آموزش

ماموریت های مخفی بازی Devil May Cry 5

ماموریت های مخفی Devil May Cry 5

ماموریت های مخفی Devil May Cry 5 به حدی دشوار است که در ابتدا شاید انجام آن‌ها غیرممکن به نظر برسد. این مأموریت‌ها شامل حفظ رتبه سبک S، رسیدن به هدف بدون لمس زمین و کشتن تعداد مشخصی از شیاطین در مدت محدود است. Secret Mission 7 با فرض بر اینکه بتوانید آن را پیدا کنید، باز هم شبیه هیچ بازی دیگری نیست و ممکن است منجر به تلاش‌های بی‌نتیجه‌ای شود. اگر از راهنمای ما برای مکان و راهنمای Secret Mission 7 پیروی کنید، احتمالاً از بازی نا امید نخواهید شد.

مکان Secret Mission 7 بازی DMC 5

قبل از اینکه نگران هدف مأموریت مخفی باشید، باید وارد آن شوید. فرقی نمی‌کند از طریق بازی پیشرفت کنید یا مأموریت ۱۰: Awaken را بارگذاری کنید، ابتدا باید به عنوان Dante بازی کنید. این مأموریت چندین درب زمان‌ بندی شده دارد، اما شما باید دنبال درب بسیار خاصی بگردید تا مأموریت مخفی را پیدا کنید.

ماموریت های مخفی Devil May Cry 5

با پیشرفت در بازی، درب‌های زمان‌دار یک‌ به‌ یک ظاهر می‌شوند. هر چند در یک مرحله وارد اتاقی می‌شوید که دو درب در آنجا وجود دارد، یک درب در سمت چپ و درب دیگر در سمت راست وجود دارد. به سرعت به سمت شیاطینی که در اطراف می‌چرخند از جمله Hellbats و یک Empusa Queen خطرناک بروید، تا درب‌ها را به موقع باز کنید. درب سمت راست یا دربی را انتخاب کنید که هیچ Red Orbs پشت آن نیست. اگر نتوانستید به موقع تمامی دشمنان را نابود کنید، دوباره به سمت چک پوینت رفته و مجدداً تلاش کنید.

ماموریت های مخفی Devil May Cry 5

وارد این مسیر شده و از تونل به سمت بالا بروید و در پلتفرم سطح بالایی که در وسط اتاق در میان نور قرمز رنگ درخشان قرار دارد بروید. دوربین را به سمت بالا بگیرید تا علامت‌های Secret Mission را ببینید.

راهنمایی‌های مأموریت مخفی بازی DMC 5

هدف این مأموریت مخفی این است: “نقطه ضعف آن‌ها را هدف بگیرید و با استفاده از یک گلوله آن‌ها را از پا درآورید.” کلمه “آن‌ها” در اینجا به Death Scissors اشاره دارد که باید راهی برای کشتن آن‌ها به وسیله یک گلوله پیدا کنید. کل مأموریت به یک تکنیک مخفی از اولین بازی DMC اشاره دارد، که اگر یک شلیک را به درستی زمان‌ بندی کنید، می‌توانید این دشمنان آزار دهنده را با شلیک یک گلوله به سرشان، از پا در آورید. این تکنیک به بازی DMC 5 بازگشته است، البته تا به حال مورد استفاده قرار نگرفته اما در این مأموریت مخفی نیاز است که از آن استفاده کنید.

ماموریت های مخفی Devil May Cry 5

نکته کلیدی این است که شما فقط یک گلوله خواهید داشت، اما می‌توانید و باید از حملات نظامی خود استفاده کنید. Death Scissorsها حملات ترکیبی شما را مسدود می‌کنند، اما اگر به آن‌ها به اندازه کافی ضربه بزنید، می‌شکنند. زمانی که این اتفاق بیفتد، سر Death Scissors به رنگ قرمز می‌درخشد. در این زمان باید گلوله را شلیک کنید تا آن را برای همیشه از بین ببرید.

راه دیگر این است که اگر به اندازه Dante اعتماد به نفس دارید و می‌خواهید خودنمایی کنید، در مقابل حمله او بایستید و حمله را دفع کنید. اگر خیلی به خودتان اعتماد دارید می‌توانید خودتان را طعمه حمله‌اش کنید و سپس ضد حمله بزنید و به شکلی عالی یک ضربه جانانه به آن وارد کنید، بدین صورت Death Scissors فوراً وارد حالتی می‌شود که با یک گلوله می‌توانید آن را بکشید.

فرقی نمی‌کند از چه تکنیکی استفاده می‌کنید، فقط یادتان باشد که فقط ۳۰ ثانیه زمان دارید تا این کار را انجام دهید، بنابراین در کشیدن ماشه تعلل نکنید. اگر همه‌چیز طبق نقشه پیش برود، به سرعت می‌توانید این مأموریت را تکمیل کنید. به عنوان جایزه یک گوی آبی/ Blue Orb Fragment دریافت خواهید کرد، اگر ۴ تا از این جوایز دریافت کنید، باعث افزایش دائمی میزان سرزندگی/ vitality شما می‌شود.

 

منبع: TheGamer

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 3 =