اخبار بازی های پلی استیشن, پلی استیشن

مشخص شدن تاریخ شخصیت Falke برای بازی Street Fighter 5 PS4

شخصیت Falke بازی Street Fighter 5

استودیو Capcom تاریخ ارائه ی شخصیت Falke بازی Street Fighter 5 را مشخص کرد. برای دریافت این شخصیت در بازی خود کافیست با قیمت ۶ دلار آن را خریداری کنید یا با استفاده از پول درون بازی، با پرداخت ۱۰۰ هزار فایت Money این کاراکتر را دریافت کنید.

شخصیت Falke بازی Street Fighter 5

بازی Street Fighter 5

استودیو Capcom تاریخ ارائه ی شخصیت Falke بازی Street Fighter 5 را مشخص کرد که طبق گفته ی او این تاریخ ۲۴ April  تعیین شده .طبق جدید ترین اخبار منتشر شده از بازی Street Fighter، کمپانی سازنده ی این بازی یعنی Capcom در رابطه با انتشار شخصیت جدید “فالک” اعلام کرده که این کاراکتر در تاریخ ۲۴ آوریل که در ایران ۴ اردیبهشت می باشد، بر روی کنسول پلی استیشن ۴ و همچنین پلتفرم رایانه های شخصی برای کاربران قابل دسترس خواهد شد.
برای دریافت این شخصیت در بازی خود کافیست با قیمت ۶ دلار آن را خریداری کنید یا با استفاده از پول درون بازی، با پرداخت ۱۰۰ هزار فایت Money این کاراکتر را دریافت کنید. البته این نکته نیز وجود دارد که اگر پیش تر سیزن پس مربوط به سال سوم را خریده باشید، اکنون کاراکتر فالک به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این مجموعه ی سیزن پس که مرتبط به سومین سال Street Fighter 5 می باشد، چندین شخصیت را درون خود جای داده که قبل تر دو نفر از آن ها را با نام های ساکورا و بلانکا عرضه کرده و اکنون نوبت به شخصیت فالک رسیده و پس از آن در آینده نیز باید منتظر کاراکتر های دیگری چون کودی، جی و ساگات بمانیم که به زودی آن ها نیز در این لیست قرار خواهند گرفت.

شخصیت Falke بازی Street Fighter 5

شخصیت Falke بازی Street Fighter 5

آشنایی با شخصیت Falke بازی Street Fighter 5

کاراکتر Falk در حقیقت یک شخصیت جدید برای این مجموعه ی بازی به حساب می آید، اما با این وجود او همچون سایر کاراکتر ها از سایکو پاور برای پیش بردن نبردها با دشمنان استفاده می کند.کمپانی Capcom در رابطه با شخصیت فالک اظهاراتی داشته که در ادامه به آن می پردازیم. طبق ادعای سازندگان، شخصیت فالک می تواند جایگزینی برای بایسن باشد. آن ها در ادامه توضیح می دهند که فالک توانسته توسط سازمان شادولو، قدرت بدنی خودش را بالا برده و با انجام تمرینات مکرر و پشت سر گذاشتن روز های زیادی برای کسب تجربه، اکنون آمادگی لازم را به دست بیاورد.
این کاراکتر با قابلیت های زیادی عرضه شده که از جمله آن ها، وی می تواند با استفاده از عصایش قدرت سایکو پاور را ذخیره و در زمان نیاز آن را به سوی دشمنانش پرتاب کند. این قابلیت را در بازی استریت فایتر، با نام فالک هارمونی معرفی کرده اند. فالک پس از گذراندن تمرینات و مراحل بسیار دشوار در سازمان شادولو به جایی رسید که در نهایت تصمیم گرفت به کمک اد با هم از این سازمان فرار کنند. اکنون این دو کاراکتر همانند دو خواهر و برادر کنار هم هستند و پیش می روند. آن ها در مکان های مختلف سرک کشیده و گشت می زنند تا افرادی را که شبیه به خودشان هستند آزاد کنند.
با توجه به این که شخصیت Falk برای تمام مبارزات از انرژی سایکو پاور استفاده می کند و ضربات خود را فقط از طریق عصایش ایجاد می کند، می توان این کارکتر را به عنوان کسی که در نبرد های از راه دور و با مسافت زیاد موفق تر است شناخت. بازیکنان در طی بازی می توانند با شارژ کردن این عصا از قابلیت های آن به طور کامل بهره مند شوند.  در حقیقت این عصا برای فالک حکم یک شاتگان را دارد که شلیک های انفجاری را در پی خود خواهد داشت. از این شلیک ها می توان در دو حالت هوا و یا حتی نشسته برای دفاع و حمله استفاده کرد. این توانایی Falk با نام Psycho Kanonen شناخته شده می باشد.
کمپانی Capcom در رابطه با قابلیت ها و ضربات Falk توضیحاتی را ارائه داده که در ادامه به آن می پردازیم. آن ها معتقدند که شخصیت اد با استفاده از دو ضربه ی مشت یا لگد، می توانست حرکات مخصوص خود را اعمال کند. اکنون فالک نیز با دو مشت یا لگد پشت سرهم می تواند با حرکت های جدیدی روی دشمن خود به آن ها ضربه زند که برای این کار نیاز نیست از دکمه ها یا جهت های متفاوت استفاده کنید بلکه با فشردن دکمه ی مشت برای دو بار پشت سر هم شما حرکت جدیدی به نام Psycho Schneide  را ایجاد کرده اید و یا با دو ضربه ی لگد ،حرکتی با اسم Katapult را روی دشمن مبارز خود اعمال می کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =