رفع مشکل سرور بازی Call of Duty WWII کمپانی Activision

بازی Call of Duty WWII کمپانی Activision

امروز می خواهیم در ارتباط با نسخه بازی Call of Duty WWII کمپانی Activision سخن بگوییم که دچار مشکلات مهم و چشم گیری در بخش سیستمی آن به وجود آمده است و همچنین در این راستا اکتیویژن کمپانی سازنده همین بازی مجبور شد قسمتی از ویژگی ها و قابلیت های بازی را حذف کند تا حداقل این بازی به روند ساده بتواند ادامه پیدا کند.

بازی Call of Duty WWII کمپانی Activision
عکس بازی Call of Duty WWII کمپانی Activision

همان طور که در گذشته از مجموعه بازی call of duty سخن گفتیم امروز میخواهیم در ارتباط با نسخه بازی Call of Duty WWII کمپانی Activision سخن بگوییم که دچار مشکلات مهم و چشم گیری در بخش سیستمی آن به وجود آمده است و همچنین در این راستا اکتیویژن کمپانی سازنده همین بازی مجبور شد قسمتی از ویژگی ها و قابلیت های بازی را حذف کند تا حداقل این بازی به روند ساده بتواند ادامه پیدا کند.

در غیر این صورت این بازی پلی استیشن برای همیشه متوقف خواهد شد که البته ما باید از کمپانی اکتیویژن تشکر کنیم به علت اینکه باعث شد و تمام تلاش خود را کرد که این بازی پایان نیابد زیرا پایان یافتن این بازی مساوی بود با پایان یافتن کاربران علاقه مند به مجموعه call of duty و حتی عمر مجموعه بازی های اکتیویژن نیز پایان می یافت چون هر بازی یک تعداد کاربر خاص دارد که اگر آن ها را از دست بدهد این کاربران به بازی های دیگری که در آن کمپانی ساخته شده اند بی میل می شوند.

زمانی که سیستم ها و سرور های بازی از بین رفتند تمامی قسمت های جذاب و بسته های الحاقی از جمله بخش شخصی سازی و چند نفره بازی از بین رفتند. اسلج همر گیمز همان طور که گفته شد در این روند دخالت داشت و طی یک بیانیه خاص در رابطه با این مشکلات سخن گفت و تمامی مشکلات به وجود آمده را تایید کرد و گفته شد که هر کمپانی این‌ مشکلات را از پس خود دارد و این مشکلات فقط برای کمپانی اکتیویژن و اسلج همر‌ گیمز نیست که بگوییم یک ایراد بسیار بزرگ‌‌ در مجموعه عنوان های اکتیویژن است.

در پی سخنان کمپانی توسعه دهنده بازی دیدیم که یک سری حرکات ویژه برای رفع این مشکلات در حال تعبیه است و این قابلیت میتواند بخش چند نفره را به بخش انفرادی تبدیل کند و همچنین بخش مجازی head quarter را به بخش غیر مجازی تبدیل کرده است. در شرایط و حالت عادی این قابلیت شرایط را برای بازیکنان ایجاد می کند تا با دیگر مخاطبان در تمام جهان ارتباط برقرار کنند و با یکدیگر بازی کنند و همچنین دوئل و یک قابلیت دیگر مثل تمرین برای تیر اندازی در این حالت کاملا ایجاد شده است که در حال حاضر این قابلیت به علت خطا در سرور حذف شده است و بازیکن باید به صورت تک نفره به ادامه بازی اقدام کند.

بازی Call of Duty WWII کمپانی Activision
عکس بازی Call of Duty WWII کمپانی Activision

در آخرین سخنرانی، اسلج همر گیمز به کاربران قول داد که این حالت را دوباره به بازی برگرداند و حتی اگر حالت کامل این بازی برنگردد تا تاریخ برگشت آن کاربران درhead quarter می توانند تنها دوستان و هم بازی های خود را به انجام بازی دعوت کنند. قابلیت بعدی که از بازی حذف شد Leader board یا لیست رتبه بندی بازیکن ها می باشد. با این کار شما نمی توانید بفهمید که در چه سطح و لولی از بازی قرار دارید.

البته جای نگرانی نیست زیرا اسلج همر گیمز گفت که این یک قابلیت از دست رفته نیز باز خواهد گشت به طوری که از روزی که برای کاربران حذف شده است سطح و رتبه بازی کنان را در خود ثبت کرده است و باقی خواهند ماند. اسلج همر گیمز در ارتباط با leader board گفت که این قابلیت را در آینده توسعه خواهیم داد و ظرفیت آن را بالا خواهیم برد تا تمام لول های بازیکن را ثبت کند که بازیکن دچار مشکل نشود. یک قابلیت که در آینده ظرفیت بالایی به خود می گیرد وجود load balancer با بالاترین ظرفیت است که باعث می شود بازی call of duty هرچه زودتر به سرور متصل و بازخوانی شود.

در میان مشکلات دیگر بازی از جمله حذف شدن قابلیت های بازیکنان اسلج همر گیمز گفت: کاربران باید در مدت زمانی که ما در حال رفع مشکلات هستیم به دنبال خبرهای موجود در توییتر باشند خصوصا کاربرانی که تا حدودی در بازی توانایی و قابلیت خود را از دست داده اند این اخبار را با اکتیویژن در میان بگذارند تا هر چه زودتر مشکل آن ها حل شود. این مشکلات به وجود آمده به دلیل ریست شدن خود به خود بازی Playstation 4 در مواقع ناگهانی و بدون پیش زمینه می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =