محبوبیت بیشتر بازی Call of Duty PS4 از Battlefield

طراحی واقع گرایانه بازی Call of Duty

طبق آمار هایی که از میزان طرفداری بازیکنان از بازی های مختلف بدست آمده است این گونه می توان برداشت کرد که بازی Call of Duty از بازی battlefield محبوب تر است. البته این نتیجه قابل تامل است زیرا از نظر اینجانب بازی battlefield دارای شخصیت سازی، داستان سازی، کیفیت بالاتری نسبت به Call of Duty است

بازی Call of Duty
بازی Battlefield

طبق آمار هایی که از میزان طرفداری بازیکنان از بازی های مختلف بدست آمده است این گونه می توان برداشت کرد که بازی Call of Duty از بازی battlefield محبوب تر است. البته این نتیجه قابل تامل است زیرا از نظر اینجانب بازی battlefield دارای شخصیت سازی، داستان سازی، کیفیت بالاتری نسبت به Call of Duty است اما این نتیجه ای است که از میزان باز خورد های گیمر های مختلف جهان و هم چنین فروش این بازی ها در سایت های معتبر بدست آمده است.

همان طور که می دانید هر دو بازی battlefield و Call of Duty دارای ژانر تقریبا مشابهی هستند که از نوع اول شخص است و یک داستان جنگی تفنگی را در خود دارند. در هر دوی این بازی ها شما تبدیل به یک شخصیت خاص می شوید و باید با دشمنانی که در این بازی ها ایجاد شده اند به مقابله بپردازید. در بازی battlefield که می توان آن را یک شاهکاری داشت که دارای ورژن های متفاوتی در انواع کنسول های بازی است این گونه می توان نوشت که این بازی فوق العاده یکی از بهترین بازی های داستانی جنگی است که توانسته است تا کاربران زیادی در سراسر دنیا را به خود بگیرد و هم چنین یکی از بهترین بازی های این حوزه محسوب می شود.

این بازی دارای کیفیت فوق العاده ای است که می تواند چشم هر بازیکنی را به خود جذب کند. در این بازی پلی استیشن ۴ شما یک انسان هستید اما نه یک انسان معمولی انسانی جدید با ویژگی های مختلف که شما در قسمت های مختلف این بازی در جا هایی قرار می گیرد که امکان دارد ماه ها فکر کنید که چگونه از این مراحل مرموز و البته جالب عبور کنید. توجه به این نکته ضروری است که دشمنان شما در بازی battlefield تنها انسان ها نیستند و انواع مختلفی از دشمنان را شما باید در این بازی از بین ببرید.

برای مثال در مرحله ای از این بازی شما باید با زامبی ها جنگ کنید که فوق لعاده قوی هستند و چون که مرده اند دیگر هیچ احساسی از ترس و وحشت را ندارند و اگر به آن ها فرمان داده شود می توانند هر آنچه که در مقابل خود میبینند را از میان بردارن و به بدترین وجه آن را نابود کنند. در این باز یشما دارای سلاح های فوق العاده ای می شوید که گاهی جنبه ی افسانه ای دارند ولی به دلیل کیفیت بالی طراحی این بازی شما فکر می کنید که واقعا با ان سلاح ها در حال جنگ هستید.

این بازی یک ویژگی مهم دیگری نیز دارد که در کمتر بازی این گونه ژانر وجود دارد و آن هم مرموز بودن مراحلی است که به ظاهر ساده اند و شما فکر می کنید که ملنند مرحله ی قبلی خود که توتنسته اید آن را از میان بردارید هم این مرحله را هم میتوانید از میان بردارید البته مسلما در حال اشتباه هستید و یک دفعه در مراحلی قرار می گیرید که به هیچ وجه ساده نیستند و شما باید از قدرت تفکر خود و تجزیه و تحلیل خود استفاده کنید تا بتوانید از این مراحل عبور کنید.

طراحی واقع گرایانه بازی Call of Duty
بازی Call of Duty

طراحی واقع گرایانه بازی Call of Duty

برای مثال در یکی از قسمت های این بازی این گونه است که در پشت بخاری که از دیوار های این بازی بدست می آید و شما فکر می کنید که پس زمینه یبازی است ممکن است که شیر برقی وجود داشته باشد و ما باید آن را خاموش کنید و در هاله ای از خاموشی به دور از دید دشمنان خود فرا کنید. در مورد بازی Call of Duty که آن هم یکی از بهترین و مشهور ترین بازی های ژانر داستانی جنگی هست نیز می توان این گونه نوشت که همه چیز در این بازی به صورت واقع گرایانه طراحی شده اند یعنی این که هیچ چیز افسانه ای در این بازی PlayStation 4 و ایکس باکس وان وجود ندارد.
شما انسان هستید و دارای سلاح های جنگی واقعی که باید مبتنی بر نیاز خود از آن ها استفاده کنید و از آن ها در برابر دشمنان انسانی خود بهره ببرید. این بازی نیز به صورت اول شخص طراحی شده است و به شما حس واقعی یک کماندوی واقعی را به تصویر می کشد و می تواند برای شما بسیار جذاب باشد. این بازی نیز دارای مراحل مختلفی است که شما باید در آن ها قرار بگیرید و با استفاده از قدرت تفکر و هوشمندی خود و مهارت خود در تیر اندازی پیروز شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + پانزده =