تغییرات اساسی در محتویات بعدی بازی Fortnite

بر اساس آخرین اطلاعاتی که شرکت Epic Games، به اشتراک گذاشته، گویا قرار است که محتویات جدیدی به بازی Fortnite افزوده شود. قبل از اینکه شرکت اپیک گیمز از محتویات جدید بازی مذکور حرفی به میان آورد، طی آخرین آپدیتی که برای Fortnite در نظر گرفته شده بود یک آیتم جدید به نام جت پک را در اختیار کاربران این بازی قرار داد.

محتویات بازی Fortnite
بازی Fortnite

در این مقاله به بررسی یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین بازی های ویدئویی به نام Fortnite می پردازیم. Fortnite بازی ای است که اسم آن به گوش افراد بسیاری رسیده و متقابلا افراد بسیاری نیز هستند که با آن آشنایی داشته و جزئی از طرفداران آن شده اند. بنابراین اگر شما هم از طرفداران این بازی پلی استیشن محبوب هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

افزودن محتویات جدید به بازی Fortnite

بر اساس آخرین اطلاعاتی که شرکت Epic Games، سازنده بازی Fortnite از خود به اشتراک گذاشته است، گویا قرار است که محتویات جدیدی به این بازی افزوده شود. محتویاتی که در گذشته در این بازی وجود نداشته و حضور آن ها کاملا یک بخش جدید به حساب می آید. البته قبل از اینکه شرکت اپیک گیمز از محتویات جدید بازی مذکور حرفی به میان آورد، طی آخرین آپدیتی که برای Fortnite در نظر گرفته شده بود یک آیتم جدید به نام جت پک را در اختیار کاربران این بازی قرار داد.
بعد از انتشار این آپدیت، شرکت اپیک گیمز به این موضوع اشاره کرد که در آینده ای نزدیک قرار است طی فاز پنجم Fortnite  محتویات جدیدی به این بازی افزوده شود. اگر برایتان جای سوال پیش آمده که این محتویات جدید در برگیرنده چه آیتم هایی هستند، باید به شما بگوییم که در ادامه همراه ما باشید تا به معرفی این محتویات بپردازیم. بر اساس اخباری که از اپیک گیمز منتشر شده است، این محتویات جدید شامل تغییر و تحولاتی برای Fortnite می باشند.
تغییر و تحولاتی نظیر افزودن و پیوستن حالت Playground که به دنبال آن رویداد Friendly Fire و همچنین Respawn شدن را به دنبال خواهد داشت. همچنین به افزایش تعداد اتفاقاتی که طی زمان بندی مشخصی به وقوع می پیوندند و همینطور تغییر در نوع کنترل بازی از جمله مواردی هستند که در جریان پنجمین فاز بازی و رونمایی از محتویات جدید آن به نمایش در خواهند آمد.
از آنجایی که ممکن است با حالت Playground آشنایی نداشته باشید، به توضیح مختصری درباره این حالت اکتفا می کنیم. در حالت Playground مدت زمان هر یک از بازی ها افزایش می یابد و شما در این حالت فرصت پیدا خواهید کرد که در نقشه بازی به گشت و گذار بیشتری بپردازید و یا به عبارت دیگر از این فرصت به بهترین نحو ممکن استفاده کرده و با فعالیت های مناسب باعث پیشرفت تان در بازی شوید.
به دنبال این وضعیت، منابع موجود در بازی افزایش یافته و هر یک از صندوقچه های متشکل از گنج و مهمات نیز در دسترس شما قرار می گیرند. همچنین مورد دیگری که در حالت Playground شاهد آن خواهیم بود، افزودن حالت Friendly Fire در کنار آن به بازی خواهیم بود. از جمله موارد دیگری که از آن با عنوان محتویات جدید بازی یاد کردیم، تغییر در سیستم کنترل بازی بود.

محتویات بازی Fortnite
محتویات بازی Fortnite

از آنجایی که کاربران از نوع سبک کنترل حالت Builder Pro راضی نبوده اند و نسبت به آن واکنش های مثبتی از خود نشان نداده اند، سازندگان تصمیم گرفتند که در آن تغییراتی اعمال کنند تا بلکه بتوانند کاربران را از خود راضی نگه دارند. همچنین علاوه بر ایجاد تغییر در حالت Builder Pro، شاهد اعمال تغییرات قابل توجهی در حالت Turbo Building نیز خواهیم بود.

همچنین علاوه بر همه این ها قرار است که یک حالت دیگر نیز به بازی افزوده شود. حالتی که با استفاده از آن کار شما به هنگام ویرایش ساخته هایتان راحت تر خواهد شد. در واقع کار این حالت که از آن با نام Aim Assist یاد می شود، آسان تر کردن کار ویرایش است. همچنین در کنار تمامی موارد نام برده شده انتظار می رود که بخش فنی بازی نیز بهبود  یابد و سازندگان نیز به فکر این موضوع بوده و به آن توجه داشته اند.
طی این موضوع، شاهد بهبود رویکرد سرور ها و کاهش وقتی که برای زمان لودینگ صرف می شود و همچنین افزایش کیفیت صدا های موجود در بازی خواهیم بود. همچنین تغییر در رزولوشن مینی مپ که افزایش خواهد یافت و نیز افزودن یک آیتمی که طی آن عملکرد شما در چالش های بازی به طور لحظه ای و در طول بازی به نمایش در خواهد آمد، از دیگر موارد جدیدی خواهند بود که به بازی اضافه خواهند شد.
بازی Fortnite از مدت ها قبل امتحان خود را در میان کاربران و گیمر ها پس داده و شما به راحتی می توانید به آن اعتماد کرده و با نصب آن بخشی از اوقات فراغت خود را به آن اختصاص دهید. مخصوصا حالا که با افزودن محتویات جدید بازی که قرار است تغییرات زیاد و مثبتی را در بازی Playstation اعمال کند، قطعا شما را به وجد خواهد آورد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =