مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3 قسمت اول

مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3

مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3

بازی Borderlands یک بازی ویدئویی اکشن شوتر اشت که بازیکن در آن اول شخص می باشد. این بازی ویدئویی را ۲K Australiaبا همکاری Gearbox Software ساختند و استودیوی ۲K Games هم آن را منتشر نمود. این بازی حالت co-opآنلاین را نیز دارد و از این حیث می تواند مخاطبان زیادی در دنیای بازی های ویدئویی جذب نماید.
بعد از اینکه تریلر این باز ی منتشر گردید مخاطبان این بازی جذاب خواهان این بودند که مدت زمان نسخه ۳ این بازی را بدانند. آنها می خواستند بدانند که آیا این نسخه نسبت به دو نسخه قبلی زمان بیشتری دارد یا نه که اخیراً سازندگان آن اعلام کرده اند، بخش داستانی این بازی پلی استیشن ۴ حدود سی ساعت طول می کشد که این برای کسانی که بازی های طولانی مدت را دوست دارند بسیار جذاب خواهد بود.

مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3
مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3

گیم پلی در نسخه سه این بازی همانند نسخه دو می باشد اما ساختار بازی جدیدتر است. دو نوع اسلحه مدرن در این بازی اضافه شده است که یکی از آن ها اسلحه لیزری و دیگری اسلحه یخ زننده می باشد که می تواند باعث انجماد دشمنان گردد. سپس با ضرباتی مهلک می توان دشمن منجمد شده را تکه تکه کرد. این بازی محیط جذابی ندارد.
این حالت سبب می شود که بتوان در بازی با سرعت کمتر به ارتفاع بالاتری پرید و می توان به این صورت اموال غارت شده و مردگان را از بین می روند. کیت های O2 برای تامین هوا در محیط تعبیه شده اند، همچنین می توان منابع اکسیژن را با استفاده از ژنراتورها و دریچه هایی که دشمنان دارند، دوباره تکمیل ظرفیت نمود.

شخصیت هایی که در این بازی هستند چهار شخصیت می باشند که می توان بازی را با آنها ادامه داد. هر کدام از این بازیکنان توانایی های بالقوه ای دارند. هر چهار شخصیت در بازی های قبلی نیز بوده اند. کاراکتر Atena که یک گلادیاتور است و قاتلی ناشناس در شرکت Atlas می باشد و به عنوان یک DLC در این بازی معرفی شده است.
یکی از مهارت هایی که او دارد استفاده از سپر می باشد که می تواند از آن برای کم کردن خطرات و آسیب های احتمالی استفاده نماید. او می تواند این توانایی را در خود ارتقا دهد و این سپر را به یک سلاح تبدیل کند که هر گزندی از سمت دشمنان را نابود می کند.

کاراکتر Nisha که اولین بار در Borderlands 2 به عنوان کلانتر در شهر Lynchwood معرفی گردید. قابلیت اصلی که او دارد Showdown می باشد که سبب افزایش آسیب رسانی و سرعت اسلحه می شودکه در نتیجه بازیکن می تواند به سرعت از بین دشمنان عبور کند. برای اطمینان از خرید بازیهای اورجینال با دریافت اطلاعات قیمت PS4 با ما تماس بگیرید.
شخصیت Claptrap که آخرین ربات باقیمانده در نوع خود از نسخه قبلی است. مهارت او VaultHunter می باشد که با آن می تواند تاثیر مثبت یا منفی بر روی سایر بازیکنان داشته باشد و این مهارت او از فرانشیزهای این بازی می باشد. و بلاخره Wilhelm مزدور که می تواند به طور چشمگیری سلاح های خود را در طول بازی به شکل سلاح های سایبرنتیک در آورد و در واقع دومین شخصیت اصلی داستان می باشد.
اما دو شخصیت دیگر نیز در نسخه سوم منتشر شده است. اولین شخصیت Jack می باشد که مردی است به نام Timothy Lawrence است که می تواند در دو بدن مختلف در بازی Playstation 4 ظاهر شود. او می تواند نسخه های زیادی از Jack را تولید کند که در کنار او مبارزه کند.

مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3
مشخص شدن مدت زمان بخش داستانی بازی Borderlands 3

و دومین شخصیت Aurelia می باشد که خواهر Hammerlock می باشد که می تواند دشمنان را منجمد کند.اما داستان از این قرار است که در شهر Sanctury ، سه بازرس سابق یعنی Lilith, Brick, Mordecai در حال تحقیق بر روی کارمند شرکت Atlas یعنی همان Atena قاتل هستند. تا اینکه موفق به دستگیری او می شوند در شرکت Atlas Domes می شوند.
آتنا داستان خود را پس از مرگ ژنرال Knoxx وقتی که او پیشنهادی از شرکت Hyperion از شخصی به نام جک دریافت کرده بوده است، بازگو می کند. او در ادامه به بقیه شخصیت هایی که معرفی کردیم در یک سفینه فضایی می پیوندد. در راه آنها توسط ارتش Dahl که توسط کلونل Tungsteena Zarpedon رهبری می شد بر روی پایگاهی در کره ماه دستگیر می شوند و در آنجا با Jack ملاقات می کنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 9 =