اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

شخصی هیولای گمشده‌ی مجموعه بازی Bloodborne را پس از سه سال پیدا کرد

مجموعه بازی Bloodborne

مجموعه بازی bloodborne در سال دوهزارو پانزده جهت استفاده از پلتفرم های بازی PALY STITION 4در بازار عرضه شدو در دسترس مخاطبی این بازی قرار گرفت و اما درحال حاضراگر بخواهم نام یکی دوتا از بازی های با کیفیت را اعلام کنم چیزی نیست جز بازی دو بعدی دراک دیوشن و روگ لایک که با وجود داشتن اشکالات ریز و ناچیز ولی از کیفیت خوبی برخوردارند همچنین بعداز بازی SEKIROSHADOWS DIE TWICEبه یکی از زیباترین آثار سوزلایکی تبدیل شده است که تا سال دوهزارو نوزده می شود ازش استفاده کرد و لذت برد.

مجموعه بازی Bloodborne

مجموعه بازی Bloodborne

شخصی هیولای گمشده‌ی مجموعه بازی Bloodborne را پس از سه سال پیدا کرد

کسانی که باز ی های کامپیوتری انجام می دهند. سه سال بعد از انتشار بازی بلاد برن موفق به پیدا کردن هیولایی شدن که فکر می کردند از بازی حذف شده است.
د فلامینگ اندید جانت دشمنی است که اکثرا در کنفرانس های پلی استیشن اکسپرینس سال دوهزار و چهارده شناخته شد.
برهمین اساس هیدتاکا میازاکی درحال شناختن یکی از آپشن ها جدید بازی بود.
اما میازاکی درمجموعه نمایش که با خود همرا کرده بود.دریک ازچاله های تاریک چالیس باز ی به چشم می خورد.
ولی با وجود این که bloodborne در سال دوهزار و پانزده به شکل گسترده انتشار یافت کاربران اصلا موفق نشدن چنین موجودی را به دست بیاورند.
بنابراین خیلی از بازی کنان بازی های کامپیوتری و پلی استیشن این موضوع رو پذیرفته بودند که امکان پاک شدن این موجود ناشناخته از پروسه تولید شود.
و در حال حاضر و با گذشت ۳ سال از انتشار بازی و فعالیت های بسیار زیاد در مسافرت های بی اندازه و همچنین چاله های تاریک خوفناک مجموعه بازی بالاخره یک بازیکن با تلاش زیاد توانست این موجود ترسناک ناپدید شده را گیر بندازد.
این موجود عجیب و غریب اسمش KOLBROTKOMMANDER معروف است.
و نیز در ردیت ازاعضای تیم تامب پروس پیکتورس است.
اما عضو های این تیم همه از حرفه ای های گردش گری هستند که زیر نظر انجمن چالیکا فعالیت می کنند.
و بازیکنی به اسم مورس نیا این موضوع را کشف کرد
چنان چه تمایل داشته باشین می توانید درآخر ویدیوی این کشف بزرگ را که انتشار یافته ببینید.
اولین پرده برداری ازاین هیولا توسط این ویدیو به نمایش گذاشته می شود.
و همچنین اثبات می کند که چطور با تلاش و کوشش بعد از گذشت سه سال این گردش گر توانسته این موجود ناشناخته و عجیب را به دام اندازد.
به گفته MOROSNYXاین هیولای عجیب و غریب از آن دسته نادر انواع هیولا های بازی است.
به طور کلی جاینت ها به صورت های مختلف در بازی موجود هستند.
و قطعا به چشم افراد زیادی خورده است.
گردشگرهای بسیاری امکان دارد در تفریحات و گشت و گذارهایشان به این هیولا رسیده باشند..ولی این که چرا ازچنین موضوعی خبری انتشار نکردند معلوم نیست.
شاید هم فکر نمی کردند که مورد با اهمیتی باشد وبه گمان ای که یک مورد ساده و پیش پا افتادست چیزی بروز نداده اند.
بهتراست این را هم بدانید که تنها JAENT شعله افکن نیست که جزئ موجودات خیلی نادرانجمن bloodborne به حساب می آید زیرا نمونه هایی از موجودات بسیار خطرناک و نادر هستند که در این انجمن خودنمایی میکنند.

مجموعه بازی Bloodborne

مجموعه بازی Bloodborne

اما ان چه نظر همه گان را به این موجود جلب کرده این است که بعد از گذشت سه سال توانستند این موجود عجیب را پیدا کنند.
مجموعه بازی bloodborne در سال دوهزارو پانزده جهت استفاده از پلتفرم های بازی PALY STITION 4در بازار عرضه شدو در دسترس مخاطبی این بازی قرار گرفت.
واما درحال حاضراگر بخواهم نام یکی دوتا از بازی های با کیفیت را اعلام کنم چیزی نیست جز بازی دو بعدی دراک دیوشن و روگ لایک که با وجود داشتن اشکالات ریز و ناچیز ولی از کیفیت خوبی برخوردارند همچنین بعداز بازی SEKIROSHADOWS DIE TWICEبه یکی از زیباترین آثار سوزلایکی تبدیل شده است که تا سال دوهزارو نوزده می شود ازش استفاده کرد و لذت برد.
اما هر چقدر بازی مشکل تر و چالشی تر می شود پیش بازیکنان از ارج و جایگاه والاتری برخوردار است و برای خیلی از بازیکنان خاطرات بازی های مشکل و نوستالژی هنر هشتم را تداعی می کند.
و کسانی را که به دنبال تجربه کردن بازی های دشوار هستند همچنین تشنه بازی های اکشن و جنگی هستند این نوع بازی می تواند نیاز آنان را برطرف سازد.
تقریبا ده سال قبل هیدتا میازاکی با تولید بازی دمون سولس موجب رضایت مندی بسیاری از کاربرانی را که درموردشان صحبت کردیم شد.
و بااین که دشواری زیاد بازی باعث شوکه شدن بسیاری ازگیمرها شد اما توانست دراین مسیر سربلند بیرون بیاید.
همچنین با زنده کردن مجموعه بازی های گروه متروید وانیا در شکل سه بعدی این صعنت را با نوع فکرو اندیشه اش روبه رو کرد.
اما میازاکی دست برنداشت و بعد این جریانات شروع به ساخت بازی های تازه ای با این نوع تفکرکرد یکی دوتا از بازی هایش را که با همین طرز تفکر ساخته عبارتند از ساخت اثر سه گانه دراک سولس و همچنین بازی bloodborne که خیلی سال بعد آن را ساخت این نمونه ها همه نسبت به دامون سولس چالشی تر وعمیق تر ازآب درآمدند.
میازاکی جهت پایان دادن به مجموعه بازی هایش با این نوع سبک دست به خلق اثری به اسم سولزلایک زد که پایان کارهایش به حساب می آمد به همین ترتیب بازی هایی را که با این نوع سبک سیاق تولید می شدند را جز گروه سبک سولزلایک می گذاشتند.
بنابراین می توان از دیگربازی مهم دراین سبک به NIOH اشاره کرد که تحت تاثیر و تشویق جمع کثیری از نقادان ئو بازیکنان گیم قرار گرفت.
همه ی ان ها از مجموعه مورد تشویق و تقدیر سولزلایک هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + نوزده =