مشخص شدن برنامه بسته الحاقی و راه پیدا کردن Seto kaiba به بازی jump force PS4

مشخص شدن برنامه بسته الحاقی و راه پیدا کردن Seto kaiba به بازی jump force PS4

مشخص شدن برنامه بسته الحاقی و راه پیدا کردن Seto kaiba به بازی jump force PS4

سازنده این بازی باندای نامکو می باشد. این کمپانی اخیرا اطلاعات جدیدی را از اپدیت ها ارائه نمود. در بخش نخست ما با شخصیتی با نام seto kaiba مواجه شدیم. این کاراکتر و دو کاراکتر دیگر در ماه مه میلادی در بازی مشاهده خواهیم نمود.  اخـبـاری نـیـز از بازی انتشار پیدا کرده است کـه بـا توجـه بـه آن در مـاه آگوسـت سـه کـاراکتـر دیـگر نـیـز بـه بـازی اضـافـه خواهـنـد شـد.
همچنین در این خبرها از بسته های الحاقی صحبت شده است که ان ها نیز سه کاراکتر دیگر را برای بازیکن ها به ارمغان خواهند آورد. به روزرسانی های رایگانی نیز برای رضایت کاربران در بین ماه های آوریل و آگوست در نظر گرفته شده است که مختصرا آن ها را شرح خواهیم داد.

مه ۲۰۱۹
در این ماه با بهره گیری ازآپدیت رایگان در نظر گرفته شده شما می توانید از ماموریت های آنلاین؛مکانی تازه برای برپا کردن مسابقه های جهانی و رخ داد رید باس برخوردار شوید. در این ماه همچنین بسته های الحاقی عرضه شده اند که شمابا پرداخت مبلغ لازم قادر به خریدن آن ها خواهید بود. این بسته ها شامل کاراکتر ستو کابیا به همراه دو کاراکتر دیگر و شیوهای برای شخصی سازی کردن آواتار و مهارت های تازه می باشد.

مشخص شدن برنامه بسته الحاقی و راه پیدا کردن Seto kaiba به بازی jump force PS4
مشخص شدن برنامه بسته الحاقی و راه پیدا کردن Seto kaiba به بازی jump force PS4

ژوئن ۲۰۱۹
در این ماه نیز آپدیت رایگانی برای بازیکن ها درنظر گرفته شده است که با استفاده از آن قادر خواهند بود به رخ داد آرتا و گزینه های به روزی برای شخصی سازی کردن آواتار دسترسی پیدا نمایند.

جولای ۲۰۱۹
با بهره گیری از آپدیتی که در این ماه ارائه شده است کاربرها می توانند به رخ داد تورنمنت و گزینه های به روزی برای شخصی سازی نمودن آواتار دست یابند.

آگوست ۲۰۱۹
آپدیت در نظر گرفته این ماه مکانی تازه را برای نبرد کردن در اختیار بازیکن قرار خواهد داد و همچنین به گزینه های به روز تری برای شخصی سازی کردن آواتار دست پیدا خواهد کرد. بسته های الحاقی نیز منتشر خواهند شد که شما می توانید آن ها را خریداری نمایید تا سه کاراکتر جدید از بازی PlayStation 4 و همچنین گزینه های به روزی برای شخصی سازی کردن آواتار و مهارت های تازه ای در اختیارتان قرار بگیرد.

مشخص شدن برنامه بسته الحاقی و راه پیدا کردن Seto kaiba مشخص شدن برنامه بسته الحاقی و راه پیدا کردن Seto kaiba به بازی jump force PS4 به بازی jump force PS4
مشخص شدن برنامه بسته الحاقی و راه پیدا کردن Seto kaiba به بازی jump force PS4

معرفی بازی Jump force
بازی جامپ فورس در قسمت هایی مانند طراحی کردن مرحله ها و محتوای داستانی چندان عملکرد مطلوبی را از خود برجای نگذاشته است وبه مرور باعث دور شدن بازیکن از بازی خواهد شد.اما باید عنوان کرد که گرافیک به کاررفته در بازی و همچنین طرح های آن خیره کننده خواهند بود.در این بازی بازیکن ها باید برای دست پیدا کردن به تروقی ها و اچیومنت ها باید مدت زمان زیادی را صرف بازی نمایند تا موفق شوند به قسمت های گوناگون بازی سرک بکشند.
و می شود گفت که کاربران بازی برای تصاحب تمامی آن ها به مدت زمانی در حدود پنجاه ساعت نیاز خواهند داشت البته باید اضافه کرد که این مدت زمان درگیر قابلیت های کاربرها می باشد و بازیکن ها ممکن است در زمانی بیشتر یا کمتر از پنجاه ساعت موفق به دریافت کردن آن ها شوند. حال ما راهنمایی را برای دست پیدا کردن بازیکن ها به اچیومنت های جامپ فورس در اختیارتان قرار خواهیم داد.
بازی از پنجاه تروفی تشکیل یافته است. این پنجاه تا تروفی شامل سی و شش تروفی برنز ؛یک عدد تروفی پلاتینیوم ,یازده تروفی نقره و دو تروفی طلا می باشد. همچنین بازیکن های بازی باید نصفی از تروفی و اچیومنت ها را در سطح های سختی متنوعی به دست آورند. نه قسمت در بازی وجود دارد که شما باید وارد آن ها شوید و به تکمیل کردن چیترهای یک تا نه محتوای داستانی مشغول شوید. نام این نه قسمت به ترتیب قرار داده شده است:

  • Darkness&light
  • Seeds of evil
  • The big bad
  • the mysterious woman
  • An insidious plot
  • replicas
  • The twisted entourage
  • Creation
  •  the puppetmaster

بخش apprentice warrior در این قسمت شما باید به تکمیل کردن یکی از مرحله های آزاد بازی در سطح آسان بپردازید.
A full-fledged knight در این بخش شما باید به تکمیل کردن یکی از مرحله های آزاد بازی در سطح نرمال بپردازید.
Seasoned fighter در این بخش شما باید به تکمیل کردن یکی از مرحله های آزاد بازی در سطح سخت بپردازید.
At the zenith در این بخش شما باید به تکمیل کردن یکی از مرحله های آزاد بازی در سطح خیلی سخت بپردازید.
The frontiers of battle در این بخش شما باید به تکمیل کردن یکی از مرحله های آزاد بازی در سطح سختی expert بپردازید.
برای اینکه شما به این سطح از سختی دست یابید. لازم است که در ابتدا مرحله های بازی را در دیگر سطح های سختی تجربه نمایید. شما برای اینکه بتوانید تمامی سطح های سختی گوناگون را پشت سر بگذارید باید شیوه استفاده کردن از کومبوها را بیاموزید و همچنین باید در زمانی درست از سیستم دفاعی بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس استفاده کنید. همچنین در بخش های ازبازی نیز شما باید به در ده مرحله از مراحل آزادی که در بازی وجود دارد و در سطح های سختی متنوع موفق به کسب درجه sشوید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دوازده =