تغییر ظاهر مد Save the World بازی Fortnite

مد Save the World

در آخرین آپدیتی که برای این بازی عرضه خواهد شد، مد save the world دچار تغیرات زیادی می شود. تم و محیط آن به طور کلی تغییر خواهد کرد و جذاب تر خواهد شد.

مد Save the World
مد Save the World

این روزها سبک بتل رویال تبدیل به محبوب ترین سبک بین گیمر ها شده است. سبکی که با توجه به اینکه تاریخچه ای قدیمی دارد اما به تازگی با وجود داشتن در بازی ها محبوب شده است. البته که این سبک را دیگر همه گیمر ها میشناسند و آن قدر اخبار و حاشیه از آن به بیرون امده که امکان شناخته نشدن این سبک بسیار کم است.
در این نوع سبک و مد، پلیر ها در یک نقشه رها می شوند و هیچ اسلحه و مهماتی در اول بازی همراهشان نیست. آن ها باید در نقشه بگردند و اسلحه ها و مهمات و حتی لباس را لوت کنند و به دفاع از خود بپردازند. آخرین نفری که زنده بماند و بقیه افراد را بکشد برنده بازی پلی استیشن ۴ می شود .
این روزها بازی های زیادی با مد بتل رویال عرضه می شوند از جمله: آخرین نسخه call of duty یعنی black ops 4 که به هنگام معرفی با مدی به نام black out معرفی شد که همان بتل رویال خودمان است. apex legend ،H1Z1 و از همه این ها معروف ترینشان fortnite و player unknown battle ground یا همان pubg است که این سبک را محبوب کردند و رکورد شکنی های بسیاری انجام دادند.
اصطلاح های مختلفی برای بردن یک راند در بازی های مختلف این سبک وجود دارد، از جمله victory Royale در بازی fortnite و winner winner chicken dinner در بازی pubg است. اما به دلیل محبوبیت بیشتر fortnite از همه بازی های این سبک چیست؟ دلیل محبوبیت فورتنایت رایگان بودن آن است. به صورتی که شما می توانید بازی را دانلود کنید و بدون پرداخت هیچ هزینه ای آن را بازی کنید و هیچ فرقی در گیم پلی بازی با دیگر پلیر ها ندارید.
البته اگر می خواهید لباس ها و استایل ها و برچسب برای اسلحه هایتان داشته باشید باید یا پول پرداخت کنید و آن ها را از فروشگاه بازی بخرید و یا با خرید بتل پس با لول آپ کردن آیتم های جذاب را دریافت کنید. اما خب خرج کردن پول زیاد برای بازی ها جهت خرید آیتم هایی مثل لباس شاید برای همه گیمر ها قانع کننده و جذاب نباشد. پس باید دنبال راهی بود تا بتوانید با بازی کردن، پول های داخل بازی که به آن vbucks می گویند را بدست آورد.

مد Save the World
مد Save the World

فورتنایت در کنار مد محبوب بتل رویال، خود مد جذاب دیگری به نام save the world نیز دارد. در این مد شما باید سازه بسازید، دفاع کنید، اسلحه هایتان را بروز کنید و به جنگ با زامبی ها بروید. اما خوبی این مد این است که با اتمام ماموریت ها و یا ورود روزانه به بازی پاداش دریافت می کنید که یکی از این پاداش ها vbucks است  و می توانید آن ها را در هر دو مد استفاده کنید.
همین دلیل محبوبیت save the world بعد از محبوب شدن بتل رویال بود. البته این را از قلم نیندازیم که ابتدا در سال ۲۰۱۵ فورتنایت تنها مد save the world را داشت و بعد ها مد بتل رویال به بازی اضافه شد. در کل خرید این مد خیلی به صرفه به نظر می آید، زیرا شما به صورت مداوم می توانید با انجام چلنج ها vbuck در بیاورید و دیگر نیاز به خرید آن نیست.
اما اپیک گیمز بعد از محبوبیت بتل رویالش خیلی اهمیت زیادی به محیط save the world نداد و فضای آن را همانطور که قبلا بود گذاشت ماند و تنها کاراکتر ها و اسلحه های جدید را وارد این مد کرد. اما با توجه به اخبار جدیدی که اپیک گیمز اعلام کرده است در آخرین آپدیتی که برای این بازی عرضه خواهد شد، مد save the world دچار تغیرات زیادی میشود و تم و محیط آن به طور کلی تغییر خواهد کرد و جذاب تر خواهد شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − نه =