مشخص شدن برندگان جشنواره SXSW 2019 Gaming Awards

مشخص شدن برندگان جشنواره SXSW 2019 Gaming Awards

مشخص شدن برندگان جشنواره SXSW 2019 Gaming Awards

مشخص شدن برندگان جشنواره SXSW 2019 Gaming Awards

در روزهایی که گذشت داوران جشنواره SSX Gaming Awards 2019 رقابت سختی را پیش روی خودش داشتند. در زمان برگزاری جشنواره ، بهترین بازی ها در هر بخش تعیین شدند و در پایان کار بازی God Of War 4 که جزء محبوب ترین بازی ها بود جایزه نخست را به خود اختصاص داد .
هر ساله با گذشت چند ماه از آغاز سال نو میلادی عملکرد عناوین نوین ویدئویی مورد بررسی قرار می گیرد. حدود چند ماه قبل ششمین دوره رویداد SSX Gaming Awards 2019 در ایالات متحده آمریکا بر گزار شد.در این فستیوال گروههای متععدی به عنوان برنده انتخاب شدند که شامل ، بهترین بازی سال ؛ بهترین داستان سرایی ، و بهترین بازی چند نفره آنلاین از جمله این گروههای برگزیده بودند.
همانند جشنواره های قبلی برای گرفتن عنوان بهترین بازی سال چند گروه مختلف از جمله Marvels Spider Man ، خدای جنگ ، Supper ultimate ، Smash Bross ، رد میشن ۲ و Celeste با یکدیگر رقابت داشتند. اما در پایان این جشنواره اثر ویدئویی God Of War 4 به دلیل داشتن گیم پلی خوب و بسیار جذاب خود توانست بهترین جایزه و در حقیقت جایزه اول را از آن خود کند.
در حقیقت داوران این جشنواره بر این امر معتقدند که بهترین جایزه باید به کاری تعلق بگیرد که از دیگر آثار متفاوت بوده و و هیجان بیشتری را برای افراد ایجاد کند.

مشخص شدن برندگان جشنواره SXSW 2019 Gaming Awards
مشخص شدن برندگان جشنواره SXSW 2019 Gaming Awards

البته در دسته بندی عناوین برای این مراسم نیز ما شاهد عناوین غیر متعارفی مثل بهترین ساخته طرفداران بودیم.یعنی جایزه این بخش را عنوانی خواهد گرفت که توسط علاقه مندان یک سری از بازی ها ساخته و منتشر شده باشد. از جمله این موارد می توان به Enderal وThe Brutal Doom 64 اشاره کرد.
در قسمت دیگری از این مراسم بازی رو میزی نیز معرفی شد که عنوان بهترین بازی رو میزی در این رویداد به بازی SXSW2017 تعلق گرفت. در این بخش نامزد هایی مثل Minions ، Inis, Mechs Vs و Captain sonar وجود داشتند. نکته حائز اهمیت این جشنواره این است که به دلیل اینکه آثارفوق العاده قوی و جذابی در هر بخش قرار گرفته بودند این موضوع انتخاب را برای داوران سخت و مشکل می کرد.
اما به غیر از بازی God Of War در بخش های دیگری مجموعه ها و بازی های دیگر درخشیدند که در زیر به شکل اختصار به این مجموعه ها اشاره خواهیم کرد.بهترین داستان سرایی به اثر Detroit Become Human تعلق گرفت . و عنوان بهترین گیم پلی را بازی Super Smash Bross .Ultimate از آن خود کرد.
بهترین بازی واقیعت مجازی را بازی Beat Saber به خود اختصاص داد. بهترین طراحی هنری را بازی Octopath Traveler گرفت . و در مورد بخش بهترین صدا گذاری و افکت داوران بازی Red Dead Redemption2 را بر گزیدند. در این جشنواره عنوان بهترین بازی چند نفره آتلاین از دیدگاه داوران متعلق به بازی Fortnite بود. عنوان بهترین دستاورد بصری در این رویداد بزرگ نیز به God Of War اختصاص یافت.

مشخص شدن برندگان جشنواره SXSW 2019 Gaming Awards
مشخص شدن برندگان جشنواره SXSW 2019 Gaming Awards

در بخش موسیقی متن بهترین موسیقی متن به بازی Tetris Effect تعلق گرفت. و در بخش بهترین IP جدید یک بازی با عنوان Beat Saber جزء بازی هایی بود که این جایزه را به خود اختصاص دااد. در بخش انتخاب بهترین بازی موبایل ، داوران بازی Donut County را به عنوان بهترین بر گزیدند. در مورد انتخاب بخش بهترین ورزش های الکترونیکی نیز داوران این جشنواره به بازی Fortnite رای دادند.
در این جشنواره عنوان بهترین بازی در حال تکامل به بازی No Mans Sky Next تعلق گرفت . عنوان بهترین بازی خلاقانه در این بخش از جشنواره به بازی Beat Saber اختصاص یافت. انتخاب بهترین انیمیشن نیز توسط داوران این جشنواره به بازی زیبای Marvels Spider Man اختصاص پیدا کرد. در این جشنواره همچنین عنوانی با این موضوع ، بهترین دستاورد از طرف داوران اعلام شد که این عنوان به بازی Red Dead Redemption2 تعلق گرفت.
بهترین همگرایی نیز عنوان خاصی بود که توسط داوران این جشنواره انتخاب شد و به بازی Marvels Spider Man تعلق گرفت.
البته لازم به یاد آوری است که بازی God Of War در این جشنواره رقبای سر سختی نیز داشت و با وجود این رقبای سر سخت همچون Red Dead Redemption2 که قبل از این هم در مراسم های DICE Awards 2019 و The Game Awards2019 حضور داشتند باز هم توانست جایزه بهترین بازی سال را از آن خود کند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =