ماگ با طرح دسته‌ی پلی استیشن را از فروشگاه مرکز خرید خریداری کنید

ماگ با طرح دسته‌ی پلی استیشن

و اما ماگ چیست؟ ماگ نوعی فنجان است که برای هر نوع نوشیدنی چه سرد و چه گرم ولی در اغلب موارد گرم استفاده می شود. ظاهر ماگ شاید شبیه لیوان باشد ولی خود لیوان نبوده تنها فنجانی است که ظرفیت بسیار بیشتری دارد و دارای دسته ای است که به راحتی بتوان آن را نگه داشت. حجم آن ها حدود ۳۵۰ تا ۵۰۰ میلی لیتر است که چیزی دو برابر حجم لیوان های معمولی است.

ماگ با طرح دسته‌ی پلی استیشن
ماگ با طرح دسته ی پلی استیشن ۴

ماگ با طرح دسته‌ی پلی استیشن را از فروشگاه مرکز خرید خریداری کنید

وسایل دکوری بسیاری هستند که جایگاه بسیاری را در بین مردم پیدا کرده اند. برخی از این وسایل دکوری کاربردهای دیگری نیز دارند. ماگ از وسایلی است که هم به جهت دکور و هم به جهت استفاده به عنوان لیوان کاربرد دارد. از آن جایی که بر روی ماگ ها طرح های مختلفی می توان چاپ کرد این روزها طرفداران بسیاری به دست آورده است و به ویژه طرح های مرتبط به بازی های ویدیویی در بین گیمرها دوست داشتنی است.

این روزها بازی های ویدیویی طرفداران بسیاری را به دست آورده است. بسیاری از افراد در اوقات فراغت خود در دنیای این بازی ها غرق شده و ساعت ها از این دنیا لذت می برند. برای اجرای این بازی ها می توان از کنسول های بازی استفاده کرد. کنسول ها انواع مختلفی دارند که از محبوب ترین آن ها پلی استیشن است. آخرین نوع از پلی استیشن که معرفی شده است پلی استیشن ۴ نام داشته و از بهترین کنسول های نسل هشتم بازی های ویدیویی به حساب می آید. در کنار این کنسول دسته ی بازی ای برای کنترل بازی عرضه می شود که در بین گیمرها محبوبیت بسیاری دارد. دسته ی Dualshock 4 از نظر بسیاری از بهترین دسته های بازی محسوب می شود که دارای ویژگی های بسیاری است.

برخی لوازم وجود دارند که می توان بر روی آن ها عکس های مختلفی را چاپ کرد. در این بین طرح هایی که به بازی های ویدیویی و یا هر آن چه به این دنیا مرتبط است در بین گیمرها طرفداران بسیاری را به خود جذب می کند. Mug ها از این گونه وسایل هستند که بر روی آن ها لوگوی باشگاه های فوتبال، عکس مرتبط به بازی های ویدیویی، منظره ای زیبا، طرحی از تابلوی نقاشی، عکس از آرتیست های بزرگ دنیا و … می توان چاپ کرد. ماگ با طرح دسته ی بازی پلی استیشن ۴ یعنی دوال شاک ۴ برای گیمرها دوست داشتنی است.

