اخبار بازی های ایکس باکس, اخبار بازی های پلی استیشن, اخبار بازی های نینتندو سوئیچ, ایکس باکس, بلاگ, پلی استیشن, نینتندو سوئیچ

مشخص شدن لیست بازی های سگا برای رویداد PAX West از Sonic Team Racing تا Valkyria Chronicles 4

مشخص شدن لیست بازی های سگا برای رویداد PAX West از Sonic Team Racing تا Valkyria Chronicles 4

مشخص شدن لیست بازی های سگا برای رویداد PAX West  از Sonic Team Racing تا Valkyria Chronicles 4

PAX West جز آن دسته از رویدادهایی است که کمپانی های زیادی را به خود مشغول کرده است. در حال حاضر استودیوهای متنوعی در حال برنامه ریزی برای حضور در این رویداد هستند. اگر تمایل دارید تا در مورد برنامه کمپانی سگا در این رویداد بدانید، در ادامه این مقاله با ما همراه شوید.رویداد گیمزکام به تازگی به پایان رسیده است و همان طور که گفتیم حالا رویداد PAX West بر سر زبان ها افتاده است .
به تازگی کمپانی سونی برنامه خود را برای حضور در رویداد PAX West منتشر کرده است. با نگاهی کلی به این برنامه در می یابید که سگا برنامه تازه ای برای حضور در PAX West ندارد و همه چیز به برنامه این کمپانی در رویداد گیمزکام شباهت دارد. بر طبق برنامه ای که از سوی این کمپانی منتشر شده است، تصمیماتی برای مخاطبان و طرفداران بازی های Total War: Three Kingdoms و Team Sonic Racing در نظر گرفته شده است.
حالا مخاطبان می توانند در این رویداد به دموی بازی های مذکور دسترسی داشته باشند.
البته این دو بازی تنها دستاورد کمپانی سگا در رویداد PAX West نخواهد بود. این مجموعه بازی ساز عناوین دیگری را هم برای مخاطبان در نظر گرفته اسـت که در میان آنها می توان به Fist of the North Star: Lost Paradise اشاره کرد. از دیگر عناوین دوست داشتنی و محبوبی که کمپانی سگا با خود به رویداد مذکور می آورد به عناوین فرعی سری بازی های پرسونا تعلق دارد.

مشخص شدن لیست بازی های سگا برای رویداد PAX West از Sonic Team Racing تا Valkyria Chronicles 4

مشخص شدن لیست بازی های سگا برای رویداد PAX West از Sonic Team Racing تا Valkyria Chronicles 4

رویداد PAX West کمپانی های بازی ساز زیادی را به هیاهو و برنامه ریزی وادار کرده است. این رویداد در تاریخ ۳۱ آگوست برگزار می شود و تا تاریخ ۳ سپتامبر ادامه دارد. علاقمندان و مخاطبان می توانند برای حضور در این رویداد به سیاتل/ واشنگتن بروند.

آشنایی بیشتر با بازی های Total War: Three Kingdoms و Team Sonic Racing
حالا که در مورد رویداد PAX West صحبت کردیم، بد نیست تا کمی هم به عناوینی که کمپانی سگا برای این رویداد آماده کرده است، بپردازیم. همان طور که پیشتر هم گفتیم برای دو بازی، دو دمو تهیه شده بود تا در رویداد مذکور به دست مخاطبان برسد. در ادامه در مورد این عناوین با شما بیشتر صحبت خواهیم کرد. اگر به چین و دوره های تاریخی متعلق به آن علاقه داشته باشید، حتما از بازی Total War: Three Kingdoms هم خوشتان خواهد آمد.
زیرا این بازی مخاطب را به دوره گذشته چین می برد. در زمانی که این کشور از امپراطوری های بزرگ تشکیل شده بود و رقابت ها و مبارزات سهمگینی به منظور به دست آوردن کل چین در میان آنها برپا می شد. شما می توانید در این بازی پلی استیشن ، نینتندو سوئیچ و ایکس باکس راه مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و تصمیم بگیرید که جای کدام قدرت و فرمانده قرار بگیرید. بدین ترتیب می توانید راه رسیدن به فرماندهی کل چین را با توجه به سلیقه و ذائقه خودتان انتخاب کنید.

مشخص شدن لیست بازی های سگا برای رویداد PAX West از Sonic Team Racing تا Valkyria Chronicles 4

مشخص شدن لیست بازی های سگا برای رویداد PAX West از Sonic Team Racing تا Valkyria Chronicles 4

Total War: Three Kingdoms شباهت بسیار زیادی به رمانی دارد که در قرن چهاردهم میلادی نوشته شده است. نویسنده این رمان “لو گوانگ ژون” نام دارد. به نظر می رسد که چهارچوب کلی بازی با توجه به ماهیت این رمان تدارک دیده شده باشد. شما در این بازی با شخصیت ها و کاراکترهایی مواجه خواهید بود که به خوبی پردازش و تهیه شده اند.برخی از آنها دارای قدرت های فوق العاده ای هستند و می توانند حسابی شما را شگفت زده کنند.
آنها از حرکات تاکتیکی مختلفی بهره مند هستند که می توانند با استفاده از آنها در میدان نبرد پیروز شوند. کاراکترهای قدرتمند این بازی می توانند به صورت تک نفره در برابر تیم وسیعی از دشـمـنـان ایـسـتـادگـی کـنـنـد. بـه طـور کـلـی مـانـور اسـاسـی بـازی بـر روی قهرمانان و فرماندهان بازی است. این موضوع پیشتر هم از سوی کارگردان Total War: Three Kingdoms اعلام شده بود.
“جانوس گاسپار” در مصاحبه ای که انجام داده بود در مورد نقش کلیدی و موثر قهرمانان در بازی مفصلا صحبت کرده بود. حالا به سراغ بازی Team Sonic Racing می رویم. اگر به بازی های ریسینگ علاقمند باشید، می توانید در Team Sonic Racing به جای یکی از شخصیت های کلیدی بازی قرار بگیرید و با کمک ماشین های ورزشی به استقبال هیجان بروید. شما در این بازی می توانید به جای یکی از ۱۵ شخصیت تعریف شده در Team Sonic Racing قرار بگیرید.
این بازی در زمینه گیم پلی حرف های زیادی برای گفتن دارد. در صورتی که در دنیای این بازی پا بگذارید، موظف خواهید شد تا ماموریت های مختلفی را به سرانجام برسانید. البته می توانید در حین پیشروی در مراحل مختلف بازی و پیشرفت که به آرامی به دست می آید، به دنبال ارتقای اتومبیلتان هم باشید. خوشبختانه این قابلیت برای گیمرها در نظر گرفته شده است که با پیشروی در میان مراحل به اتومبیل خود هم رسیدگی کنند.
شما در Team Sonic Racing شاهد بخش آنلاین، چندنفره و ماجراجویی هستید که هر یک ویژگی های جذاب خودش را دارد. البته تعداد بازیکنان حاضر در هر بخش متنوع خواهد بود. به عنوان مثال برای بخش آنلاین ۴ نفر در نظر گرفته شده است. در صورتی که تعداد گیمرها در بخش چند نفره و ماجراجویی به ترتیب ۱۲ و ۳ بازیکن خواهد بود.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + دو =