معرفی انتقادات و نمرات بازی One Piece World Seeker

معرفی انتقادات و نمرات بازی One Piece World Seeker

معرفی انتقادات و نمرات بازی One Piece World Seeker

معرفی انتقادات و نمرات بازی One Piece World Seeker

زمانی که اطلا عاتی مبنی بر ساخت بازی World Seeker: One Pieceدر فضای مجازی انتشار یافت حرف و حدیث هایی در مورد این بازی بیان شد. کسانی که به این بازی علاقه مند شده بودند به کیفیت خود بازی فکر نمی کردند بلکه برای آنها حضور در سیر داستان و سفر با کشتی لوفی جذاب و هیجان انگیز بود.بر اساس اظهارات گفته و ثبت شده انیمه از سال ۱۹۹۹ در حال پخش است و یعنی با پخش حدود ۹۰۰ قسمت یعنی ۷۰ درصد از کار ، ۳۰ درصد دیگر باید ساخته شود.
شما با انجام بازی World Seeker: One Piece تجربه ای فوق العاده و هیجان امگیز را خواهید داشت. یکی از ویژگی های خاص بازی World Seeker: One Piece نسبت به بازی های دیگر که آن را از سایر بازی ها متمایز می کند این است که داستانش نسبت به بقیه بازی ها طولانی تر است.
ممکن است در این بازی موارد جزئی هم وجود داشته باشد که بتوان آنها را به عنوان اشکال در این بازی تلقی کرد اما وجود یک موسیقی هیجان انگیز و محیط فرح بخش بازی پلی استیشن ۴ مانع از این خواهد شد که ما این مشکلات را هم در بازی به حساب بیاوریم.

معرفی انتقادات و نمرات بازی One Piece World Seeker
معرفی انتقادات و نمرات بازی One Piece World Seeker

یکی دیگر از نکات حائز اهمیت این بازی وجود شخصیت های کلاسیک در بازی است که از جمله نکات مثبت و قابل توجه در بازی است.برای استدیو سازنده وجود چالش برای ساخت بازی در جان آزاد توسط انیمه هم برای سازنده حائز اهمیت است.شاید یکی از موارد بارز در این بازی این باشد که زمانی که در بازی غرق می شوید وارد یک محیط زیبا و پهناور شده و اما ممکن است وجود یک مبارزه ضعیف و ضربات تکراری باعث کم شدن امتیازات شما شود.
می توان گفت این بازی با هنر و تکنیک های خاصی ساخته شده است اما باید متاسفانه گفت محیط بازی یک محیط سطحی است.بعضی از علاقه مندان این بازی معتقدند که نوع طراحی این بازی قدیمی بوده ولی این بازی برای طرفداران پرو پا قرص خود جذابیت خاص خودش را هم دارد.
در بازی World Seeker: One Piece چون بر اساس یک انیمه آزاد می باشد اما به دلیل طراحی ضعیف بخشی از ساختمانها در این بازی از جذابیت آن تا حدودی کاسته می شود.یکی دیگر از مواردی که باعث نقص در این بازی شده است تکرار زیاد روش های مبارزه و گیم پلی هاست. به طوریکه علاقه مندان به این بازی می گویند درست است که این بازی داستانی بسیار جذاب دارد اما حدود ۲۰ ساعت مبارزه و تنش های سخت و دشوار و تکرار ضربه ها درد آور است.
برخی دیگر از طرفداران این بازی معتقدند که گیم پلی این بازی شبیه بازی های جهان آزاد شکست خورده بوده و همانند بازی ایکس باکس ۳۶۰ درجه است اما با این وجود باز هم می تواند جزء محبوب ترین بازی های دوران خود باشد.در واقع استدیوی سازنده این بازی playstation 4 تلاش کرده است تا یکی از جذاب ترین انیمه ها را در دنیای بازی های ویدئویی به نمایش همگان بگذارد.
نکته جالب توجه دیگر این است که برای تولید این بازی تبلیغات زیادی صورت گرفته است. و می توان به راحتی گفت World Seeker: One Piece با داشتن شکل گرافیکی پیشرفته و محیطی زیبا توانسته است مورد توجه علاقه مندان به پلی گیم قرار بگیرد.داستان بازی World Seeker: One Piece در جزیره ای به نام jewel آغاز می شود اما امروزه اسم این جزیره به jail Island تغییر کرده است.

معرفی انتقادات و نمرات بازی One Piece World Seeker
معرفی انتقادات و نمرات بازی One Piece World Seeker

داستان این بازی به این شکل شروع می شود :
مانکی دی لوفی به وسیله افراد نیروی دریایی دستگیر شده و او را به سمت آیزاک که فرمانده نیروی دریایی است می برند. این داستان با داشتن صحنه هایی حماسی ، جذاب و هیجان انگیز در بازی ما را به ادامه بازی مشتاق تر می کند. شخصیت آیزاک در این داستان فرمانده نیروی دریایی است که به دلیل اینکه بسیار باهوشو توانمند است سعی دارد تا در زمان بسیار کوتاهی لوفی را به تسلیم خود در بیاورد.
در ادامه داستان لوفی به سمت زمین سقوط می کند و شخصیت ورلد سیکر نیز از همین جا وارد داستان می شود و ماجراجویی جدیدی پیش روی لوفی قرار می گیرد و در ادامه بازی و این داستان جذاب دردسر های تازه ای برای او شروع می شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفت =