معرفی انواع بازی LEGO

معرفی انواع بازی LEGO

بازی هایی که دنیای خودشان را دارند و می توانند خیلی زود مخاطب را به سمت خودشان بکشانند. شاید در نگاه اول تصور کنید که بازی های LEGO بسیار ساده هستند و می توانند خیلی زود حوصله‌تان را سر ببرند. اما آنها می توانند برخی اوقات واقعا چالش برانگیز و سخت شوند. شاید بامزه ترین ویژگی بازی های LEGO به فضای گاها کودکانه آنها باز گردد.

این بازی ها پلی استیشن ۴ دارای شوخی های موقعیتی و بی کلام متنوعی هستند. ممکن است بعضی اوقات از دیدن ژست های احمقانه کاراکترها خنده بر لبانتان بنشیند. در هر صورت بازی های LEGO توانسته اند با همین فضای کودکانه و ساده و در عین حال گاها پیچیده با مخاطبانشان به خوبی ارتباط برقرار کنند. اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که به بازی های LEGO علاقه دارید، می توانید در این مقاله با ما همراه شوید تا برخی از این بازی های پرطرفدار را معرفی کنیم.

معرفی انواع بازی LEGO
معرفی انواع بازی LEGO

Lego Star Wars: The Complete Saga

اولین معرفی و توضیحمان را به بازی Lego Star Wars: The Complete Saga اختصاص می دهیم. بازی که می تواند اوقات خوش و پرهیجانی را برایتان رقم بزند. اگر می خواهید در مورد این بازی بیشتر بدانید، می توانید اپیزود اول را که به صورت رایگان قابل دانلود است، تهیه کنید و در صورت علاقه به سراغ قسمت های بعدی بروید.
Lego Star Wars: The Complete Saga در دسته بازی های جنگ ستاره ای قرار می گیرد. با اطمینان می توان گفت این بازی در میان سایر نمونه های مشابه می درخشد و می تواند مخاطبانش را راضی کند. Lego Star Wars مجموعه ای از ۱۲۰ کاراکتر و دارای بیش از ۳۶ مد داستانی است.

Lego Star Wars: The Yoda Chronicles

در Lego Star Wars: The Yoda Chronicles شما می توانید کهکشان ها را نجات دهید! پیشنهاد دوم ما به شما این بازیست! بازی که ۱۵ مرحله مختلف دارد و در ان ۱۸ مدل رسمی از استار وارز به چشم می خورد.

در بخشی از قسمت های این بازی فیلم هایی گنجانده شده است که به همزادپنداری بیشتر و پیشبرد بازی کمک به سزایی می کند.
شما در The Yoda Chronicels با ۳۰ کاراکتر لوگویی مواجه خواهید بود که این موضوع به جذاب تر شدن بازی منجر شده است.

Lego Batman: DC Super Heroes

اگر از علاقمندان به بتمن و یا سایر ابرقهرمان های معروف هستید، پس بدون معطلی به سراغ بازی Lego Batman: DC Super Heroes بروید.
این بازی سومین پیشنهاد ما به علاقمندان است. نکته جذاب و پرهیجان Lego Batman این است که شما می توانید در لحظات مختلف به جای بتمن و یا ۸۰ کاراکتر مختلف دیگر این بازی باشید.

نکته جالب تر اینکه این ۸۰ کاراکتر هر کدام ویژگی های منحصر به فرد و مختلفی دارند که قطعا جای آنها بودن بسیار هیجان انگیز است.
با شروع بازی Lego Batman: DC Super Heroes می توانید شهر گاتام را برای خلافکاران و چهره های سیاه به جهنمی بی مثال تبدیل کنید.
مطمئن باشید که این بازی Playstation ارزش امتحان کردن را خواهد داشت.

شما می توانید در صورت تمایل نسخه موبایل این بازی را تهیه کنید. فقط یادتان باشد که نسخه موبایل Lego Batman: DC Super Heroes نسبتا سنگین است.

معرفی انواع بازی LEGO
معرفی انواع بازی LEGO

Lego Harry Potter: Years 1

اگر به سری داستان های هری پاتر علاقمند باشید، حتما از تجربه بازی با این مضمون نیز خوشحال خواهید شد. حالا که دیگر خبری از داستان های جدید هری پاتر نیست، Lego Harry Potter: Years 1-7 می تواند یک اتفاق تازه ای را برای طرفداران این داستان رقم بزند. در این بازی ده ها محتوای مجازی گنجانده شده است که ساعت ها شما را سرگرم می کند.

این بازی دارای سری های ۱ تا ۷ است که در هر نسخه، ماجرای هر جلد کتاب به صورت طنز و به حالت سرگرمی در آمده است. به طور کلی تا کنون دو عنوان از Lego Harry Potter به انتشار رسیده است که در عنوان اول به سال های تحصیلی ۱ تا ۴ هری پرداخته شده است و عنوان دوم مضمونی در ارتباط با سال های ۵ تا ۷ تحصیل وی دارد. مطمئن باشید، فراز و فرودها و هیجانات موجود در داستان برای راضی شدنتان کافی خواهد بود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − چهارده =