مشخص شدن تاریخ و زمان کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 در سال ۲۰۱۹

مشخص شدن تاریخ و زمان کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 در سال 2019

مشخص شدن تاریخ و زمان کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 در سال ۲۰۱۹

مایکروسافت شرکتی کامپیوتری واقع در واشنگتن آمریکاست که از ملیت های مختلف تشکیل شده است . و پیشرو ترین تولید کننده نرم افزار های کامپیوتری است. بیل گیتس دانشگاه هاردوارد را رها کرد و به آلبوکرکی در نیومکزیکو یعنی جایی که MITS قرار داشت رفت و نام مایکروسافت (Microsoft) بدون خط تیره اولین بار توسط بیل گیتس در نامه ای که در ۲۹ نوامبر ۱۹۷۵ به پل آلن نوشت، به کار برده شد.
سرانجام مایکروسافت با همراهی آن ها با شعار « یک رایانه روی هر میز و در هر خانه، که نرم‌افزارهای مایکروسافت را اجرا کند» پا به عرصه تکنولوژی گذاشت و به عنوان علامت تجاری ثبت شد . این شرکت به خاطر سیستم عامل های ویندوز و نرم افزار های زیر مجموعه ی office به شهرت رسید که پر فروش ترین محصولات مایکرو سافت می باشند. این دو دوست (بیل گیتس و پل آلن ) کار خود را با فروختن مفسر زبان برنامه‌نویسی بیسیک برای کامپیوتر Altair 8800 آغار کردند.
این را هم باید در نظر گرفت که بیلگیتس تا آن زمان یک سیستم Altair و حتی یک مترجم ساده هم نداشت، با این حال در طول هشت هفته قبل از اجرای اولیه نرم‌افزار او و آلن یک برنامه ی مفسر نوشتند و سرانجام در اواسط دهه۱۹۸۰با طراحی سیستم عامل Dos اولین سیستم عامل خود را عرضه کردند .این شرکت علاوه بر نرم افزار های کارآمدی چون موتور جستجو ، واقعیت افزوده و مجازی ، رایانش ابری و ابزار های توسعه ی نرم افزار ، در سخت افزار نیز حضور جدی دارد که می توان به لپ تاپ های surface و ultra books surface و surface studio اشاره کرد .

مشخص شدن تاریخ و زمان کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 در سال 2019
مشخص شدن تاریخ و زمان کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 در سال ۲۰۱۹

علاوه بر این ها مایکروسافت ، در زمینه‌های دیگر هم فعالیت می‌کند مانند :
شبکه تلویزیونی MSNBC، سایت اینترنتی MSN و به سرگرمی‌های خانگی، از جمله XBOX و XBOX360 و ZUNE نیز می‌پردازد . همچنین مایکروسافت مرورگر اینترنت اکسپلورر را ارائه کرده بود که به دلیل عدم محبوبیت این مرورگر، به تازگی نام آن را به Edge Web Browser تغییر داده است و امکانات آن را بهبود داده است .

حالا در مورد نمایشگاه E3 بدانیم :
نام E3 مخفف سه کلمه Electronic Entertainment Expo است که به معنی “نمایشگاه سرگرمی‌های الکترونیک” می‌باشـد. در طی این نمایشگاه غول‌های صنعت بازی‌های ویدیویی آخرین بازی‌ها، خبر‌ها و تکنولوژی‌ های خود را به نمایش می‌گذارند. بر خلاف مراسم وکنفرانس‌های دیگری چون gamescom، بازید برای عموم مردم مجاز نیست وتنها اختصاص به منتقدین و خبرنگاران رسانه‌ای و سازندگان دارد.

مشخص شدن تاریخ و زمان کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 در سال 2019
مشخص شدن تاریخ و زمان کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 در سال ۲۰۱۹

هر چند سایت‌های مختلفی همانندGameTrailers،IGN، Gamespot اکثر کنفرانس‌ها را به صورت زنده نمایش می‌دهند. شروع برگزاری این مراسم به سال ۱۹۹۵ بر می‌گردد که در طی آن کنسول‌های Playstaion و Vitrual Boy معرفی شدند، در این سال سخنرانانی همچون Thomas Kalinske، رئیس سگا؛ Olaf Olafsson ، مدیرعامل اجرایی بخش سرگرمی سونی؛ وHoward Lincoln، رئیس کمپانی نینتندو حضور داشتند E3 در اولین سال شروع خود با در اختیار داشتن فضایی در حدود ۷۰۰,۰۰۰ فوت مـربـع و ۳۸,۰۰۰ شـرکـت کـنـنـده بـه عـنـوان یـکـی از بـزرگـتـریـن افـتـتـاحـیـه‌ هـای تـاریـخ در بـخـش تـبـلـیـغـات و بـازرگـانـی شـنـاخـتـه شـد.
سال دوم این جشنواره در سال ۱۹۹۶ به صورت آزمایشی در توکیو ژاپن برگزار شد، اما به دلیل پشتیبانی ضعیف سازندگان ژاپنی و وجود نمایشگاه‌های دیگر مربوط به بازی‌های ویدویی، E3 دوباره به زادگاه خود در آمریکا بازگشت.E3 فرصت ایده آلی برای کمـپـانـی‌ ها و سـازنـدگـان مــخـتلـف، از جـهـت رونـمایـی آخـریـن تـکـنـولـوژی‌هـای خـود بـه حساب می‌آید، حـال کـه بـا نـمـایـشـگـاه E3 آشـنا شـدیـم بـه مـراسـم امـسـال مـی پـردازیـم : مـایـکـروسـافـت در نـمـایـشـگـاه E3 2019 زمـان و تـاریـخ کـنـفـراس خـبـری خـود را مـطـرح کـرد.
کمپانی مایکروسافت قرار است در این کنفرانس خبری که در تاریخ ۲۰ خرداد ماه در ساعت ۰۰:۳۰ بامداد انجام می شود از کنسول بازی نسل بعدی خودکه با نام رمزی اسکارلت از آن سخن گفته می شود پرده برداری کند. بازی کنندگان و کاربران کنسول‌های بازی این کمپانی بی صبرانه منتظر این کنفرانس خبری هستند، اگر شما هم از طرفداران کنسول های بازی پلی استیشن و ایکس باکس هستید باید از این که چیزی حدود یک ماه به این اتفاق مانده بسیار خوشحال باشید .
چون که به طور قطع در نمایشگاه E3 2019 کمپانی مایکروسافت نام دقیق اسکارلت رمز آمیز خود را اعلام خواهد کرد. می توان احتمال داد در کنفرانس خبری مایکروسافت شاهد رونمایی از بازی‌های آینده استودیوهای جدید مایکروسافت باشیم. احتمال دیگری نیز وجود دارد که طبق ‌شایعات اخیر در مورد سرویس اشتراکی جدید XBox با نام Xbox Game Pass Ultimate که گفته شده است ترکیبی ازXbox live gold وXbox game pass است .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =