جمع بندی مسابقات CEO 2018 بازی Street Fighter V PS4

مسابقات بازی Street Fighter V

در این مقاله قصد داریم تا در مورد جمع بندی مسابقات مربوط به بازی Street Fighter V PS4 بحث و بررسی داشته باشیم. بنابراین اگر مایلید در ادامه همراه ما باشید تا در این باره به بررسی هایی بپردازیم. در طی کپکام پرو تور، مسابقات گوناگونی تشکیل می شوند که در آن ها شاهد حضور برترین و پر مهارت ترین بازیکنان Street Fighter V هستیم که با یکدیگر به رقابت می پردازند تا بتوانند به امتیازات مناسبی دست پیدا کنند.

مسابقات بازی Street Fighter V
مسابقات بازی Street Fighter V

در این مقاله قصد داریم تا در مورد جمع بندی مسابقات مربوط به بازی Street Fighter V PS4 بحث و بررسی داشته باشیم. بنابراین اگر مایلید در ادامه همراه ما باشید تا در این باره به بررسی هایی بپردازیم. در طی کپکام پرو تور، مسابقات گوناگونی تشکیل می شوند که در آن ها شاهد حضور برترین و پر مهارت ترین بازیکنان Street Fighter V هستیم که با یکدیگر به رقابت می پردازند تا بتوانند به امتیازات مناسبی دست پیدا کنند. در انتها نیز تنها ۲۵ نفر از بازیکنان برتر در این مسابقات شرکت خواهند کرد تا نتیجه نهایی از میان بهترین ها در بازی پلی استیشن حاصل شود.
در اولین روز از برگزاری مسابقات، شاهد بازیکنانی بودیم که به صورت گروهی با یکدیگر به رقابت می پرداختند. شاید بنظر شما برسد که مسابقات گروهی شاید چندان جالب نباشند. اما باید بگوییم که چون هر گروه متشکل بود از سه یا چهار نفر از بازیکنان برتر، به همین جهت شاهد ترکیبات درخشان و هیجان انگیزی بودیم. هر چند که در این میان بودند گروه هایی که آنچنان که باید و شاید انتظار می رفت، نتوانستند به خوبی عمل کنند. در نتیجه بازیکنان در گروه هایی سه یا چهار نفره با یکدیگر به رقابت پرداختند تا ۴۸ نفر ابتدایی انتخاب شوند.
یکی از نکات مثبتی که در مسابقات Final Round وجود داشت، حضور بازیکنانی بود که تمام تلاش خود را بکار می گرفتند تا بتوانند بهترین عملکرد را از خود نشان دهند. از جمله این بازیکنان می توان به جانی اشاره کرد که متعلق به تیم فودو، شاگرد یکی از قهرمانان ایوو ۲۰۱۹ ژاپن که موموچی نام داشت، بود. او اولین تجربه خود را در کپکام پرو تور ثبت می کرد.
در نقطه مقابل شاهد حضور بازیکنی بودیم که با وجود درخششی که در این مسابقه از خود نشان داد، ولی نتوانست آنگونه که باید عملکرد مناسبی از خود نشان دهد و او کسی نبود جز Brian F از استریت فایتر ۵. در پایان دومین روز، ۴۸ نفر از بازیکنان انتخاب شدند تا با یکدیگر مبارزه کرده و در نهایت ۸ نفر از آنها وارد رقابت نهایی شوند. انتظار می رفت که در این دور از مسابقات فودو و دایگو به پیروزی برسند، اما در کمال تعجب هر یک از آنها توسط رقیبانشان با شکست مواجه شده و در نهایت جزء ۸ نفر انتخابی نبودند. در پایان بالاخره ۸ نفر از بهترین بازیکنان انتخاب شدند.

در سومین روز، مسابقه میان ۸ بازیکن برتر برگزار شد. طی اولین مسابقه ای که برگزار شد، موموچی با کاراکتر زکو در مقابل اویل کینگ با کاراکتر رشید قرار گرفت. مسابقه ای که میان این دو انجام گرفت، مسابقه ای سرشار از هیجان و تکاپو بود که در نهایت موموچی به دلیل تجربه خود در زمینه فایتینگ، توانست اویل را با نتیجه دو بر سه شکست دهد. زیرا مسابقات مربوط به ۸ بازیکن برتر به این صورت طراحی شده هر که زودتر موفق شود به نتیجه ۳ برسد، به پیروزی رسیده است.

مسابقات بازی Street Fighter V
بازی Street Fighter V

در دومین مسابقه نیز برایان اف با کاراکتر بالراگ در مقابل جانی با کاراکتر کارین قرار گرفت و در نهایت وارد رقابت با یکدیگر شدند. نتیجه دومین مسابقه نیز اینگونه بود که جانی موفق شد با نتیجه سه بر دو، برایان اف را شکست دهد. در نتیجه رقیبانی که باید در یک میدان مقابل یکدیگر قرار می گرفتند، کسانی نبودند جز موموچی و جانی. در بخش بازنده ها، طی اولین بازی سین و پانک به رقابت با یکدیگر پرداختند.
در این مسابقه پانک تمام تلاش خود را بکار گرفت تا با استفاده از اقتدار و توان خود بتواند بوسیله کاراکتر کارین، سین با کاراکتر ایبوکی را شکست دهد و در نهایت نیز موفق شد با نتیجه ای معادل سه بر هیچ سین را شکست داده و خود را پیروز میدان کند.در دومین مسابقه نیز CJ Truth با استفاده از کاراکتر کالین وارد نبرد با Tempo Bison با کاراکتر بایسن شد که دست آخر توانست با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست یابد.

رقابت موموچی و جانی در مسابقات بازی Street Fighter V

در انتهای مسابقات بازی Street Fighter V، اویل کینگ توسط پانک با نتیجه ای معادل سه بر دو با شکست مواجه شد و همچنین در کنار این موضوع، CJ نیز با کاراکتر کالین توانست برایان را شکست دهد.در نهایت با فرا رسیدن مرحله فینال، موموچی و جانی که با یکدیگر رابطه استاد و شاگردی داشتند، به رقابت با یکدیگر پرداختند که همین امر باعث بوجود آمدن هیجان زیادی می شد. در انتها موموچی توانست شاگرد خود یعنی جانی را با نتیجه سه بر یک شکست دهد.پس از آن جانی باید منتظر می ماند تا ببیند از میان پانک و CJ کدامیک از آنها رقیب او خواهند بود.
پس از اینکه پانک توانست با نتیجه سه بر یک حریف خود را شکست دهد، رقیب جانی نیز مشخص شد. از آنجایی که پانک و جانی هر دو بازیکنان خوبی بوده و کاراکتر هایشان نیز به یکدیگر شباهت داشتند، می توان گفت که رقابت جذابی میان آن دو صورت گرفت. اما در نهایت پانک موفق شد که با نتیجه سه بر دو به فینال نهایی دست یابد.
در مرحله فینال پانک توانست با نتیجه سه بر یک موموچی را شکست دهد. این موضوع افراد بسیاری را شوکه کرد. زیرا بسیاری گمان می کردند که موموچی پیروز میدان خواهد بود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 1 =