مشخص شدن برنامه سگا و آتلوس در E3 2018

ریتمیک Persona

سگا و آتلوس برنامه خود در E3 2018 و تاریخ انتشار دو بازی ریتمیک Persona برای غرب را مشخص کردند .کمپانی هایی در صنعت گیم وجود دارند که گیم و ویدیو گیم با آن ها معنی می دهد. این کمپانی ها آنقدر برای این صنعت زحمت کشیده اند که هر چقدر ازآنها قدر دانی کنیم کم است. می توان نام بعضی از این کمپانی ها را پدر ویدیو گیم گذاشت. برای مثال کمپانی هایی مثل: سگا، نینتندو، آتاری و … که همه شان برای گیمر های قدیمی یاد آور خاطرات بسیاری است.

کمپانی هایی که همیشه از دیر باز سعی کرده اند تا گیمر ها را راضی نگه دارند و به دنیا بفهمانند که حالا زمان ویدیو گیم است. شرکت نینتندو را میتپان به کنسول های زیادش و خاطره انگیزش و از همه مهم تر بازی محبوب قارچ خور یا همان سوپر ماریو اش اشاره کرد. کمپانی ای که تقریبا در ساخت خاطرات برای گیمر ها سهیم بوده است. کمپانی بعدی یعنی آتاری نیز در چند دهه پیش پرچم دار کنسول های گیمینگ بوده است و اما سگا.

ریتمیک Persona
ریتمیک Persona

اگر گیمر قدیمی باشید و یا حداقل به گیم علاقه داشته باشید قطعا نام سگا را شنیده اید . کمپانی ای که توانست به پیشرفت بازی های ویدیوئی کمکه فراوانی کند. اگر در بچگیتان کنسول سگا را داشته اید و بازی های کارتریجی این کمپانی را بازی کرده اید میفهمید که این کمپانی بازی سازی ژاپنی چقدر تاریخچه عمیقی دارد. بازی محبوب این کمپانی سونیک است که همیشه طرفدار دارد و خواهد داشت.

قطعا یکی از بازی های جذاب است که همه ما را ساعت ها میخکوب خود کرده است. هرچند که ساده و دو بعدی بود. مدتی پیش نیز ساخت فیلم سینمایی این بازی اعلام شد و توانست گیمر هارا خوشحال کند. اگر گیمر باشید قطعا با مراسم های گیمینگ و همایش های هرساله با موضوع های گیم آشنا هستید.

یکی از این مراسم های معروف که معروفترینشان نیز است نمایش E3 است که هرساله در آمریکا برگزار می شود و کمپانی های بزرگ بازی سازی در آن حضور پیدا و بازی های جدیدشان را معرفی می کنند و همچنین مردم از سر تا سر جهان به این مراسم می آیند و بازی ها را امتحان و یا معرفیشان را از نزدیک می بینند.

این مراسم همانطور که گفتتیم جزو محبوب ترین مراسم های گیمینگ است و شاید بتوان کفت که مراسم های دیگر گیمینگ به گرد پای این مراسم نیز نمی رسند. البته در سال های اخیر این مراسم خاشیه های زیادی نظیر حضور نداشتن سونی و … را به خود دیده که البته همه پروژه ها سختی هایی نیز دارد. اما طبق رسم هرساله قبل از شروع این مراسم کمپانی هایی که قرار است نمایشی در این مراسم داشته باشند در مقابل خبرنگاران و یا از طریق شبکه های اجتماعی لیست برنامه های معرفی هود را اعلام می کنند.

حال کمپانی سگا به همراه کمپانی مطرح Atlus در نشستی که به تازگی داشتند برنامه خود را برای E3 امسال اعلام کرده اند. کمپانی Atlus که سازنده بازی محبوب Persona 5 است را قطعا میشناسید . در ابتدای این مراسم تریلر ها و معرفی جدیدی از بازی ژاپنی جنگی و جذاب Total War: Three Kingdom پخش خواهد شد و شمارا با این بازی بیشتر آشنا خواهد کرد. همچنین شرکت کنندگان حاضر در مراسم E3 میتوانند نسخه های دموی آماده شده از بازی های معروف و محبوب این دو کمپانی یعنی Valkyria Chronicles 4 ،Yakuza Kiwami ،Shining Resonance Refrain و Team Sonic Racin را در این مراسم امتحان کنند که خبر خوبی برای گیمر ها است.

همچنین کمپانی آتلوس اعلام کرد که نسخه های ریتیمیک Persona 5 و Persona 3 بلاخره بعد از مدت ها برای عرضه در غرب در سال ۲۰۱۹ آماده خواهند شد. هنچنین اعلام شد با توجه به اینکه سونی دیگر بازی های کارتریجی Ps vita را تولید نخواد کرد این بازی ها را بر روی آن کنسول فقط به صورت آنلاین می توانید خریداری کنید و امکان خرید نسخه فیزیکی وجود ندارد. البته شاید آنقدر ها Pa vita این روز ها طرفدار نداشته باشد و این خبر تا آن حد هم مهم نباشد. حال باید این چند روز را منتظر بمانیم و ببینیم این دو کمپانی چه برنامه های جذابی برای همایش E3 دارند. نظرات خود را راجبه این نشست و اخبار متتشر شده با ما درمیان بگذارید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − چهار =