بهترین مادهای رزیدنت اویل ویلیج

ماد رزیدنت اویل ویلیج

به نظر شما بهترین ماد رزیدنت اویل ویلیج چیست؟ ما مدل porn بازی Resident Evil Village را رها کردیم، حالتی که اگر بخواهید می‌توانید ابتدا آن را بررسی کنید، زیرا علیرغم اینکه در حال حاضر یکی از جستجوهای اصلی برای حالت‌های بازی است، اما آنقدر هم خوب و عالی نیست. در عوض، حالت‌های Village که در اینجا آورده‌ ایم کمی کاربردی‌تر و خلاقانه‌تر هستند.

هنوز چیزی وجود ندارد که بتواند باعث تغییر اساسی برخی کارهای FOV بازی Resident Evil Village شود. در عوض یک سری تغییرات پوسته‌ای و لوازم جانبی برای برخی شخصیت‌ها و تجهیزاتی وجود دارد که باید اطلاعاتی را درباره آن‌ها به دست آورید.

ماد مدیر و مربی FOV رزیدنت اویل ویلیج

ماد رزیدنت اویل ویلیج

هرآنچه که قصد انجامش را در بازی داشته باشید، این مدیر و مربی جایی است که باید حالات Resident Evil Village را از آن شروع کنید. همانطور که از نامش پیدا است، با این حالت قرار است تمام حالت‌ها را مدیریت کنید، آن‌ها را نصب کرده و تمام کارهای سخت برای ادغام آن‌ها در فایل‌های بازیتان را انجام می‌دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید کشیدن و گذاشتن حالاتی است که می‌خواهید در مدیر از آن‌ها استفاده کنید. اجازه دهید این حالت کارهای پیچیده را انجام دهد و سپس می‌توانید حالات را خاموش یا روشن کنید و کلاً درگیر بازی شوید.

ماد baby Chris 

ماد رزیدنت اویل ویلیج

این حالت، کاربردی‌ترین حالت بازی Resident Evil Village نیست و حتی حالتی نیست که زیاد با آن روبرو شده باشید. اما اگر بخواهید سر Ethan و دختر Mia یعنی Rose را با Chris Redfield عوض کنید، پس قطعاً به این حالت نیاز خواهید داشت. Rose مستقیماً زیاد در بازی ظاهر نمی‌شود، اما اگر بخواهید صورت مرد بالغی را در بدن یک کودک ببینید، پس این حالت به کارتان می‌آید.

ماد Lady X 

ماد رزیدنت اویل ویلیج

این حالتی ساده است که پوسته Lady Dimitrescu را تغییر می‌دهد تا بیشتر شبیه Mr X از Resident Evil 2 شود. این حالت هیچ‌ چیز دیگری را تغییر نمی‌دهد، فقط پوسته و چشمان ستاره پوستر بازی به نظر می‌رسد بیشتر شبیه به “X” شده است. با توجه به نحوه دنبال کردن شما در اطراف قلعه با سرعتی آهسته و مشابه، برای لحظه‌ای یک اصلاح بصری مناسب است.

ماد Lady Wong 

ماد رزیدنت اویل ویلیج

اگر می‌خواهید به چهره آشنایی در بازی تبدیل شوید، پس این حالت Resident Evil Village Lady Wong سر Lady Dimitrescu را با سر Ada Wong از مجموعه اصلی جا به جا می‌کند. پس این بدان معنا است که شما قرار است در اطراف خانه توسط Ada 10 فوتی با لباسی قرمز تحت تعقیب قرار بگیرید. نه آن لباس قرمزی که Ada معمولاً به تن می‌کرد، البته مطمئنیم که با گذشت زمان همه‌ چیز حل می‌شود.

ماد Thomas the Tank Engine 

ماد رزیدنت اویل ویلیج

از آنجا که قانون است، اینجا حالت Resident Evil Village Thomas the Tank Engine وجود دارد. فایل‌ها را دانلود کنید و پس از آن می‌توانید صورت Lady Dimitrescu را با Thomas the Tank Engine جا به جا کنید. همچنین اگر بخواهید می‌توانید توسط دخترانی به همان شکل تعقیب شوید. همه این‌ها در حالی است که نسخه پژواک خزنده‌ای بازی را همراهی می‌کند. آن را نصب کنید و به کاری که کردید فکر کنید.

ماد fly swat 

ماد رزیدنت اویل ویلیج

بدیهی است که آنچه برای مقابله با دختران حشره‌ای Lady Dimitrescu به آن نیاز دارید، یک مگس پران است که مگس‌های اطراف شما را از بین ببرد. او مانند یک مگس پران واقعی عمل نمی‌کند، فقط یک چاقو در قالبی جدید است، برای این بخش بسیار مناسب است، زیرا قرار است میان انبوهی از حشرات گیر کنید.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 6 =