مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload قسمت اول

مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload قسمت اول

مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload قسمت اول

فضا هیچ مرز مشخصی ندارد. برای انسان ها فضا مرزهایی است که برای حکومت و تسخیر آن از ثروت خود استفاده می کنند و منابع آن را از طریق شرکت های استخراج کننده بسیار قدرتمند غارت می کند. در فضا، حرص و آز می تواند مرگبار باشد. هنگامی که شخصی بسیاری از تاسیسات معدنی را به عمق فضا به صورت آفلاین می فرستد، سیگنالی اضطراری برای او ارسال خواهد شد.
فضاپیمایی خالی بدون هیچ فضای خالی سیاه و سفید ظاهر می شود. مزدوری جهت تحقیق و پاسخگویی دعوت شده است. موجودات ناشناخته با امکاناتی خاص در حال ظهور هستند و تنها راه برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است ابتدا یافتن سابقه و سپس پرسیدن سوالات می باشد. بازی Overload دارای ژانری ماجراجویانه و اکتشافی می باشد.
در این بازی یک سفینه فضایی برای اولین بار از گروه افسانه ای سازندگان بازی های ویدئویی استفاده کرده است. با الهام از عناوین سال ۱۹۹۵، Overload که عنوانی کلاسیک بوده و ثابت می کند که برخی از کلاسیک ها نمی میرند، آنها فقط قدیمی می شوند وتنها می توان آنها را بار دیگر بارگذاری نمود. در این بازی فضانوردان یک فضانورد جنگنده فضایی را خلع سلاح کردند و به شبکه های پایه های آنها نفوذ کردند.

در بازی اصلی تمامی پایگاه ها در سراسر منظومه شمسی از سیارک ها تا سطوح سیاراتی که انباشتی از آتشفشان ها بودند، پراکنده شدند. در واقع هدف این بود که با ربات های خطرناک مبارزه کنند و هسته مرکزی پایگاه های آنها را از بین ببرند.هر سطح بازی خطرات خاص خود را داشت و بازیکنان مجبور بودند به پایگاهی غیر قابل پیش بینی که در آن هر لحظه امکان ظاهر شدن دشمنان وجود دارد، بروند.

مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload
مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload

علاوه بر این بازیکنان باید مهمات و انرژی و سلامتی خود را حفظ می کردند. در نهایت بازیکنان مجبور بودند مسیرهای فرار را خودشان بیابند. هنگامی که هسته مرکزی پایگاهی تخریب می شد و بازیکن باید سریعا جان خود را از مهلکه ای که در آن گرفتار شده بود، نجات دهد. بازی در تجربه اول واقعا فوق العاده بود و کسی که درگیر آن می شد نمی توانست به راحتی از آن دست بکشد. بین موسیقی و متن فیلم هماهنگی عجیبی بود.
بازی Overload چنین احساس خوشایند و حتی فراتر از آن را برایمان تداعی می کند. در واقع این بازی تجربه ای جذاب و نوستالژیک می باشد. در عصری که بازی های تیراندازی Battle Royale به صورت Wold و Microtransaction آنلاین می باشند، Overload بازی است که یادآور خاطرات بازی های ویدئویی می باشد.
بازی Overload بازیکن را در صحنه نبردی مسلحانه در برابر کلونی های معدنی به صورت آفلاین قرار می دهد. همچون قبل بازیکنان پایگاه های معدنی را جستجو می کنند تا پازل دعوت به مبارزه با سنگ و فلز را تکمیل نماید. هر پایگاه با امواجی از ربات های معدن یاب خطرناک و بازسازی تم و بازیابی هدف برای مبارزه آغشته است. به استثنای ماموریت اول، هدف جستجوی پایگاه و شکست دشمن و نجات از نابودی هسته مرکزی و تخلیه آن می باشد.

مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload
مشخص شدن تاریخ عرضه بازی Overload

از لحاظ ساختاریOverload شبیه به Decent است، که به عنوان توسعه ای از طرف توسعه دهندگان Overload بر مبنای Decent ساخته شده است. بازیکنان در هر گوشه و نقطه ی ممکن حرکت می کنند تا سلاح های قدرت را پیدا کنند، انرژی خود را بالا برده و محافظان را بیایند و نقاط بازیابی را پیدا کنند. در این نسخه از Overload احساس تازگی در تجربه ای بی نظیر به شما دست خواهد داد.
نسخه اصلی Decentو در حال حاضر Overload به عنوان یک گیم پلی مکانیکی شناخته شده است و به طور کامل به نام ۶DOF به عنوان شش درجه آزادی معروف می باشد. بازیکنان می توانند در این بازی در جهات بالا، پایین، چپ، راست و مورب به چهار گوشه حرکت کنند یعنی بازیکنان به راحتی می توانند در شش جهت در یک محیط سه بعدی کنترل بازی را در دست گیرند. بازی های بسیار کمی این قابلیت را دارند.
و به طرز فوق العاده ای با خصوصیت جستجوگری Overload و مبارزه طلبی آن در گیر می باشد. مبارزه در Overload بسیار تند و تیز است.
دشمنان به شدت به دنبال بازیکن و مقابله با بازیکن هستند، ولی همه ی دشمنان یکسان نیستند. ربات های سبک وزن مجهز به سلاح های سنگین ودیگر تجهیزات در Overload همگی سرد و بدون احساس هستند، نگران نباشید شما با یک بازی واقعا بد رو به رو نیستید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =