معرفی اپراتورهای جدید بازی Rainbow Six Siege PS4 با انتشار تریلر

معرفی اپراتورهای جدید بازی Rainbow Six Siege PS4 با انتشار تریلر

معرفی اپراتورهای جدید بازی Rainbow Six Siege PS4 با انتشار تریلر

با گذشت هر چه بیشتر زمان و استفاده از علم نوین دنیا، صنعت بازی‌های رایانه‌ای پیشرفت قابل توجهی را به خود می‌بیند. پیشرفتی که طرفداران و کاربران خود را از یک طرف و مدیران سایر شرکت‌های طراح را از طرف دیگر مجذوب خود می‌کند. ایجاد انواع بازی‌های مهیج با کیفیت بالا که هر گیمری را برای ساعات طولانی پای خود می‌نشاند، دلیلی بر این مدعا است.
انواع گیم‌پدهای فوق‌العاده هوشمند که حتی قرار است از حس لامسه شما در بازی استفاده کند و حس یک بازی کاملا واقعی را برای شما پدید آورد نیز از دیگر امکانات قابل مشاهده در پیشرفت و توسعه صنعت بازی‌های رایانه‌ای است.
امروزه شاهد آن هستیم که در کنار چندین کنسول بازی پی اس ۴ قدرتمند که توسط شرکت سونی و مایکروسافت تولید شده است.

معرفی اپراتورهای جدید بازی Rainbow Six Siege PS4 با انتشار تریلر
معرفی اپراتورهای جدید بازی Rainbow Six Siege PS4 با انتشار تریلر

سرعت تولید انواع بازی‌های رایانه‌ای با در اختیار داشتن انواع سبک‌های بازی مختلف توانسته تمام اقشار جامعه با روحیات مختلف در سنین مختلف را به سمت خود بکشد. شرکت‌هایی که با داشتن نیروی متخصص و با همکاری با سایر شرکت‌های توسعه‌دهنده در این زمینه، توانسته‌اند بازی‌هایی با کیفیت غیر قابل تصور در بعد صدا و تصویر ایجاد کنند.
یکی از شرکت‌های فعال در صنعت طراحی و توسعه بازی‌های رایانه‌ای، شرکت بزرگ یوبی‌سافت می‌باشد. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد و خاص این شرکت، ایجاد استودیوهایی در چندین کشور مختلف می‌باشد که با استفاده از انواع متخصصان و کارشناسان مختلف توانسته نیاز مخاطبان مختلف خود را در سراسر دنیا با هر سلیقه و علاقه‌ای شناسایی کند و بازی مورد علاقه او را تولید کند که این موضوع از سوی کارشناسان این صنعت، رمز موفقیت بزرگ این شرکت محسوب می‌شود.
یکی از بازی‌های ساخته شده توسط این شرکت، بازی مهیج Rainbow Six Siege می‌باشد. این بازی را به قطع می‌توان یکی از پنج بازی مطرح و قدرتمند ساخته شده در ژانر خود دانست. استفاده از محیط‌های خلاقانه و متنوع برای انجام بازی در کنار شخصیت‌های درگیر در بازی که از انواع مهمات جنگی برای مبارزه خود استفاده می‌کنند، توانسته از این بازی یک بازی بی نقص برای کاربران و مخاطبان خود بسازد.
استفاده از گرافیک و کیفیت بالا در صدا و تصویر به شما حس حضور واقعی در عرصه نبرد با دشمنان را می‌دهد. این بازی همواره با داشتن بسته‌های مختلف که در طول زمان ساخته شده برای آن ایجاد می‌شود، توانسته نیاز مخاطب خود را شناسایی و به خوبی آن را برطرف نماید.

این شرکت اخیرا جدیدا بسته الحاقی خود را برای این بازی ایجاد کرده که در ساخت یک تریلر از بازی آن را به نمایش گذاشته است. دیده می‌شود که یک نقشه بازی کاملا متفاوت و مهیج برای نسخه جدید برای کاربران طراحی شده است. همچنین همانند سایر بازی‌های این سبک، از دو عضو جدید دیگر در بازی PS4 پذیرایی می‌کند. این دو شخصیت جدید به عنوان یک مهاجم و مدافع به عرصه این بازی فوق‌العاده پرهیجان وارد می‌شوند.
بنا به تریلر ساخته شده شرکت یوبی سافت، این دو اپراتور جدید دارای ویژگی‌ها و خصوصیات جدیدی هستند که به بازی هیجان بیشتری را منتقل می‌کنند. خصوصیاتی که در نابودی دشمنان و مشخص کردن مکان مخفیانه حرکتی آنان بسیار تاثیرگذار است.

این بازی با قابلیت اجرای چند کاربره بودن آن توانسته بر جذابیت هر چه بیشتر خود بیافزاید. انجام این بازی با تعداد زیادی از کاربران آنلاین می‌تواند یک فضای رقابتی بسیار مهیج و البته پر استرس را برای شما رقم بزند، چرا که با تمرکز در بازی، به زیبایی حس حضور در یک بازی جنگی با گرافیک بالا را تجربه می‌کنید. این بازی در کنار خود رقیبان مطرحی چون بازی ماندگار Call of Duty را احساس می‌کند.

معرفی اپراتورهای جدید بازی Rainbow Six Siege PS4 با انتشار تریلر
معرفی اپراتورهای جدید بازی Rainbow Six Siege PS4 با انتشار تریلر

بازی‌ای که شاید از نظر گرافیک صدا و تصویر بتواند از بازی فوق پیشی بگیرد، اما عیب‌های ریز نهفته در آن سبب شده تا مخاطبان کمتری را نسبت به بازی مذکور داشته باشد. موضوع داستان در این بازی نیز به شدت مطرح است چرا که منتقدان همواره این بازی را به خاطر داستان خود به پای محافل نقد کشیده است.
به هر حال باید مدتی صبر کرد تا ببینیم کارشناسان و متخصصان مجرب شرکت یوبی‌سافت با تغییراتی که در نسخه جدید بازی ایجاد کرده‌اند، آیا طرفداران بیشتری را برای خود جذب می‌کنند یا اینکه حتی ممکن است سابقه درخشان خود را نیز زیر سوال ببرند. البته با توجه به کادر حرفه‌ای و قدرتمند شرکت یوبی‌سافت احتمال رخداد حالت اول قوی‌تر است.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Rainbow Six Siege PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + هفت =