محصول جدید Nyko برای افزودن صفحه نمایش دوم به دسته

شرکت Nyko

بعد آشنایی با خصوصیات کنسول های Xbox ONE و PS4 باید انتظار لوازم جانبی نوین بازی برای این کنسول ها را داشته باشیم. دراین مقاله با محصول جانبی جدید شرکت Nyko برای این کنسول ها یعنی اسمارت کلیپ آشنا خواهید شد. شما می توانید با اتصال اسمارت کلیپ به دسته ی بازی خود، به راحتی دو صفحه نمایش در اختیار داشته باشید که این ویژگی با کمک تلفن هوشمند شما امکان پذیر خواهد بود.

شرکت Nyko
محصول جدید شرکت Nyko

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که در هنگام بازی، چگونه می توان از این خصوصیت استفاده کرد؟ خبرها حکایت از این دارند که شرکت Nyko جهت حل این موضوع راه حلی ارائه نموده است. شما می توانید اسمارت کلیپ را به دسته بازی وصل کنید و سپس تلفن هوشمندتان را به عنوان صفحه نمایش دوم در اختیار بگیرید و در هنگام بازی هم با استفاده از سرویس های خدماتی Smart Glass و برنامه های کاربردی پلی استیشن از امکانات ویژه آنها بهره ببرید.

به عنوان نمونه دسترسی به نقشه اضافه یکی از این امکانات می باشد. سایت انگجت اذعان کرده است که کار با دستگاه بسیار راحت و مناسب خواهد بود چون بازوی دستگاه را می توان تنظیم نمود و حتی آن را ارتقا داد. این وسیله بسیار منعطف می باشد و به راحتی می توان در کنار آن از هر ابزار دیگری نیز استفاده نمود. دو گیره ی کوچک در پایین اسمارت کلیپ موجود هستند که امکان اتصال محکم آن را به کنسول خواهند داد.

اگر شما این اتصال را به خوبی انجام ندهید و یا به هر دلیلی یکی از گیره ها شل شوند، نمی توانید تجربه ی رضایت بخشی داشته باشید و لذت استفاده از این تکنولوژی را از دست خواهید داد. این امکان خاص برای کنسول های XBox وان و ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۴ تا اواخر سال جاری با ورود نسل جدید کنسول ها به عرصه بازی ها با قیمت ۱۴.۹۹ دلار به بازار خواهد آمد. شرکت Nyko از رونمایی این محصول در نمایشگاه E3 خبر داده است.

شرکت Nyko
محصول جدید شرکت Nyko

محصول جدید شرکت Nyko

محصول جدید شرکت Nyko با گوشی های آیفون و اندروید و همچنین ابزارهای Black berry نسخه ی ۳.۵ به بعد سازگاری دارد و به راحتی بازی های PS4 را به طور همزمان پخش می کند و می توانید به طور همزمان از کنترلر پلی استیشن ۴ خودتان نیز استفاده کنید. جهت استفاده با اپلیکیشن های پلی استیشن و راهنماها و فیلم ها و سایر موارد، ایده آل می باشد. با کنترل کننده Dual Shock 4 تداخلی ندارد. هر دکمه ای از جمله پورت و خصوصیات کنترلر به طور کامل با اتصال اسمارت کلیپ در دسترس خواهد بود. در هر دو جهت افقی و عمودی گوشی قابل استفاده است. به طور بی نظیری از گوشی پشتیبانی می کند و آن را به عقب و جلو نیز می توانید بچرخانید.

اکثر مواقع با مشکل گارانتی محصول مواجه هستیم. اما این محصول از زمان خرید شامل گارانتی می باشد و شامل تمامی هزینه های تعمیر و یا تعویض محصول می باشد و حتی هزینه حمل و نقل جهت تبادل این محصول را نیز تحت پوشش دارد. شرکت گارانتی کننده Walmart می باشد. با این گارانتی شما تا سی روز می توانید تعویض را انجام دهید و تا نود روز از خدمات پس از فروش بهره ببرید.

مدتها قبل شاید حدود شش سال پیش زمانی که اندروید تازه به عرصه گوشی های هوشمند آمده بود باید گوشی خود را برای انجام بازی ها روت می کردید ولی حالا می توانید بدون روت کردن این کار را تنها با اتصال کنترلر PS4 با بلوتوث به دستگاه تلفن خود، انجام دهید پس تکنولوژی جدید هم چندان دور از انتظار نبوده است چرا که اکنون حتی خیلی راحت تر می توانید با اسمارت کلیپ گوشی را به کنسول متصل کنید و از بازی کردن نهایت لذت را ببرید.

مدیر بازاریابی شرکت Nyko، Chris Arbogast در این زمینه گفت: «همچون گذشته پلتفورم های جدید رونمایی شده را با آغوش باز می پذیریم و حمایت از آن ها را ادامه خواهیم داد. شرکت ما با ارائه جدیدترین محصولات برای کاربران، همچون صفحه نمایش دوم همچنان در رده بهترین فروشندگان Charge Base که برای کنسول های نسل بعدی طراحی شده است، پیشرو است.»

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − هشت =