مشخص شدن جزئیات آپدیت بازی Ghost Recon Wildlands PS4 با انتشار تریلر

مشخص شدن جزئیات آپدیت بازی Ghost Recon Wildlands PS4 با انتشار تریلر

کمپانی یوبی سافت پس از گذشت نزدیک به دو سال از ارائه بازی Ghost Recon Wildlands این بازی را مورد حمایت خود قرار داده است و یک برنامه طولانی مدت را برای این بازی در دست انجام دارد. بر همین اساس و در آپدیت جدید این بازی که با نام Special Operation 3 ارائه شد ما دوباره شاهد یک مبارزه دیگر با بازی های مربوط به این کمپانی هستیم، اما این دفعه یک بازی با عنوان Ghost Recon Wildlands به این بخش ها افزوده می شود.
کاراکترهای موجود در این بازی پلی استیشن به نام اسکات میچل و جان کوزک هستند.وجود یک ماموریت برای این کاراکتر ها باعث می شود تا گوست های خیالی وارد کشور بولیوی شوند و موضوع ماموریت آنها هم مبارزه برای از میان برداشتن یک تهدید اتمی از طریق کارتل مواد مخدر در شهر ساتا بلانکا می باشد. آنچه که در بازی Special Operation در جریان است باعث خواهد شد تا گیمر با کاراکتر های اضافی هم بازی کند و تنها آنها را در این ماموریت کمک خواهد کرد.
در قسمت قبل این داستان وجود گوست هایی مانند گوست ریکان فیوچر سولجر، در بولیوی به شکل مقطعی بود که بتوانند ماموریت خود را انجام بدهند. بنابراین همین موضوع سبب شد تا Ubisoft این کراس‌اور را با ورژن گوست ریکان ارائه کند .با ارائه آپدیت این آیتم ها و ویژگی های خاص مربوط به این بازی چند آیتم دیگر نیز به این بازی ها افزوده شد.
وجود رنگ و طراحی جدید برای عکس ها و پکیج مخصوص Silent Spade و پکیج Infantry Forces و پنج مورد تازه دیگر و بیشتر از ۹۰ موضوع جدید دیگر در قسمت لوت باکس های بازی افزوده شد. البته کار در اینجا به پایان نمی رسد، به دلیل اینکه چند اسلحه جدید مثل اسلحه F2000 و یک نقشه تازه برای شکل چند نفره بودن در بازی Ghost War و وجود دو کلاس جدید با نام های Vangauard و Sharpshooter همراه این بازی ها قرار خواهد گرفت.
به علاوه، در مورد حالت PVE نیز، گجتی که مخفی سازی گوست ها را بر عهده دارد در ورژنی با عنوان Future Soldier وجود دارد و برای اینکه در این مرحله در اختیار بازیکنان قرار بگیرد به آنها ارائه خواهد شد. از این به بعد کسانی که بخش Year 2 Pass را در اختیار دارند خواهند توانست این آپدیت را هفت روز زودتر در اختیار داشته باشند اما بازیکنان دیگر باید حدود هفت روز برای دریافت این آپدیت صبر داشته باشند.
راک استار و استودیوهای معروف دیگر وقت بسیار زیادی را برای اینکه ماموریت ها به طور کامل و صحیح انجام شود صرف می کنند. در واقع این استودیو ها نظرات و ایده ها را در جهانی آزاد و بی عیب و نقص ارائه می دهند. از طریق همین روش ها نیز می توانند بازی های خود را گسترده تر کنند. در بین تمام شرکت های تولید کننده بازی شرکت یوبی سافت هم در دوران قرون وسطی بایک مجموعه آخر الزمانی The Division پا به دنیای بازی های گیم گذاشته است.
این بازی ها همواره موافقان و مخالفان خاص خود را داشته اند و تعداد نیز در مورد این بازی ها به بحث و انتقاد پرداخته اند. با این وجود شرکت یوبی سافت نیز در زمینه گسترش و تولید بازی های گیم فعال بوده است چنانکه یکی از بازی های معروف آنها کلنسی می باشد.
داستان کلی این بازی Ghost Recon Wildlands در کشور بولیوی اتفاق می افتد و این درحالی است که یک مامور نفوذی سازمان مبارزه با مواد مخدر با نام ریکی ساندوال توسط سانتا بلانکا معروف ترین کارتل مواد مخدر در کشور بولیوی اورا می کشد.
در واقع داستان Wildlands دارای یک سری از پیچیدگی ها است. یوبی سافت در رابطه با انجام هر یک از این ماموریت ها چه به شکل اصلی یا فرعی به طور کامل به گیمر اختیار تام می دهد و اگر هرکدام از گیمر ها تمایل به انجام یک ماموریت نداشته باشند به راحتی از آن صرفه نظر کرده و وارد ماموریت بعد می شوند. کاراکتر های ریکان و ایندلندز تنها به عنوان تبهکاران گروه سانت بلانکا نیستند، بلکه به جرات می توان گفت در میان این تبهکاران پزشک ، خواننده، و یا حتی فرمانده ی ارتش نیز حضور دارد.
می توان گفت گیمر در بین سه گروه تبهکار سانتلا بلانکا قرار می گیرد که تمامی این گروهها در کشور بولیوی مستقر هستند.
شاید یکی از مواردی که در جریان این بازی و در انجام ماموریت ها بیشتر به چشم می آمد نحوه سنگر گیری در این بازی بود که علی رغم جذابیت بسیار عالی شاید جزء نقاط ضعف این بازی Playstation به شمار می آمد.انتظار بر این بود که شرکت یوبی سافت اشتباهات قبلی خود را تکرار نکند ولی این گونه نشد اما مشکلات مربوط به سنگر گیری در این بازی نتوانست مانع ایجاد خاطره شیرین در ذهن گیمرها شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 7 =