ماد GTA 5 Remake اکنون قابل دسترس برای رایانه است

ماد جدید GTA 5 Remake

ماد جدید GTA 5 Remake در رایانه به شما اجازه می‌دهد تا این بازی هشت ساله را با جلوه‌های بصری هشت نسل اخیر بازی کنید. بدون هیچ شکی، GTA 5 هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ تجاری موفق‌ترین بازی Rockstar Games تا به امروز است. بیش از ۱۴۰ میلیون نسخه از زمان عرضه این بازی در سال ۲۰۱۳ تاکنون به فروش رسیده است.

علیرغم جهش گرافیکی که این بازی بعد از عرضه برای کنسول‌های نسل جدید داشت، قرار است که جلوه‌های بصری آن پس از ورود به سیستم‌ عامل‌های جدید Sony و Microsoft مجدداً دستخوش تغییراتی شود. همانطور که گفته شد، هنوز هم راه‌هایی برای دریافت نسخه غیررسمی GTA 5 Remake در رایانه وجود دارد.

ماد جدید Nb.Design ارتقاء گرافیکی کاملاً جدید اما غیررسمی برای نسخه رایانه GTA 5 است که مجموعه جدیدی از درختان، صخره‌ها، جلوه‌های آب و هوایی و چمن را به بازی اضافه می‌کند. در کنار این‌ها، کیفیت انعکاس محیطی و نور نیز در GTA 5 Remak Mod بهبود یافته است. خبر خوب این است که این ماد، سازگار با مادهای FiveM و NVE می‌باشد.

برای دریافت این نسخه، باید عضو Nb.Design Patreon باشید. این بدان معنی است که شما نمی‌توانید آن را به صورت رایگان دریافت نمایید. برای خرید اشتراک، به وب ‌سایت Patreon مراجعه نمایید. اکیداً توصیه می‌کنیم که قبل از خرید اشتراک و یا دانلود این نسخه، حتماً شرایط مورد نیاز آن را مطالعه کنید. اگر به دنبال ارتقاء گرافیکی رایگان هستید، ممکن است بتوانید بعضی از آپدیت‌های مربوط به نور و جلوه‌های آب و هوایی را در ماد NVE پیدا کنید.

GTA 5 اکنون در PS4 ،Xbox One و رایانه قابل دسترس می‌باشد و قرار است که اواخر امسال برای PS5، Xbox Series X و Xbox Series S نیز عرضه شود. تاکنون هیچ خبر رسمی مبنی بر انتشار نسخه Grand Theft Auto 6 منتشر نشده است، هرچند برخی خبرنگاران معتقدند که این نسخه هنوز در مراحل اولیه تولید قرار دارد.

 

منبع: DualShockers

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + یازده =