آپدیت جدید بازی Rocket League با محوریت فیلم Jurassic World

معرفی آپدیت جدید بازی Rocket League PS4 با محوریت فیلم Jurassic World

اگر به دنبال یک سرگرمی تازه با سبک و سیاقی جدید هستید احتمالا بازی Rocket League گزینه ی مناسبی برای شما می باشد. این بازی پلی استیشن با سبک جالبی که دارد میتواند مدتی شما را سرگرم کند. برای آن که یک بازی موفق بشود و در زمره ی بازی های پر مخاطب قرار بگیرد حتما نباید یک ایده ی ماورایی در آن نقش داشته باشد یا به عبارتی حتما نباید زه کمان را تا انتها کشید تا به گنج دست یافت شاید گنج در جلوی پای انسان قرار داشته باشد بنابراین گاهی ایده های کوچک و به ظاهر ساده میتوانند آثار بزرگ و به یاد ماندنی خلق کنند و سال های طولانی در ذهن افراد بمانند.

شاید شما هم جزء افرادی باشید که به یک فعالیت علاقه داشته باشید اما آن قدر آن فعالیت را انجام داده باشید که به قول معروف دلتان را زده باشد برای مثال فردی باشید که به آهنگ گوش دادن علاقه مند باشید اما آن قدر در مدتی طولانی به یک سری آهنگ خاص گوش داده باشید که دل زده تان کرده باشد . خوب راه حل این کار آسان است و تنها با تغییر دادن نوع آهنگ هایی که به آن گوش می کردید می توانید دوباره از این فعالیت لذت ببرید.

معرفی آپدیت جدید بازی Rocket League PS4 با محوریت فیلم Jurassic World
معرفی آپدیت جدید بازی Rocket League PS4 با محوریت فیلم Jurassic World

دنیای بازی نیز همین طور میباشد و اگر افرادی باشند که به فوتبال بازی کردن علاقه داشته باشند اما پس از مدتی انجام این بازی در همان سبک و سیاق گذشته آن ها را دل زده کرده باشد در این میان کارگردانان با هوشی هستند که از این فرصت پیش آمده یا به عبارتی از این golden time نهایت استفاده را میبرند و با یک ایده ی ساده این بازی را مانند گذشته پر مخاطب می کنند.

استودیو Psyonix با یک ایده ی جالب و جایگذاری ماشین ها به جای بازیکنان فوتبال توانسته بازی موفقی به نام Rocket league را به مخاطبین خود عرضه کند که در واقع بازی نسبتا پر طرفداری هم از آب در آمده است. این بازی در واقع قابلیت انعطاف زیادی دارد یعنی ماشین ها دقیقا مانند یک انسان می توانند تمام حرکات مورد نیاز در یک فوتبال موفق را اجرا کنند.

این استودیو به تازگی با انتشار یک فیلم نشان داده است که این بازی پلی استیشن حاوی یک بسته ی الحاقی خواهد بود که محوریت این بسته ی الحاقی فیلم Jurassic world که قرار است در تاریخ ۲۲ ژوئن اکران شود، می باشد. در واقع این بسته ی الحاقی نشان می دهد که فیلم Jurassic world آن قدر پر مخاطب می باشد که از آن در بازی ها هم استفاده می شود در واقع این بسته ی الحاقی این طور است که ماشین هایی از دنیای Jurassic به این بازی راه پیدا کرده اند و در واقع مخاطبان این بازی می توانند با خودرو جیپی که در دنیای Jurassic بسیار معروف است تجربه ی یک بازی فوتبال هیجان انگیز را داشته باشند.

همچنین آپشن های جدیدی نیز به بازی افزوده شده است که از جمله ی این آپشن ها می توان به زمین بازی جدید و افکت های جالبی که هنگام گل زدن ظاهر می شوند اشاره کرد. از جمله ویژگی های مثبت این بازی میتوان به گرافیک قوی آن و همچنین نوآوری آن در بازی فوتبال اشاره کرد اما همچنان که هر بازی علاوه بر نکات مثبتی که دارد دارای نکات منفی نیز می باشد.

بنابراین از جمله نکات منفی این بازی می توان به این نکته اشاره کرد که بازیکنان تلاش می کنند تا بازی را انجام بدهند و امتیاز لازم را جهت استفاده از ماشین بعدی به دست آورند اما وقتی که می توانند به ماشین بعدی دست یابند مشاهده می کنند که در واقع این ماشین با ماشینی که در مرحله ی قبل از آن استفاده می کردند هیچ تفاوت عمده ای ندارد و تفاوت آن صرفا در ظاهر آن می باشد.

معرفی آپدیت جدید بازی Rocket League PS4 با محوریت فیلم Jurassic World
معرفی آپدیت جدید بازی Rocket League PS4 با محوریت فیلم Jurassic World

این بازی از ماشین های متنوع زیادی برخوردار می باشد که این تنوع فقط در ظاهر ماشین ها می باشد و از نظر کاربردی هیچ تفاوتی با هم ندارند و این موضوع رند بازی را اندکی خسته کننده می کند چرا که بازیکن توقع دارد وقتی که یک مرحله از بازی را مشت سر می گذراد و به مرحله ی بعد راه پیدا می کند و در واقع مجوز استفاده از ویژگی های مرحله ی جدید را به دست می آورد این ویژگی ها با مرحله ی قبل تفاوت هایی داشته باشد که این تفاوت ها در این بازی متاسفانه فقط در ظاهر است و نه جیز دیگر که این موضوع اندکی بازی را بی هدف میکند اما این بازی جذابیت هایی دارد که به سادگی خسته کننده نمی شود.

کلیدواژه : بازی Rocket League PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − سه =