بازی مدافعان سیاه چال ۲

بازی مدافعان سیاه چال 2

هرچه در مدافعان سیاه چال ۲ شما پیشروی کرده و مراحل اصلی و فرعی مختلفی را به پایان برسانید تجهیزات جدیدی برای کارکترهای شما باز می شوند که می توانید با استفاده از آن ها شخصیت های خود را ارتقاء داده و آن ها را برای انجام مراحل سخت تر و پر هیجان تر آماده سازید.

بازی مدافعان سیاه چال 2
بازی مدافعان سیاه چال ۲

خیلی از ما گیمرها تا به حال سبک های زیادیی را بازی کرده ایم که به نوبه خود ارزش خاص خود را برای هر یک از گیمرها دارا می باشند. البته بعضی از سبک های بازی های رایانه ای همیشه در خاطر شخص باقی می مانند که به نظر من یکی از این سبک ها، ژانر تاور دیفنس می باشد. شاید بپرسید چرا ؟ در جواب به شما دوستان خوبم باید بگویم به این دلیل این حرف را می زنم زیرا درصورتی که شما حتی یک گیمر حرفه ای هم نباشید و یا سن شما آنقدر نباشد که بتوانید از بازی های رده بندی بزرگسالان لذت ببرید قطعاً سبک دفاع از برج را بازی کرده اید.

ژانر دفاع از برج به علت سادگی و گستردگی خود باعث شده تا بتواند طرفداران زیادی را در نقاط مختلف دنیا به خود اختصاص دهید. یکی از دلایل محبوب بودن این سبک به این دلیل است که شما می توانید بدون نیاز به یک کنسول حرفه ای یا یک کامپیوتر گیمینگ حرفه ای و تنها با داشتن یک تلفن همراه نیز می توانید یک یا چندین بازی در این سبک را بازی کنید و از آن لذت ببرید.

صحبت از گستردگی در سبک دفاع از برج شد، ژانر دفاع از برج را در انواع مختلفی مانند آرکید، استراتژیک و یا استراتژیک آخرالزمانی تا به حال ساخته شده است اما مدلی که تا به حال برای این سبک از بازی تا به حال ساخته نشده است، مدل سوم شخص اکشن ماجرایی می باشد. خیلی تعجب کردید نه؟ بازی که امروز می خواهیم درباره آن با شما دوستان عزیز صحبت کنیم دقیقاً در همین سبک ساخته شده که می توان به آن لقب اولین در نوع خود را اهدا کرد و آن چیزی نیست جز بازی مدافعان سیاه چال ۲.

نسخه اولین بازی مدافعان سیاه چال توسط استدیو بازی سازی (ترندی اینترتینمنت) ساخته و توسعه داده شده است. این بازی اولین بار در سال دوهزار و ده میلادی رونمایی شد که برخلاف بعضی از پیشبینی ها درباره این بازی، استقبال خوبی از آن صورت گرفت. به دلیل ترکیب چندین ژانر در این بازی از جلمه سبک ماجراجویی، نقش آفرینی، اکشن سوم شخص و فانتزی با یکدیگر این بازی به سرعت توانست جای خود را در میان هزاران نفر از گیمرهای سبک های مختلف و با رده ها سنی مختلف باز کند. بازی مدافعان برج برخلاف دارا بودن گیم پلی خوب و روان، از داستان قویی و گیرایی بهرمند نیست.

داستان مدافعان سیاه چال ۲ از آن جایی شروع می شود که این جنگجویان از نقاط مختلف جهان گرد یکدیگر آمده اند و هدف آنها دفاع از سرزمین (اینتریا) و در آوردن آن از چنگال یک هیولای قدیمی و عظیم الجثه است. در واقع می توان تنها ایراد قوی بازی را نبود داستانی عمیق و خوب برای این بازی در نظر گرفت که باعث می شود گیمرهای حرفه ای نتوانند از لحاظ عاطفی با آن ارتباط برقرار کنند.

از جمله چیزهایی که درباره این بازی می توان از آن ها صحبت کرد انواع مدها و گیم پلی این بازی می باشد. گیم پلی این بازی به سه قسمت کلی تقسیم می شود که شامل: (خط داستانی، بخش دو نفره آفلاین و بخش چند نفره آنلاین تقسیم می شود). در بازی مدافعان سیاه چال اگر شما قصد دارید لذت بازی کردن این بازی را با دوستن خود به اشتراک بگذارید خواهید توانسط آن ها را دعوت کرده تا در انجام دادن این بازی به شما بپیوندند تا در شکست دادن قول های هر مرحله به شما کمک کرده و هم اینکه از تجربه این بازی در کنار یکدیگر از آن لذت ببرید. بسیار خب برویم سر اصل مطلب و آن چیزی نیست جز تشریح کامل گیم پلی بازی.

شخصیت های درون بازی شامل: یک کماندار، یک راهب، یک شوالیه، یک دو جادوگر پسر و دخترو یک بربر می شود که هر یک از آن ها دارای مشخصات متفاوتی از دیگری است. این بازی دارای گیم پلی نزدیک به یک صد ساعت می باشد. مراحل بازی درست بر خلاف دیگر بازی ها که به یرعت تکرایی می شوند و لذت تجربه نبرد در جهان های متفاوت را از گیمر صلب می نمایند، این بازی در هر یک از مرحله هایش تجربه نبردی متفاوت از مراحل قبلی را در اختیار گیمر قرار می دهد.

بازی مدافعان سیاه چال 2
بازی مدافعان سیاه چال ۲

این قضیه باعث شده که همواره این بازی برایش تازگی داشته باشد. هریک از مراحل دارای فضایی با آب و رنگی فانتزی (کمی کودکانه) با رنگ های گرم بوده که برای گیمرهای حرفه ای مانند یک فلش بک به خاطرات گذشته آن ها و تجربه اولین بازی هایی است که در کودکی انجام داده اند. دشمنان شما عموماً تشکیل شده از گوبلین های سبز رنگ زشت بوده که با شیطنت های خود قصد دارنند راه را بر شما بسته تا نتوانید به هدف خود برسید.

قطعاً برای شما دوستان خوب من سؤال شده که هر یک از شخصیت های این بازی چه قابلیت هایی را دارا هستند؟ کماندار بازی ملقب به HUNTRESS می تواند دشمنان را از دور زده و بعد از هر چند پرتاب یک first shut انجام داده و با آن دشمنان شما را stun (گیج) کرده تا فرصت نزدیک شدن به شما را از دست بدهندو این موقعیت خوبی برای دیگر هم تیمی های شما فراهم می کند تا بتوانند به آن ها با همه توان خود حمله کنند و آن ها را از بین ببرند.

بربر (barbarian): یک جنگجوی قدرتمند اس که در نبردها از دو تبر برای آسیب زدن به دشمنان استفاده می کند. او همچنین می تواند از جادو استفاده کرده و بوسیله تبرهای خود گلوله های آتشین به سمت هیولاها پرتاب کند. بربر دارای هشت کمبوی مختلف است که قوی ترین آن ها خشم اسلش نام دادر، با اولین ضربه این کمبو می تواند به راحتی یک حریف قوی را از پای در بیاورد.

شوالیه (squire): یک شوالیه نترس و شجاع است که با یک شمشیر و یک سپر می جنگد. این شوالیه قهرمان اولین ضربه خود را با قدرت بسیار زیادی می زند وضربه های دیگر خود را با قدرت کمتری به دشمنان وارد کرده که این موضوع باعث شده که آسیب کمتری نسبت به بربر به دشمنان وارد کند.

البته این تنها موضوع مورد بحث درباره شوالیه نیست. او می تواند با سپرش به خوبی حملات قویترین غول ها را دفع کند و از شما و دوستانتان به خوبی محافظت کرده. این موضوع این شخصیت را به یک کارکتر بالانس و نرمال تبدیل کرده که برای بازیکنانی که می خواهند اولین تجربه را از انجام این بازی داشته باشند، بشدت بازی بااین کارکتر را برای آن ها توصیه می کنم. اگر می خواهید بیشتر درباره بازی با این کارکتر سوپرایز بشوید بهتر است بدانید که شوالیه توان heal کردن و بازیابی خون خود و افزاد تیم را دارا می باشد.

راهب (monk): با سری کچل و لباس راهب های تبتی که به تن دارد شما را یاد راهب های معبد شائولین می اندازد. راهب مانند شوالیه و بربر دارای قابلیت physical damage است و جزء کارکترهای نزدیک زن محسوب می شود. سلاح راحب مشت و لگدهایش است و با استفاده از فنون کنگ فو به هیولاها ضربات مرگباری وارد می کند. راهب نیز مثل شوالیه قابلیت بازیابی خون از دست رفته را دارد.

نوبت به هر دو جادوگر جوان ما رسیده است: آن ها کارکترهایی با قابلیت حمله از فاصله دور بوده که می توانند نقش پشتیبان گروه را بر عهده داشته باشند. جادوگران جاون ما می توانند گلوله هایی از ساعقه بر سر دشمنان فرود آورده و آن ها را به خاکستر تبدیل کنند.

هرچه در مدافعان سیاه چال ۲ شما پیشروی کرده و مراحل اصلی و فرعی مختلفی را به پایان برسانید تجهیزات جدیدی برای کارکترهای شما باز می شوند که می توانید با استفاده از آن ها شخصیت های خود را ارتقاء داده و آن ها را برای انجام مراحل سخت تر و پر هیجان تر آماده سازید. این ارتقاءها تنها منصوب به تجهیزات آن ها نمی شود بلکه شامل ضربه های آنها نیز شده و می توانید فنون جدیدی را استفاده کنید. همه این ها در یک پکیج زیبا دور یکدیگر جمع شده تا شما و دوستانتان بتوانید آن را بازی کرده و از آن کمال لذت را ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 2 =