لوگو ایکس باکس سری ایکس توسط مایکروسافت به ثبت رسید

لوگو ایکس باکس سری ایکس

مایکروسافت به تازگی نشان تجاری جدیدی را ثبت کرده است که به نظر لوگو ایکس باکس سری ایکس می باشد 

با اینکه مدت زمان زیادی تا انتشار کنسول Xbox سری X مانده است، چیزهای بسیاری در مورد آن از قبیل شکل ظاهری آن، نوع سخت افزاری که در آن به کار رفته و حتی شکل کنترلرهای آن می دانیم. به نوعی، ما در مورد این کنسول بیشتر از PS5 اطلاع داریم. امروز نگاهی به بخش دیگر این کنسول می اندازیم، بخشی از فرانچایز Xbox که Microsoft همیشه در آن بی نقص عمل کرد: لوگوی کنسول.

لوگو ایکس باکس سری ایکس

این لوگو فاصله زیادی با لوگوی قبلی داشته و Microsoft آن را به عنوان نشان تجاری ثبت کرد. درست است، دیگر دوران لوگوی بزرگ و کروی شکل خاکستری به همراه X سبز رنگ درخشان وسط آن به پایان رسیده و به نظر لوگویی که برای هر دو کنسول Xbox One و Xbox 360 به کار می رفت، اکنون دیگر بازنشسته شده است. این لوگو در جای خود بسیار مدرن و در عین حال ساده است. نماد “X” هنوز هم در این لوگو وجود دارد و در کنار آن از کلمه “Series” استفاده شده است.

لوگو ایکس باکس سری ایکس
لوگو ایکس باکس سری ایکس

به نظر می رسد که مایکروسافت قصد استفاده از این لوگو را در جاهای مختلفی غیر از کنسول در سر دارد. بنابراین، قرار است سری جدید این لوگو را نه تنها بر روی لباس ها، بلکه بر روی جواهرات، چرم، لوازم آشپزخانه و بسیاری از موارد دیگر ببینید. Xbox سری X اواخر امسال وارد بازار خواهد شد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =