ماد رزیدنت اویل لست آف آس ۲

ماد رزیدنت اویل لست آف آس 2

درست زمانی که فکر کردید پس از پایان بازی The Last of Us Part 2 اکثر شخصیت‌های این بازی در افق محو خواهند شد، ماد رزیدنت اویل لست آف آس ۲ تصمیم گرفت که با اضافه کردن اعضای این گروه به بازی Resident Evil 3 Remake، زندگی تازه‌ای به آن‌ها ببخشد.

این ماد عجیب اما سرگرم‌ کننده توسط Darkness valtier  که در کانال یوتوبش ۱۳.۳K فالور دارد، ساخته شده است. او هیچ چیز را به اندازه بازی‌هایی مانند Cyberpunk 2077، Death Stranding و Resident Evil دوست ندارد و جهت سرگرمی کمی آنها را دستکاری می‌کند.

تغییرات بازی

در این ماد خاص که توسط «Darknessvaltier» ساخته شده است. شخصیت Ellie پا در کفش شخصیت Jill Valentine بازی Resident Evil خواهد کرد. همچنین Joel پیر و بدبخت، با Carlos جایگزین می‌شود. در این ماد، تایلر پاتریک با تامی، ویکتور با جسی، نیکولای با اَبی و نمسیس با یک بلاتر بزرگ و سرسخت جا به ‌جا می‌شود.

در این ماد، حالات صورت اکثر شخصیت‌ها عالی به نظر می‌رسد اما انگار اَبی در عذاب است. لبش به‌ گونه‌ای است که انگار دچار فلج صورت شده است. اکثر افراد به یک اتفاق نظر رسیده‌ اند و می‌گویند که این همان پایان واقعی داستان است که دوست داشتند ببینند و اَبی به چیزی که لیاقتش را داشت رسید، البته ما مخالفیم.

ماد رزیدنت اویل لست آف آس 2

این ماد واقعا جالب است و اگر دوست دارید Resident Evil 3 Remake را با این ماد امتحان کنید، به Nexusmod بروید و آن را دانلود نمایید. برای اینکه بتوانید از این ماد به خوبی استفاده کنید باید برنامه Mod Manager را از وب سایت Fluffyquack دانلود کنید. این تنها ماد موجود نیست و اگر از آن خوشتان آمده، می‌توانید در Resident Evil 3 به جای جیل ولنتاین بازی کنید.

اما سر ایزابل از بازی Animal Crossing را با سر او جایگزین کنید. به نظرتان اینکار، راه جالبی برای گذراندن شبتان نیست؟ مگر اینکه ترجیح دهید نمسیس مایو به تن کند و یا به شخصیت توماس از انیمیشن Thomas the Tank Engine تبدیل شود. انتخاب‌های زیادی وجود دارد. امیدواریم خوش بگذرد!

نسخه نمایشی

ماد رزیدنت اویل لست آف آس 2

در طول نمایشگاه Resident Evil که توسط کمپانی Capcom برگزار شد، طرفداران نه تنها عاشق برخی قسمت‌های گیم ‌پلی بازی جدید شدند، بلکه یک نسخه‌ نمایشی بازی به نام Maiden نیز معرفی و به طور انحصاری برای کنسول‌های PS5 منتشر شد.

در طول این نسخه نمایشی، ببینندگان با بانوی قدبلند و مرموزی به نام لیدی دیمیترسکو مواجه خواهند شد. اگر به طراحی‌های روی جعبه بازی‌ها علاقه دارید، باید بگوییم که کمپانی Capcom از تصاویر رو جلد جدیدی رونمایی کرده است که البته ممکن است برخی قسمت‌های بازی را اسپویل نماید.

بازی Resident Evil: Village در تاریخ ۷ مه ۲۰۲۱ برای کنسول‌های PS5، Xbox Series X، Xbox Series S، PS4، Xbox One و کامپیوتر منتشر خواهد شد. نسخه نمایشی جدید Maiden هم ‌اکنون برای PS5 در دسترس است. بازی Resident Evil 3 در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ برای کنسول‌های PS4، Xbox One و کامپیوتر منتشر شد.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سیزده =