محتوای قابل دانلود بازی Assassin’s Creed Valhalla مشخص شد

محتوای قابل دانلود بازی Assassin’s Creed Valhalla

مانند بازی‌های Assassin’s Creed که قبلاً ارائه شده بودند، یوبیسافت قرار است محتوای قابل دانلود بازی Assassin’s Creed Valhalla را پس از عرضه به همراه داشته باشد. برخی از آن‌ها رایگان هستند و برخی دیگر با داشتن سیزن پس، قیمتی حدود ۴۰ دلار دارند.

سیزن پس شامل دو گسترش عمده و همچنین مأموریتی با مضمون Beowulf است. مأموریت Legend of Beowulf بر قهرمان Beowulf تمرکز دارد و بازیکنان را مجبور می‌کند که “حقیقت هیولایی” نهفته در این شخصیت را کشف کنند.

محتوای قابل دانلود ۱: Wrath of Druids

اولین بخش گسترش یافته Wrath of the Druids نام دارد و قرار است در بهار سال ۲۰۲۱ عرضه شود. در مطلبی که برای توصیف آن ارائه شده نوشته شده است که “در این ماجراجویی جدید، بازیکنان به ایرلند سفر می‌کنند و رازهای باستانی و فرقه کشیشی مرموز را آشکار می‌کنند و اعضای آن را دنبال و کشف می‌کنند.” “در افسانه‌ها و فرهنگ عامیانه Gaelic فرو بروید، بازیکنان باید مسیرشان را در جنگل‌های خالی از سکنه و مناظر خیره کننده باز کنند، این در حالی است که باید بین پادشاهان Gaelic هم نفوذ کنند.”

محتوای قابل دانلود ۲: The Siege of Paris

دومین مورد گسترش یافته The Siege of Paris نام دارد و قرار است در تابستان ۲۰۲۱ عرضه شود. در این گسترش، بازیکنان مبارزه وایکینگی تاریخی را تجربه می‌کنند. این گسترش شامل ویژگی‌های “شخصیت‌های مهم تاریخی” از این رویداد است. می‌توانید مطلب کوتاهی از توصیف این گسترش را در ادامه مطالعه کنید:”در طول این لحظه مهم تاریخی، بازیکنان باید به شهر پاریس و رودخانه سن که تحت محاصره طولانی مدت بوده نفوذ کنند، رازهای دشمنان را کشف کنند. همینطور برای حفظ آینده قبیله خود از اتحاد استراتژیک استفاده کنند.”

محتوای فصلی

محتوای قابل دانلود بازی Assassin’s Creed Valhalla

علاوه بر محتوای پولی، هر فرد به محتوای قابل دانلود رایگانی دسترسی خواهد داشت که به شکل “محتوای داستانی جدید” و رویدادهای درون بازی ارائه می‌شوند. هر فصل سه ماه طول می‌کشد و هر یک شامل محتوای بسیاری است. مثلاً فصل ۱ در ماه دسامبر ۲۰۲۰ عرضه می‌شود که شامل منطقه اسکان جدید، رویداد جشنواره Yule، حالت River Raids جدید و مهارت‌ها و توانایی‌های جدید است.”

محتوای فصل ۱ Valhalla

-منطقه اسکان جدید: بازیکنان می‌توانند رشد کرده و آنجا را کشف کنند.

-جشنواره سنتی وایکینگ: رویداد Yule، برای بازیکنانی که در محل سکونت خود بازی را تجربه می‌کنند.

-حالت بازی جدید: River Raids این حالت بر مکانیسم اصلی حمله Valhalla ساخته شده، که پویایی، چالش پذیری و قابلیت پخش مجدد تجربه حمله را ارائه می‌دهد.

-اضافه شدن Ranks for Jomsviking: در بازی Assassin’s Creed Valhalla، بازیکنان نه تنها می‌توانند ستوان خود را به عنوان بخشی از خدمه حمله بسازند، بلکه می‌توانند برخی از آن‌ها را از دوستان و جامعه خود جذب کنند. در فصل ۱، بازیکنان می‌توانند بروزرسانی ویژگی Jomsviking را ببینند که به Jomsviking  اجازه می‌دهد تا XP به دست آورده و امتیازشان بالا رود. هرچه رتبه ستوانتان بالاتر باشد، بازیکنان نقره‌ای بیشتری را هنگام حمله توسط بازیکنان دیگر به دست می‌آورند.

در نهایت، مانند هر فصل دیگری، فصل ۱ نیز با مهارت‌ها و توانایی‌های بازیکنی جدید، سلاح‌ها و تجهیزات جدید و اقلام مختلف برای مکان‌ها، کشتی‌های بادبانی، اسب‌ها و زاغ‌ها همراه است.

محتوای فصل ۲ Valhalla

فصل ۲ قرار است در ماه مارس آغاز شود و حالت بازی جدیدی را اضافه کند که بعداً نام‌گذاری می‌شود. مورد جدید Jomsviking، جشنواره‌های جدید، تجهیزات و اقلام جدیدی هم به بازی اضافه می‌شوند که باید آن را جمع‌ آوری کنید. حداقل دو فصل دیگر وجود خواهد داشت. فصل ۳ و ۴. هرچند هنوز جزئیات آن اعلام نشده است.

در بیانیه مطبوعاتی که توسط یوبیسافت ارائه شده، ممکن است محتوای جدیدی نیز ارائه شود. این کمپانی بیان کرد: “موارد بیشتری از تیم توسعه Assassin’s Creed Valhalla ارائه خواهد شود و این تیم متعهد شده‌ اند که از بازی و بهبودهای مستمر تجربه اصلی با محتوای اضافی، که هنوز مشخص نشده است، پشتیبانی کنند.”

Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ ۱۰ نوامبر برای کنسول‌های Xbox Series X/Series S، Xbox One و پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود. همینطور از طریق Epic Games Store و فروشگاه‌های رایانه مخصوص یوبیسافت و نه استیم برای رایانه منتشر می‌شود. همچنین زمانی که کنسول پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۱۲ نوامبر عرضه شود، بازی روی آن هم در دسترس خواهد بود. همچنین روی Amazon Luna نیز زمانی که عرضه شد، در دسترس قرار می‌گیرد.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 1 =