معرفی آپدیت جدید The Nightmare بازی Shadow of the Tomb Raider

معرفی آپدیت جدید The Nightmare بازی Shadow of the Tomb Raider

معرفی آپدیت جدید The Nightmare بازی Shadow of the Tomb Raider

بلاخره پس از مدتها سومین بسته الحاقی از سری بسته های الحاقی بازی shadow of the tomb raider منتشر شد. این بسته الحاقی the nightmare نام دارد که چند ماه پیش توسط استدیو کریستال داینامیک رونمایی شد و در اختیار همگان قرار گرفت. این بازی محصول شرکت square Enix است که برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شده است. استقبال از این بسته الحاقی بشدت بینظیر بود بطوریکه همه را شگفت زده کرد.
در این بسته الحاقی شخصیت اصلی بازی به نام لارا کرافت با لباسی جدید و منحصر بفرد که لارا با استفاده از قدرتهای نهفته در این لباس از بیساری از صدمات و آسیبها در امان است و همچنین سلاح معروف لارا که همان تبر قسمتهای قبلی است ولی با امکانات فراوانتر و قدرت بیشتر به ماجراجویی می رود تا به یک سلاح پیشرفته و قدرتمند دست پیدا کند.

معرفی آپدیت جدید The Nightmare بازی Shadow of the Tomb Raider
معرفی آپدیت جدید The Nightmare بازی Shadow of the Tomb Raider

لارا کرافت از مکان این سلاح خبری ندارد و همین موضوع به هیجان بازی افزوده است و تقریبا می توان گفت که بیشتر اتفاقات بازی در ارتباط با پیدا کردن سلاح است. در داستان بازیshadow of the tomb raider لارا کرافت با کسانی روبرو می شود که شبیه به دوستان و دشمنانی است که او قبلا از دست داده یا آنها را کشته است و لارا فکر میکند که این افراد سعی دارند لارا را فریب دهند. بازی در محیط یک عمارت یا معبد خانوادگی پیش می رود.
عمارتی خوفناک و مرموز با رمز و رازهای زیاد که لارا یکی یکی از آنها سر در می آورد و در طول این ماجراجویی به مکان سلاح قدرتمند و اسرار آمیز نزدیک و نزدیکتر می شود. بازی در این عمارت بیشتر حس ترس و وحشت را به بازیکن القا می کند ولی حس ماجراجویی باعث می شود که ترس را کنار گذاشته و به دنبال علت اتفاقات برود.
در این مسیر لارا با اتفاقاتی مواجه می شود که برای بازیکن پر از هیجان و استرس هستند و نشان می دهد که لارا دچار جنون و بیماری توهم شده است چون او افرادی که قبلا با آنها مبارزه کرده را دوباره در این معبد میبیند و دچار آشفتگی و سردرگمی میشود و همین موضوع باعث می شود که او در راه پیدا کردن سلاح با مشکلات زیادی روبرو شود و از مسیر اصلی خود منحرف شود ولی بازهم لارا می تواند مسیر خود را پیدا کند و به سلاح برسد.
همچنین در بسته الحاقی the nightmare امکانات زیادی برای لارا در نظر گرفته شده است تا بتواند در مبارزه با دشمنانش پیروز شود. لازم به ذکر است که بسته الحاقی برای تمام افراد کاملا رایگان است و افراد علاقه مند به بازی shadow of the tomb raider می توانند به راحتی بسته را تهیه کرده و از آن لذت کافی را ببرند.
در بسته ی الحاقی the nightmare آیتمهای جدیدی مانند سلاحها و تجهیزات پیشرفته و قدرتمند که توجه شما را به خودشان جلب میکنند به بازی اضافه شده و جذابیتهای بازی shadow of the tomb raider را چند برابر کرده است. تمام صحنه ها و ترکیب رنگهای صحنه ها به گونه ای طراحی شده اند که از لحظه اول بازی Playstation 4 حس ترس را در دل مخاطب زنده می کند. از لحاظ فنی بسته الحاقی the nightmare بقدری غنی و زیبا است که حیف است در مورد آن کمتر صحبت شود.

معرفی آپدیت جدید The Nightmare بازی Shadow of the Tomb Raider
معرفی آپدیت جدید The Nightmare بازی Shadow of the Tomb Raider

تمام نور پردازیها و سایه گذاریها بصورت کاملا حرفه ای و حیرت آور انجام شده است گویی که در دنیای واقعی به دنبال گمشده خود میگردید. تمام صحنه ها از طراحی چشم نوازی بهره برده اند که کمتر کسی پیدا می شود که از این صحنه ها ایرادی بگیرد. منظره ها و طبیعتی که در بسته الحاقی the nightmare وجود دارند خیلی با ظرافت تمام طراحی شده اند و توجه هر گیمری را به خود جلب میکنند.
این بازی طی چند سال با پیشرفتهای قابل توجهی همراه بوده است و بسته های الحاقی اضافه شده به بازی ابتکاری نو بود که تیم سازنده بازی برای بازی در نظر گرفت تا این بازی هرچه بیشتر تکمیل شود. نرخ نوسازی بازی از کیفیت بالایی برخوردار است همچنین بازی از میدان دید خوبی بهره میبرد و این یکی از آپشنهای مثبت بازی بحساب می آید زیرا وسعت دید برای بازیکن بسیار مهم و حیاتی است.
بنظر میرسد هر چه که به تعداد این بسته های الحاقی افزوده می شود کیفیت بازی هم بیشتر بهبود پیدا میکند و این نقطه عطفی برای شرکت سازنده بازی است که با ایده های خلاقانه بیشتر و جدیدتر در دنیای بازیهای ویدیویی موفقیتهای بیشتری را کسب کند و هرچه بیشتر بدرخشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =