پر فروش ترین بازی های ویدیویی در ایالات متحده آمریکا

لیست فروش برترین بازی های ویدیویی

موسسه ی NPD یک موسسه ی آماری و تحلیل گر در ایالات متحده آمریکا است که وظیفه ی آن تنظیم و بررسی گزارش میزان فروش بازی ها برنامه های تولیدی و لوازم جانبی و سخت افزار بازی ها را برعهده دارد. این موسسه لیست فروش برترین بازی های ویدیویی در ماه مارس ۲۰۱۹ ایالات متحده آمریکا را منتشر کرده است که در این مقاله به آن می پردازیم.

لیست فروش برترین بازی های ویدیویی
لیست فروش برترین بازی های ویدیویی

موسسه ی NPD یک موسسه ی آماری و تحلیل گر در ایالات متحده آمریکا است که وظیفه ی آن تنظیم و بررسی گزارش میزان فروش بازی ها برنامه های تولیدی و لوازم جانبی و سخت افزار بازی ها را برعهده دارد. طبق اعلام نظر این موسسه در ماه مارس ۲۰۱۹ ایالات متحده آمریکا لیست فروش برترین بازی های ویدیویی به شرح زیر می باشد:

  • Tom clancys the division 2
  • sekiro:shadows die twice
  • MLB19:the show
  • devil may cry 5
  • super smash bros:ultimate
  • Red dead redemption ii
  • NBA 2k19
  • Grand  theft auto v
  • yoshis crafted world
  • call of duty:black ops iiii

بر اساس لیست منتشر شده ی این موسسه کنسول بازی نینتندو سوییچ برای چهارمین ماه متوالی موفق به دریافت جایگاه نخست به عنوان پر فروش ترین کنسول بازی دست یابد. بنابراین این کنسول نه تنها در ماه مارس بلکه پرفروش ترین کنسول در سال ۲۰۱۹ بوده است.

بررسی فروش برترین بازی های ویدیویی

۱. tom clancys the division 2

در بخش داستانی این بازی مراحل فرعی و اصلی زیادی وجود دارد. که در بخش مراحل اصلی بازی مراحلی مانند آزاد کردن شخصی از دست گروه های دیگر، تصرف یک منطقه، یا از بین بردن دشمنان وجود دارد. نکته ی قابل تأمل برانگیز این بازی طراحی بسیار خوب آن است. هرمرحله چالشی را پیش روی بازیکن قرار می دهد که بسیار ارزشمند است. مراحل فرعی بازی نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

لیست فروش برترین بازی های ویدیویی
لیست فروش برترین بازی های ویدیویی

۲. sekiro:shadows die twice

این بازی هنوز هم قشر های خاصی از طرفداران بازی های ویدیویی را در بر می گیرد. داستان این بازی در یک بازه ی زمانی در ژاپن اتفاق می افتد. قهرمان این بازی کودکی است که در زمان جنگ متولد شده است و آموزش می بیند که به یکی از حرفه ای ترین و مرگ بارترین شینوبی ها تبدیل شود. واین قهرمان بازی در یک ماموریت که از سمت پدر خوانده خود گرفته است موفق نمی شود و می میرد. این بازی بسیار پر هیجان روایت شده است و آمیخته ای از ترس، نفرت، عشق و انتقام است.

۳. mlb 19:the show

این بازی از سوی کمپانی سونی منتشر شده است. ویک بازی با سبک ورزش بیس بال است. و تقریبا شبیه سازی لیگ برتر بیس بال آمریکا میباشد. کمپانی سونی برای طرح روی جلد این بازی از برایس هارپر که قهرمانی های متعددی در این لیگ ها داشته استفاده کرده است. شایان ذکر است که به دلیل اینکه برایس هارپر هم اکنون در هیچ تیمی عضویت ندارد ویک بازیکن آزاد محسوب می شود احتمال دارد که طرح روی جلد این بازی نیزتغییر کند.

۴. devil may cry 5

این بازی دارای سبکی هک اند اسلش میباشد که توسط کمپانی یوبی سافت ارائه شده است. داستان این بازی به گونه ای است که در ابتدای بازی سوالات زیادی ذهن  بازیکن را درگیر می کند ودر بخش انتهایی بازی به تمامی این سؤالات ذهن بازیکن پاسخ داده خواهد شد. داستان این بازی از نگاه شخصیت های مختلف بازی روایت می شود که باعث شده این بازی را بسیار جذاب نماید و بازیکن به هیچوجه از پیشرفت بازی خسته نشود.

۵. supersmash bros:ultimate

این بازی یک بازی اکشن اما مطابق با تمام سلیقه های سبک های مختلف است. داستان این بازی در بخش ماجراجویی آن از هیولای نورانی به نام galeem ساخته شده است که با شلیک نور صورتی بازیکنان و کاراکترهای محبوب خود را به تسخیر خویش در می آورد. بازیکنان در ابتدای بازی با نقشه و دنیای بزرگی روبرو می شوند که بسیار هم ماهرانه طراحی شده است.

۶. red dead redemption ii

این بازی توسط کمپانی راک استار عرضه شده است که یکی از بهترین های جهان میباشد. داستان این بازی از جایی شروع می شود که گروه داچ، پس از اینکه در سرقتی ناموفق بوده اند مجبور به فرار شده اند و حال در کوهستانی پر از برف گیر افتاده اند. ابتدای بازی بسیار پر هیجان است و داستان بازی نیز بسیار نفس گیر و قوی میباشد. این بازی یکی از بهترین و پویا ترین جهان های خلق شده در بازی های ویدیویی را دارد.

۷. NBA 2K19

این بازی توسط کمپانی ۲K sport سلام ارائه شده است. این یک بازی برای طرفداران بسکتبال است. این بازی دارای منوی بسیار متنوعی است که بازیکن در ابتدای بازی گیج خواهد شد. اما درقسمت play now بازیکن می تواند ۳ تیم را مشاهده کند و ازین بین ۲تیم را برگزیند و بازی را شروع کند. این بازی بخش آفلاین نیز دارد و درست پس از اتمام نسخه prelude سلام شروع می شود و اگر آنرا بازی نکرده باشید لذت چندانی از لحاظ داستانی تجربه نخواهید کرد.

۸. Grand the ft atuo v

این بازی نیز یک سبک اکشن و خشن دارد.اما طرفداران زیادی برای خود پیدا کرده است. داستان بازی با یک پیش زمینه بازیکن را به ۹ سال قبل بازمی گرداند به زمانی که مایکل، ترور و دو همدست دیگرشان در حال سرقت از بانک توسط پلیس شناسایی می شوند و در هنگام فرار هر دو همدست مایکل و ترور کشته می شوند ومایکل نیز مرده فرض می شود. حال  ۹ سال ازاین اتفاقات گذشته است و هریک از شخصیت های بازی راه خودش را رفته و حال ادامه ماجرا در این بازی اتفاق می افتد.

۹. yoshis crafted world

این بازی بر خلاف نسخه های پیشین خود مثل yoshis woody world که از دنیایی پراز الیاف های مختلف ساخته شده بود همه ی پلتفرم های آن از مقوله ای کارتونی ساخته شده اند. این بازی یک بازی چالش برانگیز نیست و می توان بسیاری از مراحل را بدون هیچ زحمتی پشت سر گذاشت. اما این بدین معنی نیست که این بازی خسته کننده است. برعکس سازندگان این بازی به طرح ماهرانه ای آن را طراحی کرده اند که باعث می شود بازی روند تکراری به خود نگیرد و بازیکن نیز از انجام آن لذت ببرد.

۱۰. call of Duty :black Ops iiii

استودیو اینفینیتی بعداز سه شاخه اصلی بازی ندای وظیفه به نام های جنگ جهانی دوم، جنگاوری مدرن، و بلک آپس نسخه جدید بازی خود را به نام ارواح منتشر کرده است. در این بازی بازیکن در نقش سربازانی قرار میگیرد که برای باز پس گیری یک سرزمین ویران شده در جنگ تلاش می کنند. داستان بیشتر در کشور های آمریکای جنوبی روایت می شود و اتحاد این کشورها بر ضد ایالات متحده آمریکا سوژه ی اصلی داستان این بازی است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 3 =