تاریخ عرضه نسخه PSVR بازی Killing Floor Incursion

Killing Floor Incursion

نسخۀ پلی استیشن VR بازی Killing Floor: Incursion توسط استودیو تریپوایر (Tripwire Interactive) در تاریخ یکم می ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. این خبری بود که رسما توسط استودیو در مراسم Playstation Experience 2017 (PSX 201 ) در مورد بازی اعلام گردیده است و قطعا می تواند برای کاربرانی که از هدست واقعیت مجازی (پلی استیشن VR) استفاده می کنند خبر خوشی باشد.

Killing Floor: Incursion یک بازی شوتر اول شخص در مبارزه با زامبی ها است که برخلاف نسخه های پیشین خود این بار بر روی پلتفرم واقعیت مجازی منتشر شده است و قرار است پس از انتشار در پلی استیشن VR در مدت کوتاهی در سیستم واقعیت مجازی سونی عرضه شود. این بازی در دو سبک تک نفره و Co-op (چند نفره) عرضه شده است و امکان تجربۀ چند نفره علاوه بر تجربۀ انفرادی بازی، از جمله ویژگی های جالب توجه آن است.

Killing Floor Incursion
Killing Floor Incursion

سبک بازی تیر اندازی سرعتی است و کاربران را با تجربۀ حفظ جان در عین دقت و سرعت در دنیایی آخرالزمانی مواجه می کند. در جریان بازی باید بکوشید با آندِدهایی که بر سر راهتان قرار می گیرند بجنگید و از انواع سلاح ها و قدرت های ممکن، حداکثر استفاده را ببرید. ضمن این که، تمامی این عملکردها را باید با حداکثر سرعت انجام دهید. چرا که سرعت عمل در این بازی، گاهی مهم تر از استفادۀ به جا از سلاح ها است.

Killing Floor: Incursion نسخۀ سوم از سری بازی های Killing Floor است. در گذشته شاهد انتشار این بازی از طریق کامپیوتر برای هدست های واقعیت مجازی آکیولس ریفت و HTC Vive انتشار یافت. ساختار بازی به صورت تک نفره طراحی شده است و روند کمپین داستانی در سرتاسر جریان بازی حاکم است. در نظر گرفتن حالت های بی پایان برای این بازی، این امکان را برای کابران فراهم می کند تا بقا را در محیط های مختلف برای مبارزه با زامبی ها تجربه کنند.

عرضه بازی بر روی پلتفرم واقعیت مجازی این اجازه را به کاربران می دهد تا در نبردی خون آلود با آندِدها مبارزه کنند و در پی کشف راز های بازی بکوشند.این استودیو در ادامۀ این خبر گفته است مرحلۀ اختصاصی The Crucible در این بازی تنها در پلتفرم پلی استیشن VR اجرا می شود. این وجه تمایز این نسخه با نسخه های قبل از آن است. استفاده از مراحل حالت بقاء در بسیاری بازی ها با استقبال خوب مخاطبان روبرو شده است.

علت آن هم می تواند به رضایت روانی ناشی از برتری و جاودانگی در عین قدرت در مخاطبان مرتبط باشد. مرحلۀ The Crucibleدر واقع از جمله مراحل بقاء در بازی Killing Floor: Incursion به شمار می رود. در واقع این مرحله که در پورت پلی استیشن VR برای بازی عرضه شده است، یک حالت بقاء جدید است (بقاء بی پایان) که این امکان را فراهم می آورد تا کاربران طی مبارزه با زامبی ها، با کسب سلاح ها و امتیازات، قدرت بیشتری کسب کنند و بدون این که کشته شوند، در جریان بازی پیش بروند.

این حالت شباهت زیادی به بخش مبازرات زامبی بازی Call of duty دارد، بطوریکه تعداد زامبی هایی که قرار است آن ها مبارزه کنید، در جریان بازی افزایش می یابد و تبدیل به موجوات تغییر یافته می شوند. اگرچه قصد بر این بود که این مرحله در ابتدا به صورت نقشۀ Holdout و به صورت یکی از حالات بقاء معرفی شود اما سپس سازندگان بازی تصمیم گرفتند با ایجاد تغییراتی در آن، یک مرحلۀ مجزا و جدید پدید آورند و به تجربه بگذارند.

سازندگان بازی به منظور افزایش حس رقابت بین بازیکنان سیستم ویژه ای در نظر گرفته اند: استفاده از جدول امتیازات جهانی (Leaderboards) که این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا با در نظر گرفتن رکوردهای ثبت شده در سرتاسر دنیا، رکورد خود را بهبود بخشند و خود را محک بزنند. همچنین الحاق یک سطح دشواری جدید در بازی برای آن دسته از بازیکنانی که قصد محک قدرت تمرکز خود را دارند تدارک دیده شده است. و از طرف دیگر سلاح های تازه و اچیومنت های جدید در نسخۀ آپدیت بازی در نظر گرفته شده است.

همچنین سازندگان بازی تاکید کرده اند که تمامی بسته های الحاقی نسخه های قبلی بازی (یعنی Oculus Rift و HTC Vive) در نسخۀ جدید Killing Floor: Incursion که برای پلی استیشن VR طراحی شده است به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. بنابراین می توانید این اطمینان را حاصل کنید که با خرید نسخۀ نهایی Killing Floor: Incursion، بدون صرف هزینۀ اضافی در واقع به تمامی امکانات پیش بینی شده برای نسخه های قبلی دست خواهید یافت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − یازده =