اضافه شدن چالش ماهیگیری به بازی Red Dead Online

بازی Red Dead Online

کمپانی راک استار گیمز (Rockstar Games) سازنده بازی Red Dead Redemption 2، تلاش بر اضافه کردن آیتم و محتویات به‌ بازی Red Dead Online، آن را محبوب و سرگرم کننده برای کاربران و طرفدار های خود جلوه دهد. نسخه دوم بازی Red Dead Redemption پس از سال‌ ها انتظار بالاخره منتشر شد. در جریان این نسخه شاهد محتویات جدیدی خواهیم بود. 

بازی Red Dead Online
عکس بازی Red Dead Online

که این نسخه در دسترس دارندگان پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان قرار گرفته است.
بسیاری از گیمر ها اطلاعات کافی در رابطه با Red Dead Redemption 2 ندارند، بنابراین ما در این قسمت سعی می کنیم در مورد این بازی توضیحاتی را ارائه دهیم.

امکانات بازی رد دد ۲

بازی رد دد ۲ به شما این امکان ایجاد گروهی ز ۱سوارکار تا حداکثر ۷ سوارکار را می دهد. حتی می توانید به گروه‌ های دیگر بپیوندید. شخصیت اصلی شما در این بازی توانایی های خاص خود را دارید. ضمن مبارزه با دشمنان دارایی و گنج های آن ها را از آن خود کنید. حیوانات را شکار کنید و در شهر های بزرگ جستجو کنید.
همچنین رقابت با دیگر حریفان نیز در این بخش موجود است. این بازی هیجان و چالشی بزرگ برای بازیکنان و کاربران به دنبال خواهد داشت. چندی پیش شرکت بازی Red Dead Redemption با انتشار به‌ روز رسانی‌ های متفاوت از بخش آنلاین این بازی پشتیبانی می کند. که این بخش با نام Red Dead Online شناخته می‌ شود.
در رویداد جدید فری روم آیتم های بسیار زیادی، از قبیل Gator یا همان کلاه، ortega لباس، pelt Half شلوار و هم چنین woodland که دستکش است، به market های بازی افزوده شده اند. جوایز عملیات ماهیگیری که در باتلاق یا رودخانه انجام شده، با جوایز ماهیگیری دریاچه بسیار متفاوت است. البته باید به این نکته توجه کرد که در حین ماهگیری، در برابر آسیب‌ های دیگر کاربران، ایمن هستید و زمانی پیروز میدان می شوید که سنگین‌ ترین ماهی موجود در آن موقعیت را شکار کنید. هم چنین نوع و میزان این جوایز به عواملی چون محل ماهیگیری مربوط می‌ شود.

بازی Red Dead Online
عکس بازی Red Dead Online

هرکاربری که‌ در زمان مشخص‌ شده بیشترین تعداد ماهی را بگیرد، برنده خواهد بود. همچنین وزن ماهی‌ ها در رودخانه، دریا یا با تلاق‌ های بازی هم در این چالش و نحوه امتیازش تاثیر گذار هستند.

بخش آنلاین بازی رد دد ۲

بخش آنلاین این بازی پرطرفدار، میزبان دو اسلحه‌ ی قدرتمند Evans Repeater و Rare Shotgun است. با اضافه شدن سند جدید Wheeler & Rawson، خریداری این اسلحه‌ ها از فروشنده‌ های موجود در نقشه، ممکن می‌ شود. همچنین با دریافت Fishing Care Package پنج عدد Live Crickets، یک عدد River Lure، یک عدد Lake Lure و یک عدد Swamp Lure هم دریافت خواهید کرد.

آپدیت جدید بازی Red Dead Online

این آپدیت نتیجه خواسته‌ ی کاربران از راک استار بود که محتویات مدنظر کاربران را با این آپدیت به بازی اضافه کرد. کاربران بازی Red Dead Online، برای به تکامل رسیدن این اثر، خواستار اضافه شدن رویداد ها، حالت‌ ها، اسلحه‌ ها، لباس‌ ها و آیتم‌ های مختلفی بودند تا تجربه‌ ی گیم‌ پلی این عنوان، لذت بخش‌تر شود. بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 به صورت کاملا رایگان خواهد بود و تمام کسانی که نسخه پایه این بازی را برای کنسول‌ های Xbox One و PlayStation 4 خریداری کرده‌اند، می‌ توانند از آن استفاده کنند.
بخش Red Dead Online در طول زمان تغییر و گسترش می‌ یابد. بازیکن با جمع آوری امتیاز توانایی های خود را افزایش می دهد. برای ارتقا توانایی و مهارت های شخصیت بازی، شما به طلا نیاز دارد که  از طریق جنگ با دشمنان و انجام ماموریت های خود این طلا ها را به دست بیاورد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هشت =