و اما ماگ چیست؟ ماگ نوعی فنجان است که برای هر نوع نوشیدنی چه سرد و چه گرم ولی در اغلب موارد گرم استفاده می شود. ظاهر Mug شاید شبیه لیوان باشد ولی خود لیوان نبوده تنها فنجانی است که ظرفیت بسیار بیشتری دارد و دارای دسته ای است که به راحتی بتوان آن را نگه داشت. حجم آن ها حدود ۳۵۰ تا ۵۰۰ میلی لیتر است که چیزی دو برابر حجم لیوان های معمولی است. ماگ ها به گونه ای هستند که مناسب برای استفاده در موقعیت های رسمی نیستند و بیشتر به عنوان وسیله ای شخصی مورد استفاده قرار می گیرند. ماگ ها به دلیل شیک بودنی که دارند می توانند به عنوان یک وسیله دکوری نیز مورد استفاده قرار بگیرند. ماگ ها جنس های مختلفی دارند که هر کدام از آن ها طرفداران مخصوص به خود را دارند و برای نیازهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. جنس سرامیکی قدیمی ترین نوع ماگ در بازار است که در آن ها از مواد پرسلن که موادی هستند که در ظروف چینی مورد استفاده قرار می گیرند، استفاده می شود. این مواد قادر به نگهداری مایعات بسیار سرد و یا بسیار گرم بوده و در برابر همچنین دماهایی مقاومت بالایی از خود نشان می دهند از این رو این ماگ ها برای نوشیدن هر دو نوع مایعات سرد و گرم مناسب است. از ویژگی های خوب ماگ های سرامیکی قرار دادن آن ها درون مایکروویو و گرم کردن مایع درون آن است بدون این که ماگ دچار مشکلی شود. ماگ های سرامیکی تقریبا نازک هستند و می توانند دمای بالای مایع را تا حدودی حفظ کنند. سرامیکی نوعی از ماگ است که می توان بر روی آن طرح های مختلفی چاپ کرد و به همین دلیل است که طرفداران بسیار بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد. نوع دیگری از ماگ ها کریستالی هستند که طرفداران کمتری نسب به سرامیکی دارند. دلیل این امر به ساده بودن ماگ های کریستالی بر می گردد زیرا بر روی آن ها نمی توان طرح خاصی زد. از بدی این Mug ها مقاومت کم در برابر تغییر دماست به طوری که به راحتی می تواند بشکند از این رو تعداد بسیار کمی از آن ها برای گرم کردن مایع داخل آن درون مایکروویو قرار می گیرند. نوع دیگری از ماگ ها پلاستیکی هستند که باز نسبت به دو مورد قبل طرفداران کمتری دارند. ویژگی مهم این Mug ها سبک بودن آن هاست از این رو قابل حمل محسوب می شوند. این ماگ ها برای مسافرت خوب بوده و به هیچ وجه مناسب استفاده ی روزانه نیست. ماگ های پلاستیکی نیز می تواند مایع درون خود را تا مدتی گرم و یا سرد نگه دارد و همچنین قابل قرار گیری در داخل مایکروویو نیز هستند ولی در برابر شعله مستقیم آتش تغییر شکل می دهند. ماگ های چوبی در گذشته بسیار مورد استفاده قرار کی گرفته است ولی از آن جایی که در کوتاه مدت بوی بدی می گیرند و همچنین به سرعت دمای مایع داخل خود را به دمای اتاق می رسانند زیاد مورد استفاده قرار نگرفته و بیشتر به جهت زیبایی خاصی که دارند استفاده می شوند. از دیگر ماگ ها، Mug های فلزی است که به هیچ عنوان برای مایعات داغ مناسب نبوده زیرا بدنه ماگ به سرعت داغ شده و نمی توان آن را با دست نگه داشت. برای حل این مشکل از روکش های پلاستیکی استفاده شده است ولی همچنان سهم قابل توجهی از بازار به این ماگ ها اختصاص داده نشده است.

Mug های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی مرکز خرید از نوع سرامیکی بوده و بر روی آن ها طرح های مختلفی چاپ شده است که به سبب تنوع بالا با جست و جو در سایت می توانید ماگی با طرح مورد علاقه خود بیابید. Mug با طرح دسته ی پلی استیشن ۴ در بین گیمرها طرفداران بسیاری دارد.

می توانید ماگ با طرح دسته ی پلی استیشن ۴ را با قیمتی عالی و کیفیتی مثال زدنی از فروشگاه اینترنتی مرکز خرید تهیه فرمایید. این محصول می تواند گزینه ای مناسب برای هدیه دادن به دوستان گیمرتان باشد.

بررسی اجمالی ماگ با طرح دسته ی پلی استیشن ۴

نوع: ماگ

جنس: سرامیک

وزن بسته بندی: ۴۰۰ گرم

قالبیت شست و شو: دارد

تعداد: یک عدد

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 2 =