ماموریت The Director اولین مرحله از بخش قراردادهای بازی هیتمن خواهد بود

ماموریت The Director در بازی هیتمن

ماموریت هایی در بخش Contracts در بازی جدید Hitman است و اولین قسمت آن ماموریت The Director نام دارد. شما در اولین ماموریت که The Director نام دارد باید اسکات سانرو را از بین ببرید که یکی از روسای تشکیلات نظامی CICADA است.

ماموریت The Director در بازی هیتمن
ماموریت The Director در بازی هیتمن

ماموریت The Director اولین مرحله از بخش قراردادهای بازی هیتمن خواهد بود

بازی هیتمن دو با همان شخصیت های جذاب گذشته خود و در سبک مخفی کاری حالا یک بازی جدید فوق العاده را ارائه کرده است. بازی های سبک مخفی کاری رنگ و بویی از هیجان دارند و شما در نهایت مخفی کاری خود از گوشه ای عبور میکنید تا دشمنان شما را نبینند و دردسر جدیدی آغاز نشود تا مسیری که برای آن زحمت کشیده اید به یک باره نابود نشود و بتوانید آن را تمام کنید. حالا بازی هیتمن دو روایت گر خوبی برای سبک مخفی کاری است. مخفی کاری یکی از هیجان انگیز ترین سبک های موجود است که شما علاوه بر آن فضای اکشن درون بازی حالا باید کمی هم احتیاط کرده و حواستان را به اطرافتان جمع کنید. این بازی گیم پلی عالی و شخصیت های به یاد ماندنی را با خود به همراه دارد. اولین دیدار شما در بازی هیتمن از ۱۹ سال گذشته تا کنون با شخصی است که نماد سبک مخفی کاری بازی شده است. مامور ۴۷ با کت و شلوار مشکی و کروات قرمز رنگ خود است. از انتشار اولین نسخه از بازی هیتمن ۱۹ سال میگذرد و در هر نسخه از بازی شما شاهد جذابیت هایی در گیم پلی بازی و شخصیت ها و داستان آن میبیند و به بهترین شکل ممکن در نقش یک قاتل قرار میگیرید. مجموعه هیتمن در هر نسخه جدید به جذابیت های خود افزوده میکند و پیشرفت هایی را میتوانید در آن ببینید.

بازی هیتمن معمولا یک بازی بوده که بیشتر از هر بخش دیگر به گیم پلی خود اهمیت زیادی میداده است و همین موضوع باعث شده است که شما پس از بازی کردن به خوبی متوجه این گیم پلی عالی شوید و به راحتی این موضوع را حس کنید که حالا گیم پلی بازی به طور عجیبی بهتر است بخش های دیگر آن است. البته این به معنا نیست که بازی هیتمن فقط به گیم پلی خود اهمیت میدهد و بر روی بخش های اصلی دیگر آن اصلا کار نشده است و یا داستان بازی تنها حاشیه ای از گیم پلی بازی است بلکه اصلا اینطور نیست و این بازی علاوه بر گیم پلی فوق العاده خود دارای داستان بازی بسیار خوبی هم هست که این موضوع را در نسخه دوم این بازی یعنی هیتمن دو میتوانید به خوبی مشاهده کنید.

داستان کلی بازی همانند نسخه های گذشته آن به این صورت است که شما به عنوان مامور ۴۷ مجری اجرای قرار داد هایی هستید که دایانا با افراد مختلف امضا میکند. حالا در این نسخه علاوه بر این موضوع داستان بازی کمی جهت خود را عوض کرده و بیشتر به گروه providence و شخصیت Shadow Client است. حالا این دو گروه یعنی دایانا و کلاینت بر خلاف نسخه قبلی بازی با هم همکاری کرده و تصمیم به نابودی پراویدنس میگیرند و در این راه تلاش میکنند.

حالا در هیتمن دو شاهد آن هستیم با اینکه ادامه داستان قبل را میگیرید ولی دیگر خبری از آن کلیشه های ساده درون بازی نیست و شما شاهد داستانی کمی جدیدتر و غیرقابل پیش بینی تر هستید. در هیتمن دو شخصیت های معرفی شده در سال ۲۰۱۶ حالا کمی جا افتاده تر و باتجربه تر از قبل شده اند و تکامل چشمگیری پیدا کرده اند. در ادامه این بازی با دیالوگ های زیبا و با دقت خود سعی بر این دارد که شما را پیگیر تر از قبل برای دنبال کردن ادامه بازی کند و در این راه هم موفق شده است. شما با شنیدن این دیالوگ ها کنجکاو تر میشوید که قرار است در ادامه داستان بازی چه اتفاقی رخ دهد و شاهد چه چیزی هستید. از طرف دیگر این بازی با پایان بسیار عالی به سراغ شما آمده است. در این بازی پایانی بسیار عالی و سکانس هایی حساس و زیبا همراه هستید.

ماموریت The Director در بازی هیتمن
ماموریت The Director در بازی هیتمن

حالا که شاهد این پیشرفت چشمگیر در زمینه داستان بازی بوده ایم نوبت به گیم پلی و میدان نبرد بازی رسیده است که از طرف سازندگان آن وعده هایی از درباره پیشرفته تر شدن آن داده شده بود. نمیتوان گفت تمام آن ها عملی شده اند ولی تا حدود زیادی درست بوده است و شما شاهد فوق العاده بودی بعضی از آن ها هستید. در کل همانند نسخه های گذشته در نقشه بازی شما شاهد ماموریت هایی بودید و در بعضی موارد باید مدارکی را جمع آوری میکردید ولی حالا از نظر گیم پلی تغییراتی چشمگیر را میبینید و شاهد یک تجربه متفاوت تر از نسخه های قبلی این بازی هستید. شما شاهد بخش جدیدی از بازی به نام ماموریت های داستانی هستید تا در آن ها به سلاح های قدرتمندتر و جذاب تر دست پیدا کنید و مطمئنا تمرکز زیادی در بخش در اختیار گرفتن سلاح ها و ابزاری قدرتمند در دست مامور ۴۷ شده است. این به این معنا نیست که شیوه بازی تنها به یک روش مشخص است و شما میتوانید به هر نحوی که میخواهید بازی را پیش ببرید ولی استفاده از این بخش میتواند جذابیت های بازی را بیشتر کند.

 

در ادامه شاهد اخبار جدید از اسکوئر انیکس هستیم. اطلاعاتی در مورد اپیزودیک هیتمن که میتواند خبر خوشی را برای طرفداران پلی استیشن۴ این بازی رقم بزند.

استودیو آی او اینتراکتیو که سازنده این بازی است و ناشر آن یعنی اسکوئر انیکس اطلاعاتی را منشتر کرده اند که یک خبر خوش برای طرفداران پلی استیشن۴ محسوب میشود وطی آن دارندگان کنسول پلی استیشن۴ میتوانند زودتر از پلتفرم های دیگر نسخه بتا این بازی را دریافت کنند. این بازی در تاریخ ۲۳ بهمن برای پلی استیشن۴ و در تاریخ ۳۰ بهمن برای ایکس باکس وان و رایانه شخصی منتشر میشود.

البته اخبار هیجان انگیز برای دارندگان پلی استیشن۴ به همین جا ختم نمیشود و آن ها میتوانند ۶ مرحله بیشتر و جذاب تر از پلتفرم های دیگر را تجربه کنند که نام آن The Sarajevo Six است.

ماموریت هایی در بخش Contracts است و اولین قسمت آن ماموریت The Director نام دارد. شما در اولین ماموریت که The Director نام دارد باید اسکات سانرو را از بین ببرید که یکی از روسای تشکیلات نظامی CICADA است.

تصمیم اسکوئر انیکس این است که نسخه جدید این بازی را به صورت چند قسمتی و قسمت اول آن را ۲۱ اسفند و برای ایکس باکس وان و پلی استیشن۴ و پی سی عرضه کند. اسکوئر انیکس در بلاگ رسمی خود اعلام کرده است که داستان بازی همانند یک سریال تلویزیونی است و شما برای بهتر متوجه شدن آن باید تمام قسمت های آن را انجام دهید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − پنج =