مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload قسمت دوم

مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload

مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload قسمت دوم

مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload قسمت دوم

برای مبارزه در این بازی، بازیکنان دارای دسته بندی بسیار جالبی از سلاح ها هستند که شامل توپ های فلک تا موشک های پرتابی و توپ های لیزری سنگین می شود. خوشبختانه، بازیکنان می توانند از این سلاح ها جهت دستیابی به هدف خود استفاده کنند، مگر اینکه آنها برای این سلاح خاص مهمات را جمع آوری کرده باشند.
در هر مقابله با دشمن بی رحم، به عنوان مبارزی که با دشمن مبارزه می کند، بحث از زندگی و مرگ است. چگونگی سرعت حرکت شما، سرعت دشمن را نیز تعیین می کند. این که شما از چه سلاح هایی استفاده می کنید نیز در نهایت بر نجات یا مرگ بازیکن اثر بسزایی دارد. این سناریوی مبارزه با کمربند سفید است که بر خلاف دیگر بازی ها است. اگر چالش خیلی دشوار باشد.
بازیکنان می توانند مشکلات را تغییر دهند و حتی می توانند امتیازات خود را در میان مأموریت ها حفظ کنند. در طی ماموریت ها هیچ ایست بازرسی یا ذخیره خودکاری وجود ندارد، بنابراین بازیکنان باید به طور دستی در طی مأموریت ها، مخصوصا قبل از نبرد بزرگ نهایی در صرف تجهیزات و انرژی خود، صرفه جویی کنند.

خارج از مبارزات اصلی، چندین حالت وجود دارد. از جمله ماموریت های چالشی و چند نفره آنلاین که بین PlayStation 4 و مشترکان Pc قرار دارد. لذت بردن از Overload و کشف اسرار پنهان مختلف پراکنده در سراسر مراحل، و همچنین درگیر شدن با دشمن در تنظیمات سخت افزاری بالاتر، در حال بازگشت است. این خصوصیت باعث می شود که احساس واقعی کلاسیکی به تیراندازی که در حال مبارزه با دشمن است همچون مبارزین دهه ۱۹۹۰ اضافه گردد.

مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload
مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload

گیم پلی و سبک Overload با تصاویری ترغیب کننده، ترکیب شده اند. سرعت فریم بالا و موسیقی متن فوق العاده است. در حالی که تصاویر کمی تکراری به نظر می رسند، با بازی در داخل سیارک ها و امکانات زیرزمینی، طراحی دشمن و طرح بندی جذاب، می توان از این مقوله چشم پوشی کرد. موسیقی متن فیلم متشکل از Dan Entz و Allister Brimble می باشد که با کوبه ی صنعتی با صداهای دیجیتالی و گیتار تولید می شود.
همکاری این آلات موسیقی سبب تولید موسیقی متن فوق العاده ای شده است که باعث می شود بازی Overload بر مبنای آن ایجاد شود.Overload
بازی سرعتی همراه با تازگی و بسته ای عملیاتی است که بازی را فوق العاده مهیج کرده است. گیم پلی آن هنوز در میان بهترین بازی های روز قرار دارد و این بازی ویدئویی شامل ابزارهای مکانیکی از دست رفته در بازی های ویدئویی است. پخش Overload واقعا احساس آزادی را در هر شخصی تداعی می کند.

مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload
مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload

همانطور که در دیدگاه های سنتی که اغلب امروزه نیز دیده می شوند که برخی از سنت های خاص به طرز عجیبی شکسته می شوند. ارائه Overload فوق العاده است و جزئیات ریز آن نیز آشکارا بیان شده است. این برنامه توسط انتشارات Revival تولید و منتشر شده است و جانشینی برای نسل اول و دوم کلاسیک این بازی که توسط نرم افزار Parallax Software توسعه یافته و توسط Interplay در سالهای ۱۹۹۵ و ۱۹۹۶ منتشر شده بود، گردیده است.
توسعه Overload در سال ۲۰۱۴ آغاز شد ولی متاسفانه چندین سال به تعویق افتاد و با الحاق Clafin با Revival مجددا راه اندازی شد. ابتدا قرار بود این بازی به صورت تک نفره باشد ولی بعداً تصمیم گرفته شد که خصوصیت بازی چند نفره نیز به این بازی افزوده شود. این بازی با استفاده از موتور بازی Unity5 ساخته شده است. تیزر تبلیغاتی این بازی در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار توسط تیم Steam منتشر شد و در سال ۲۰۱۷ دسترسی به بازی امکان پذیر شد.
قبلا نسخه PC آن در سال ۲۰۱۸ وارد دنیای بازی ها شده است و نسخه PS4 و Xbox One نیز در اکتبر همان سال راه اندازی شد. این بازی همچنین با پشتیبانی از ورودی به روشهای مختلف کنترل بازی از طریق صفحه کلید و ماوس و گیم پدها و جوی استیک را فراهم نموده است.
در فضای مجازی نیز امکان استفاده از هدست VR Oculus Rift و HTC Vive فراهم شده است. بازیکنان PC می توانند با بازیکنانی که PS4 یا Xbox One دارند به بازی بپردازند. ولی بازیکنان PS4 و Xbox One این امکان را ندارند.
در پایان به نظرم Overload یک تجربه کشف و تیراندازی باور نکردنی است که کسی نباید آنرا از دست دهد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =