکی چه می شود و چگونه قرار است این بازی ها به فروش برسند؟

همچنین به چه صورت در اختیار بازی کنان قرار گیرد آیا تمام تلاش شرکت ها در رابطه با ساخت بازی های فیزیکی بیهوده بوده و در حال حاضر باید دست روی دست گذاشت و شاهد حذف و از بین رفتن این نسخه ها شویم مگر می شود؟ و حتی سرمایه ای که کمپانی های معتبر روی این قابلیت صرف کرده اند چه می شود؟ چه کسی پاسخگوی این مشکلات بسیار بزرگ است ؟

به دنبال چنین مشکلاتی کمپانی special reserve games در این راستا سخنانی برای سوال های متعدد کمپانی ها و کاربران تدبیر کرده است و قول داده است که ادامه این تلاش ها باعث می شود که به بازی های دیگر لطمه ای وارد نشود.

و نسخه های فیزیکی مجموعه های دیگر آسیبی نبینند و همچنین گفته: ما هیچ گاه برای نسخه های بعدی ناراحت نمی شویم و امید خود را برای آینده از دست نمی دهیم چرا که بازی های پلی استیشن همیشه موفق بوده اند. قوانین به وجود آمده با این که نسبت به ورژن قدیمی خود تغییراتی عجیب داشته اند اما هم اکنون شرایط برای نسخه دیجیتالی فراهم است تا تولید و با قیمت منصفانه به فروش می رسند و تنها نسخه های فیزیکی دارای مشکل هستند که اجازه نخواهیم داد این مشکلات به بخش های دیگر نیز صدمه وارد کند.

در ادامه خبر رسیده است که کمپانی special reserve games قید تلاش روی نسخه فیزیکی بازی Playstation را نزده و هم چنان در حال فعالیت است اما در بین این ها در حال ساخت عنوان های کلکسیونی است و گفته شده که تا چند وقت دیگر دو نسخه از آن ها وارد بازار خواهد شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 9 =