آموزش

محل قرارگیری Condor و قارچ های Ram’s Head در Red Dead Online

محل Condor در Red Dead Online

زندگی در دنیای Red Dead Online یک زندگی بسیار خشن و خطرناک است. زمانی که شما وارد چالش‌های روزانه می‌شوید و از شما خواسته می‌شود گیاهان و حیوانات خاص یا محل Condor در Red Dead Online را پیدا کنید، این نگرانی بیشتر خواهد شد. اکثر این چالش‌های روزانه، برای جمع آوری منابع هستند که پیدا کردن آن‌ها چندان کار سختی نیست. مثل گیاهانی مانند قارچ‌های Ram’s Head و حیواناتی همچون Condor. اما اگر پیش از این مجبور به پیدا کردن هیچ یک از این‌ها نشده‌ اید، مسلماً اطلاعی در مورد محل قرارگیری آن‌ها ندارید. به کمک راهنمای ما می‌توانید پیش از غروب خورشید این جوایز را پیدا کرده و جمع آوری نمایید.

محل قرارگیری Condor و قارچ های Ram’s Head

Condor و قارچ‌های Ram’s Head از جمله موارد کمیابی در دنیای Red Dead Online نیستند. اما از آنجایی که چندان جلب توجه نمی‌کنند، به خاطر آوردن موقعیت مکانی آن‌ها دشوار است. قارچ‌های Ram’s Head را می‌توان در مناطق وسیع پیدا کرد اما Condorها به مناطق خاصی تعلق دارند.

محل قرارگیری قارچ های Ram’s Head

بهترین نقطه‌ای که می‌توان در آن قارچ‌های Ram’s Head را پیدا کرد، در گوشه شمال شرقی نقشه و بالاتر از Annesburg است. با دنبال کردن مسیر قطار به سمت شمال و اطراف آبشار Brandywine Drop، به یک زمین ساحلی خواهید رسید که معمولاً پر از قارچ است. در این مکان می‌توانید حدود ۱۰ قارچ Ram’s Head یا بیشتر جمع آوری کنید. در هنگام جستجوی گیاهان و جانوران، مهارت Eagle Eye بهترین دوست شما در ردیابی این قارچ‌ها خواهد بود. در دید چشمان غیر مسلح، این قارچ‌ها شبیه به گل‌های کوچکی به نظر می‌رسند که به رنگ سفید یا زرد کمرنگ هستند. آن‌ها خیلی راحت با شاخ و برگ‌های دیگر ترکیب شده و گاهی مخفی می‌شوند. بنابراین مطمئن شوید که منطقه را به خوبی بررسی کرده‌ اید.

محل Ram’s Head در Red Dead Online

راهنمای درون بازی به شما پیشنهاد می‌کند که در اطراف تنه درختان موجود در West Elizabeth و Ambarino به دنبال این قارچ ها بگردید. اما در حقیقت می‌توانید آن‌ها را تقریباً در هر نقطه از منطقه شمالی نقشه بیابید. مکان‌هایی مانند West Elizabeth، Strawberry و جنگل Cumberland می‌توانند جایگزین مناسبی برای جستجو باشند. علاوه بر تمام این‌ها، قارچ‌های Ram’s Head تمایل به رشد خوشه‌ای دارند، بنابراین با پیدا کردن یکی از آن‌ها به حداقل دو یا سه قارچ دیگر در نزدیکی آن دست خواهید یافت.

محل قرارگیری Condorها

در Red Dead Online تنها یک نوع Condor وجود دارد و آن Californian Condor است و به همین ترتیب فقط در یک منطقه یافت می‌شوند. بهترین سلاح برای شکار آن‌ها Varmint Rifle یا یک کمان با تیرهای کوچک مخصوص است. علاوه بر این با استفاده از طعمه‌های Predator می‌توانید آن‌ها را از جایی که هستند، بیرون کشیده و به آن‌ها شلیک کنید. این پرندگان جثه بسیار بزرگی دارند، بنابراین پیدا کردن آن‌ها کار چندان سختی نیست. اما استفاده از Eagle Eye نیز خالی از لطف نیست.

محل Condor در Red Dead Online

تنها مکانی که می‌توانید در آن یک Condor را شکار کنید، Gaptooth Ridge است که در شرق Tumbleweed قرار دارد. مقداری طعمه انداخته و منتظر بمانید تا یکی از Condorها خودش را نشان دهد. یا اینکه به آسمان نگاه کرده و سعی کنید یکی از آن‌ها را در هوا بکشید. شما می‌توانید از پرها و گوشت آن‌ها در ساخت مواد اولیه استفاده کنید. به غیر از این دو و XP که با تکمیل چالش دریافت می‌کنید، چیز ارزشمند دیگری ندارند.

 

منبع: TheGamer

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =