محوریت کلاس نکرومنسر با تریلر جدید The Elder Scrolls Online

محوریت کلاس نکرومنسر با تریلر جدید The Elder Scrolls Online

محوریت کلاس نکرومنسر با تریلر جدید The Elder Scrolls Online

محوریت کلاس نکرومنسر با تریلر جدید The Elder Scrolls Online

کمپانی بتسدا جدید تریلر بازی the elder scrolls online را عرضه کرده است که دارای کلاس جدید می باشد از انتشار این بازی ۵ سال می گذرد و در این مدت توانسته جایگاه خوبی را در بین گیمرها کسب نموده و طرفداران زیادی را داشته باشد آپدیت های جدیدی که برای این بازی به طور مداوم عرضه می‌شود باعث شده که امکانات جدیدی را برای گیمر ها فراهم نماید آخرین اخبار از آپدیت جدید بازی شامل کلاس جدیدی به نام نکرومنسر خواهد بود.
این آپدیت جدید به مناسبت ۲۵ سالگی مجموعه به آن اضافه شده است که شامل محتوا های جدید یک کلاس هیجانی و وحشت ناک است در این بازی بازیکن با احیای مردگان و زامبی ها دشمنان را به طور وحشتناکی از بین میبرد در این بازی می توانید مردگان را مجدداً زنده کرده برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید با جادوی سیاه قدرت خود را دو چندان کرده در بازی پیروز شوید.

ژانر بازی: نقش چند بازی آنلاین چند نفره
مثل بقیه بازی ها در Scrollsfranchise Elder، این بازی در قاره Tamriel ساخته شده است و دارای یک موضوع هیجانی به طور غیر مستقیم با دیگر بازی ها می باشد. اسکایپ های قدیمی تر در حال توسعه در هفت سال قبل از انتشار آن در سال ۲۰۱۴ بوده است.این بازی در ابتدا نظرات مختلفی دریافت کرد، اما با انتشار مجدد و بازنویسی به عنوان The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited، با منتقدانی که تغییرات را ستایش کردند، به طور چشمگیری بهبود یافت.
همانند سایر MMORPG ها، The Originator Scrolls Online ابتدا مدل مشترک اشتراک ماهیانه خود را استفاده کرد، تا زمانی که به مدل خرید بازی با microtransactions و اشتراک اختیاری در ماه مارس ۲۰۱۵ منتقل شود. این بازی به نام The Elder Scrolls Online تغییر نام داد: Tamriel Unlimited ، [۴] [۵] و برای کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یک در ژوئن ۲۰۱۵ منتشر شد. در فوریه ۲۰۱۷، این بازی حدود یک میلیون بازیکن ماهانه فعال داشت که در مجموع از سال انتشار بیش از ۸.۵ میلیون بازیکن بوده است.

محوریت کلاس نکرومنسر با تریلر جدید The Elder Scrolls Online
محوریت کلاس نکرومنسر با تریلر جدید The Elder Scrolls Online

در ژوئن ۲۰۱۷ اعلام شد که بیش از ۱۰ میلیون بازیکن در این بازی از زمان انتشار بازی کرده اند و این بازی حدود ۲.۵ میلیون بازیکن فعال ماهانه داشت.همانطور که در نسخه های پیشین عنوان Scrolls Elder Scrolls، گیم پلی بیشتر غیر خطی است، با ترکیبی از ماموریت ها، رویدادهای تصادفی و اکتشاف رایگان رومینگ در جهان این بازیPlayStation 4 حالت ایده آل برای بازی تک نفره را ارائه نمی دهد، هرچند توسعه دهندگان اظهار داشتند که “مقدار زیادی محتوا” طراحی شده است .
تا بازیکنان را ترجیح دهد که انفرادی بازی کنند.همانند سایر بازی ها در Elder Scrollsseries، بازی در قاره Tamriel تنظیم شده است. همه مکان های Tamriel قابل پخش نیستند. حوادث این بازی یک هزاره پیش از مسابقات The Elder Scrolls V: Skyrimand حدود ۸۰۰ سال قبل از Scrolls III Morrowind و Scrolls IV Elder: Oblivion رخ می دهد. این ساختار به طور کلی مشابه با Skyrim است، با دو تناقض جداگانه در همان زمان پیشرفت، یکی با سرنوشت جهان در تعادل، و یکی جایی که جایزه قدرت برتر در Tamriel است.
در اولین قهرمانان آنلاین، اولین مبارزه علیه شاهزاده دائدرریک مولاغ بال، است که تلاش می کند هواپیما Mundus را با قلمرو سلد هاربور از بین ببرد، و دوم این است که تخت خالی امپراتوری را دستگیر کند، که توسط سه متحد فانی مسابقات شخصیت بازیکن به Molag Bal قربـانـی داده شـده اسـت، و Molag Bal روح خـود را دزدیـده اسـت، بازیابـی آن هـدف اصـلی بــازی اسـت. بسیاری از قـسـمـتهای قاره Tamriel در ایـن بـازی مـوجـود اسـت، زیـرا اکـثـر مـنـاطـق قـابـل دسـتـرسـی اسـت، بـدون در نـظـر گـرفـتـن سطح جناح یا بازیکن.

محوریت کلاس نکرومنسر با تریلر جدید The Elder Scrolls Online
محوریت کلاس نکرومنسر با تریلر جدید The Elder Scrolls Online

بعضی از مناطق تنها با استفاده از DLC فقط از Crown Store یا Subscribing to ESO قابل دسترسی هستند. بازیکنان این فرصت را دارند که به هر یک از سه جناح متخاصم که در برابر تخت روبی امپراتور تامریل پیروز می شوند، باشند: Dominion Aldmeri اول (نماینده یک عقاب) به رهبری ملکه ایونن، متشکل از Altmer (High Elf)، Bosmer (چوب الف)، و نژادهای خجیت؛ پیمان Daggerfall (نماینده شیر) به رهبری High King Emeric، تشـکـیـل شــده از Bretons، Redguard، Orsimer (Orcs)؛ و پـیـمـان Ebonheart (نـمـایـنـده اژدهـا) بـه رهـبـری Jorunn اسـکـالـد کـیـنـگ، مــتـشـکـل از Nord، Dunmer (Dark Elf) و نـژادهـای Argonian.
بازیکنان همچنین می توانند یک مسابقه اضافی، امپریال، با خرید نسخه ارتقاء دیجیتال امپریال در فروشگاه تاج را باز کنند، که ممکن است بخشی از هر سه جناح باشد. یکی دیگر از گروه های حاکم حاکم تامریل، امپراتوری است که به رهبری امپراطور رجنت کلویا ثارن، که به بی ثباتی و ناسازگاری رسیده است، و به عنوان یک جناح غیرمجاز عمل می کند. نسخه های پیش سفارش شده از بازی شامل “Explorers ‘Pack” بود که اجازه می داد تمام نژادها در هر جناح بازی کنند و این ویژگی نیز در Crown Store موجود است.
این بازی در زندان وحشی در کالد هاربور آغاز می شود، جایی که پوسته ی بی روح شخصیت بازیکن (که به عنوان یک روح شناخته می شود) به بردگی درآمده است. این باز شدن یکی دیگر از سنت های قدیمی ترین اسکریپت هاست، شروع بازی با بازیکن به عنوان یک زندانی است. پس از فرار، پایه عملیات Harborage می شود، غار در هر شهر شروع می شود و جایی است که پیامبر پورتال ها را به مکان های اصلی راه پیدا می کند.
هنگامی که Amulet of Kings بازیابی می شود، دفتر مرکزی به سمت شهر توخالی حرکت می کند، محل دیگری در مرکز شهر کلد هاربور محسوب می شود. افراد غیر نظامی که از زندان های کالد هاربر نجات یافته اند، وارد شهر توخالی می شوند و از آن جا که به مناطق کنترل شده بالگرد مولگ بل حمله می شوند، هماهنگ می شوند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 8 =