مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3 قسمت دوم

مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3

مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3 قسمت دوم

آنها سعی می کنند که از سیستم دفاعی Helios استفاده کنند، اما ناگهان متوجه سیگنالی از Elips می شوند. هر چه تلاش می کنند که خود رانجات دهند نمی توانند چون Zarpedon آنها را در اینجا گیر انداخته است. د رهمین اثنی Jack Vault Huntersرا با موشکی به Elips می فرستد.پس از اینکه در Elips فرود می آیند، Jeney Springs به Vault Hunters و بقیه کمک می کند و آنها را به Concordia هدایت می کند.
در اینجا Vault Huntersطبق دستور Jack ، از Moxxi برای کمک به یافتن سیگنال مبهم درخواست کمک می کنند. پس از آن متوجه می شوند سیگنال ها کار Meriff بوده است. در همین حین Zarpedon اسلحه های اصلی Helios را که لیزرهایی قدرتمند می باشند، فعال می کند و آنها را به سمت Elips نشانه می گیرد. بعد از آن Meriff توسط jack در دفترش که سعی داشت Jack را از پشت به قتل برساند،کشته می شود.

مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3
مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3

در حالی که بقیه در جستجوی مصنوعاتی با هوش مصنوعی هستند Jack قصد حمله با ارتش رباتیک را دارد. پس از اینکه Jack موفق به کسب ارتش رباتیک می شود با Vault Huntersبه Helios سفر می کند. او کمک به Moxxi و دو بازرس قبلی را فراموش نمی کند . آنها موفق می شوند Zarpedon و Legion را شکست دهند و در بازی پلی استیشن ۴ مقر اسلحه های Helios بروند و آن را مجدداً راه اندازی می کنند.
با Vault Hunter شروع به تزریق سرباره به مقر تحت فرماندهی Moxxi ادامه می دهند. در این هنگام انگیزه واقعی Moxxi جهت کمک به Jack مشخص می شود که می خواسته مقر را ازبین ببرد تا Jackرا از دستیابی به قدرت نهایی باز دارد. حال Jack و Vault Hunters به Elips بر می گردند.
نگهبانان Vault در مبارزه ای سلاح نهایی را نابود می کنند و Deva را شلیک می کنند.
با شکست Sentinel ، Jack به پیش Vault Hunters بر می گردد ولی آنچه او به خاطرش این همه سختی را تحمل کرده بود اکنون هیچ ارزشی نداشت و تنها یک نماد مرموز و معلق در هوا بود. در حالی که او تلاش م یکند که با علامت تعاملی برقرار کند ، علامت نمادی را برای او نشان می دهد. نمادی که توسط Lilith از کار افتاده است و روبه روی جک سوزانده می شود.
جک که از ابتدا تصمیم داشت انتقام Atena را بگیرد اینک متوجه می شود که قهرمانی که یک بار او را از Helios نجات داده بود کسی نیست جز Atena که کارمند خودش بوده است.
در این میان صحنه هایی نشان داده می شود که Vault Hunters به Jack کمک کرده است و Wilhelm به ماشین تبدیل می شود و Atena پولی که Jack به او داده بود را به دور می اندازد و Jack و Nisha حکومت خود در Pandora را بنیان می گذارند و Claptrap توسط Jack در Windshear Waste از بین می رود.
در آخرین صحنه Jack مدیر عامل شرکت خودTassiter را خفه می کند و خانمی را که در Intercome ملاقات کرده بود به عنوان سرپرست جدید Hyperion جایگزین می کند و این خانم او را Jack خوش تیپ می نامد.
در مصاحبه ای که پاول سیج کارگردان این بازی با مجله ی PC Gamer داشت، مدت زمان اتمام این بخش از بازی Playstation 4 را ۳۰ ساعت اعلام کرد.
البته او اذعان کرد که اگر فقط به دنبال اتمام ماموریت های اصلی باشید و فقط داستان اصلی را انجام دهید که به هر حال هر بازی بخش های فرعی هم دارد. طبق آنچه از داستان در قسمت های قبلی بیان نمودیم می بینید که این نسخه از بازی با شخصیت های جدید بسیار مهیج تر می باشد.

مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3
مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3

این بازی در ۱۳ سپتامبر در Epic game store منتشر خواهد شد و سپس در آوریل ۲۰۲۰ برای PC منتشر می گردد. ریاست استودیوی ۲K اعلام کرده است که ما می خواهیم علاوه بر جذابیت و سرگرمی این بازی، پلتفورم های جدید را برای جذب مخاطب بیشتر در این مجموعه بیاوریم.
ضمنا در پایان این مقاله یک خبر هم از حضورصدا پیشه معروف ناکتیس که در بازی Final Fantasy XV به جای تروی بیکر صحبت می کرد، می دهیم. امیدواریم این بازی جذاب با صدای این صداپیشه معروف جذابیتی دو چندان را برای دوستداران آن به ارمغان آورد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + هفده =