مدل Xbox Series X Lockhart در ماه اوت عرضه می‌شود

Xbox Series X Lockhart

نسخه دوم Xbox Series X که قرار بود Xbox Series S نامیده شود در اواخر این تابستان عرضه خواهد شد. این رازی همگانی است که مایکروسافت قرار است مدل دوم کنسول Xbox Series X در آینده منتشر کند. بیش از یک سال است که شایعاتی درباره این کنسول منتشر شده است، اما به نظر می‌رسد کمپانی مایکروسافت اخیراً وجود Xbox Series X Lockhart را تأیید کرده است.

زمان عرضه کنسول

خب، آیا سؤال شما هم این است که این کنسول چه زمانی منتشر خواهد شد؟ خب، طبق گزارشاتی که از Eurogamer منتشر شده، کمپانی مایکروسافت در تقویم خود دور ماه اوت را خط کشیده است. این اطلاعات از منبع ناشناسی منتشر شده‌اند که با این کمپانی صحبت کرده است.

به علاوه، گزارشات نشان دادند که مدل Lockhart کنسول نسل بعدی رسماً Xbox Series S نام خواهد گرفت. این نام دور از انتظار نبود و کاملاً در راستای نام‌گذاری کنسول‌های فعلی مایکروسافت یعنی Xbox One S و Xbox One X است. به همین ترتیب، پلتفرم Series S در مقایسه با همتای خود یعنی Series S قدرت کمتری دارد، اما هر دو کنسول می‌توانند بازی‌های نسل بعدی خود را اجرا کنند.

با نزدیک شدن ماه ژوئن، مایکروسافت قصد دارد در تاریخ نامشخصی در ماه ژوئیه اطلاعات بیشتری از کنسول Xbox Series X بیان کند. اینجاست که قرار است شاهد عناوین اول‌شخصی از Xbox Game Studios، شامل Halo Infinite باشیم، این بازی‌ها قرار است برای کنسول نسل بعدی عرضه شوند. می‌توان مطمئن بود که قرار است در روزهای آتی اطلاعات بیشتری پیرامون این موضوع منتشر شود.

بدیهی است به دلایل مختلفی که برنامه‌های کمپانی‌های بازی‌سازی در سال‌های اخیر بسیار زیاد بوده است. اگرچه ماه اوت قرار است همان ماهی باشد که کمپانی مایکروسافت می‌خواهید کنسول Xbox Series S خود را عرضه کند، اما ممکن است اطلاعات مربوط به این کنسول زودتر یا دیرتر از این تاریخ هم عرضه شوند.

با این‌حال، نکته‌ای که قطعاً وجود دارد این است که این کمپانی هنوز باید چیزهای بسیار مهمی درباره زمان عرضه کنسول نسل بعدی خود را بیان کند.

ما نه‌تنها هنوز مدل Lockhart را ندیده‌ایم، بلکه هنوز اطلاعاتی درباره زمان عرضه، قیمت یا پیش سفارش‌های Xbox Series X هم نداریم. همچنان دعا می‌کنیم اطلاعات مربوط به این کنسول نسبتاً زود بیان شوند.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 10 =