معرفی اولین بازی آنلاین مزرعه داری ایرانی فارمارینا

معرفی اولین بازی آنلاین مزرعه داری ایرانی فارمارینا

معرفی اولین بازی آنلاین مزرعه داری ایرانی فارمارینا

معرفی اولین بازی آنلاین مزرعه داری ایرانی فارمارینا

از جمله صنعت‌های بسیار میهج و سودآور در دنیا صنعت بازی‌های رایانه‌ای است. این صنعت که هم در حوزه نرم‌افزاری و هم سخت‌افزاری قابل پیشرفت است همواره مورد توجه شرکت‌های مطرح و دارای ارزش سهامی بالا در دنیا قرار گرفته است. شاید ورود بیان مفاهیم درونی و فکری از طریق این بازی‌ها پلی استیشن ۴، آنان را به ابزاری بسیار مناسب برای رسیدن به اهداف دیگر شرکت‌ها تبدیل کرده است.
این صنعت در دنیا به شدت و با سرعت زیاد با پیشرفت علم در حال توسعه است. در کشور ایران نیز این صنعت از دهه پیش فعالیت‌های قابل توجهی انجام داده است که مسیر رو به پیشرفتی را برای آن می‌توان در نظر گرفت. استفاده از دانش متخصصان و کارشناسان موفق ایرانی همراه با علم و نبوغ آن‌ها همواره می‌تواند یک ابزاری قدرتمند در تولید و پیشرفت بازی‌های رایانه‌ای باشد.

معرفی اولین بازی آنلاین مزرعه داری ایرانی فارمارینا
معرفی اولین بازی آنلاین مزرعه داری ایرانی فارمارینا

توجه به خلقیات و روحیات ایرانی‌ها برای ساخت بازی‌های رایانه‌ای می‌تواند بسیار موثر باشد. توجه به فرهنگ اصیل ایرانی، بیان مفاهیم دینی و چنین موضوعاتی می‌تواند علاوه بر سرگرمی جوانان و گیمرهای ایرانی همواره یک ابزار قدرتمند در پیشرفت تعالی ذهنی و فکری آنان نیز باشد. فرهنگ غنی‌ای که با نفوذ افکار بیگانه در آن در حال تغییر کردن و نزدیک شدن به افکار و روحیات غربی‌هاست.
جدیدا ساخت یک بازی مهیج و جذاب به نام فارمارینا از سوی کارشناسان ایرانی زبان‌زد گیمرهای سراسر جهان شده و به شدت مورد پسند قرار گرفته است. در صنعت بازی‌های رایانه‌ای در جهان توجه به بازی‌های استراتژیک همواره مخاطبان بسیار زیادی داشته است. این بازی‌ها که با استفاده از علم نوین، تجربه، مهارت و نقشه سری در ابتدا مقدمات کار را فراهم می‌کنند تا هم بتوانند در جنگ از قلعه خود دفاع کنند و هم بتوانند به جنگ با آنان بپردازند.
حال با ایده گرفتن از این بازی‌ها و حذف قسمت جنگ و خون‌ریزی می‌توان تمام مفاهیم مناسب بیان شده را داشت و در ضمن موضوع خونریزی و جنگ که افکار جوانان را نیز تحت تاثیر موضوعات ناپسند قرار می‌دهد را هم حذف کرد. فارمارینا یک بازی تعالی فکری است که به ساخت و پیشرفت یک مزرعه از ابتدا می‌پردازد. در این بازی شما از ابتدا به ساخت و بنای یک محیط برای ایجاد فضاهای شغلی هم‌چون پرورش ماهی و کشاورزی می‌پردازید.
با پیشرفت روزانه و موفقیت در انجام امور فوق و کسب سرمایه شما می‌توانید در امور محوله خود پیشرفت زیادی کرده و از ابزارآلات مدرن در محیط کاری خود استفاده کنید تا در نهایت گیمر به رشد یکسری گیاهان خاص و ارزنده برسد. آنلاین بودن و هم‌چنین انجام یک بازی که همواره یک گروه را رهبری و هدایت می‌کند همواره از ویژگی‌های خاصی است که در بین ایرانیان بسیار پرطرفدار است که در این بازی به آن توجه زیادی شده است.
پرورش با برنامه و هدف، خاصیتی است که این بازی در بین کاربران و مخاطبان خود وارد می‌کند که بسیار ارزشمند و مفید برای کاربران و گیمرهای ایرانی است چرا که استفاده از چنین بازی‌هایی سبب نفوذ آن در عمق فکر جوانان شده و می‌توانند ببینند که در بازی Playstation 4 با یک هدف، برنامه و انگیزه چقدر می‌توان پیشرفت کرد و همین موضوع را در محیط بیرون از بازی واقعی هم استفاده کرد.

معرفی اولین بازی آنلاین مزرعه داری ایرانی فارمارینا
معرفی اولین بازی آنلاین مزرعه داری ایرانی فارمارینا

صرفا استفاده از یک سری بازی‌های مهیج که با حالتی فانتزی ایجاد شده است از نظر بسیاری از کارشناسان حوزه بازی‌های رایانه‌ای بسیار مفید بوده چرا که تشویق جوانان و افراد جامعه به انجام بازی‌های جنگی که مهارتشان را در این حوزه افزایش می‌دهد همواره اثرات و مشکلات اجتماعی دیگری را برای آنان در آینده به همراه دارد.
ساخت و پیشرفت بازی‌های رایانه‌ای در کشور ایران همواره می‌تواند به توسعه این صنعت در کشور کمک کرده و همانند سایر کشورهای جهان از این صنعت در محیط‌های دیگری چون تبلیغات استفاده کرد و در سراسر دنیا منتشر کرد که هم می‌تواند از استعداد متخصصان و کارشناسان ایرانی در این زمینه استفاده کند و هم اینکه با استفاده از دیگر ویژگی‌های بازی‌های رایانه‌ای در حوزه تبلیغات، نیز بتوان مفاهیم و ارزش‌های فرهنگی و اجتماعی کشورمان را توسعه داد و از مفاهیم و جنگ و خونریزی فاصله گرفت .
که البته این امر مستلزم سرمایه‌گذاری مناسب برای ساخت زیربناها در این حوزه هست که هم از بخش خصوصی و هم دولتی انتظار می‌رود تا با همکاری در این قسمت به پیشرفت هرچه بیشتر این صنعت هم در حوزه نرم‌افزاری و هم سخت‌افزاری کمک ویژه‌ای کنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − شانزده =