مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Gravel

Gravel PS4

بازی Gravel از جمله بازی هایی است که توسط استودیو مایل استون (Milestone S.r.l) در دست ساخت می باشد. این استودیو که تجربه ساخت کارهای موفقی مانند Monster enrgy supercross را در کارنامه خود دارد، در مورد این بازی هم ابراز امیدواری کرده و آن را اثری خوب می داند. سبک بازی Gravel، مسابقه ای و آفرود می باشد و کاربران در آن باید ماشین سواری کنند و به مسابقه بپردازند.

ویژگی مسابقات آفرود این است که کاربر باید در محیطی که داری ویژگی های طبیعی مانند شن و ماسه، گل و لای و حتی چاله های حاوی آب است به مسابقه با رقبای خود بپردازد. داستان بازی این گونه خواهد که کاربر در یک برنامه تلویزیونی خیالی که Gravel Channel Web TV نام دارد، قرار خواهد گرفت و به مسیر خود در این برنامه ادامه خواهد داد. کاربران کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ قادر به انجام این بازی خواهند بود.

Gravel PS4
Gravel PS4

البته دارندگان کامپیوترهای شخصی نیز از آن بی نصیب نخواهند ماند و با داشتن یک سیستم با پردازشگر معمولی هم خواهند توانست این بازی را تجربه کنند چرا که بازی Gravel نیاز به سیستم قدرتمند کامپیوتری ندارد. به تازگی استودیوی سازنده این بازی یعنی مایل استون اقدام به انتشار یک تریلر از این بازی کرده که هم حالت Career بازی را نشان می دهد و هم زمان دقیق ارائه آن را برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی مشخص می کند.

این استودیو با این اقدام سعی در به وجد آوردن مخاطب دارد و به همین دلیل جزئیات مختلفی را از آن منتشر می کند. همان طور که اشاره کردیم هم آخرین اقدام آن ها، رونمایی از بخش Career بازی و مشخص کردن تاریخ انتشار بازی Gravel است. مطابق این تریلر، این بازی در تاریخ ۲۷ فوریه یعنی ۸ اسفند ارائه خواهد شد و کاربران پلتفرم های ذکر شده، در این تاریخ به آن دسترسی پیدا خواهند کرد.

اگر در جریان اخبار این بازی باشید، متوجه خواهید شد که این زمان با تاریخی که قبلاً سازندگان Gravel برای انتشار آن مشخص کرده بودند، متفاوت است چرا که در ابتدا قرار بود بازی مذکور در بهار ۲۰۱۷ ارائه شود. درست است که این موضوع می تواند ناراحتی مخاطب را در پی داشته باشد اما از این جهت مفید است که می تواند فرصت خوبی در اختیار سازندگان قرار دهد تا بتوانند زمان بیشتری را برای توسعه بازی و رفع ایرادات احتمالی آن در اختیار داشته باشند.

همان طور که گفته شد، این تریلر حاوی اطلاعاتی در مورد حالت کریر بازی است. این حالت، کاربران را در ۵۰ مسیر متفاوت که دارای شانزده محیط مختلف هم است، قرار می دهد و آن ها خواهند توانست در این مسیرها و محیط ها به رانندگی و مسابقه بپردازند. این بخش، دارای چهار حالت مختلف است و کاربران این امکان را دارند تا در این حالت های مختلف به مسابقه خود ادامه دهند. این حالت ها شامل Wild Rush، Cross Country، Speed Cross و Stadium می‌باشد که هر کدام خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد.

حالت Wild rush ویژگی مبارزه ای داشته و در محیط ها و مسیرهای طبیعی جریان دارد. در حالت دوم یعنی Cross Country، بازیکن در محیطی باز قرار دارد و باید نزدیک ترین مسیر را برای پایان دادن مسابقه و برنده شدن در آن پیدا کند و رقابت در آن هم هیجان خاصی برای کاربر به دنبال خواهد داشت. Speed Cross هم این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا به انجام مسابقه در مسیرهای رسمی آفرود بپردازد و از آن قسمت نیز بهره مند شود. آخرین حالت یعنی Stadium هم اجازه ورود به مسیرهای سنتی را به کاربر می دهد.

البته برای اینکه کاربران این بازی بتوانند در هر کدام از این مراحل و حالت ها، دارای مهارت فراوانی شوند، باید برخی بازیکنان که جزو رانندگان مهم و اصلی این رشته هستند را شکست دهند. در حالت Wild rush، شما باید بتوانید رایان کارتر را شکست دهید. اسکات پارکر هم کسی است در بخش Stadium به رقابت با او خواهید پرداخت و باید او را شکست دهید.

در حالت Speed Cross جیمز وانتانابه کسی است که باید از شما شکست بخورد تا شما بتوانید به هدف خود برسید و در آخر جاستین اوانز در بخش Cross Country برای رقابت با شما در نظر گرفته شده است. پس از اتمام این مراحل و در صورت موفقیت در آن ها، کاربر وارد فینال مسابقات شده و باید در آن جا با شان والکر که از حرفه ای ترین رانندگان است، به رقابت بپردازد.

این بازی Playstation علاوه بر بازی تک نفره و آفلاین، دارای بخش آنلاین و چند نفره هم می باشد که این بخش می تواند از جذاب ترین قسمت های بازی باشد چرا که رقابت در آن هیجان بیشتری را برای مخاطب در پی دارد. البته بخش تک نفره آن هم شامل سه بخش Off-Road Master (بخش داستانی بازی که رقابت های آفلاین در آن جریان دارد)، Free Race (وجود پیست های زیاد در آن که بیشترشان بعد از اتمام مرحله آفرود مستر قابل باز شدن هستند) و Attack Time (رقابت به صورت تایمی و به صورت آفلاین) می باشد که هر کدام دارای ویژگی منحصر به فرد خود است و دست کمی از بخش چند نفره ندارند. وجود این ویژگی های جذاب در آن، کاربران را برای ارائه این محصول، مشتاق تر از قبل کرده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + پنج =