جزئیات و بررسی معرفی اپراتور مائسترو بازی Rainbow Six Siege PS4

جزئیات و بررسی معرفی اپراتور مائسترو بازی Rainbow Six Siege PS4

جزئیات و بررسی معرفی اپراتور مائسترو بازی Rainbow Six Siege PS4

بازی Rainbow six siefe در ابتدا موفقیت چندانی کسب نکرد و در واقع فروش کمی داشت اما توسعه دهنده ی این بازی که کمپانی Ubidoft بود و باور داشت که این بازی میتواتد به بازی موفقی تبدیل بشود و میتواند فروش خوبی را کسب کند بنابراین شروع به پیاده کردن سیاست هایی بر روی این بازی کرد از جمله این که بسته های الحاقی رایگان برای این بازی منتشر کرد تا جایی که فروش این بازی رکورد ۴۵ میلیونی مخاطبان را ثبت کرد .
به تازگی هم این کمپانی طی به روز رسانی operation para Bellum اپراتور مائسترو را معرفی کرده است و تمام این به روز رسانی ها و معرفی اپراتور های جدید نشان میدهد که این کمپانی میخواهد از تکراری و خسته کننده شدن بازی برای مخاطبین جلوگیری کند و مدتی طولانی این بازی پلی استیشن ۴ را تازه و جذاب نگه دارد .
همچنین همان طور که میدانید در این بازی جذاب ، هر کدام از بازیکنان ویژگی انحصاری مخصوص به خود را دارند که به نظر میرسد ویژگی مائسترو از بین بردن قفل و کلید ها و در واقع گذر کردن از مکان های مسدود میباشد همچنین این اپراتور تازه ، در گروه تدافعی بازی قرار میگیرد . از دیگر ویژگی های این فرد تازه وارد میتوان به این موضوع اشاره کرد که او این توانایی را دارد که دشمنان را با وجود هر مانعی که در مقابلشان قرار گرفته است ببیند.
برای مثل هنگامی که از بمب دود زا استفاده شده است و در واقع چشم چشم را نمیبیند مائسترو قادر است دشمنان را به راحتی ببیند و با آن ها مبارزه کند و همچنان که از شواهد بر می آید مائسترو فردی کم طاقت و بی حوصله میباشد و صبر و شکیبایی برای او بی معنی می باشد.

جزئیات و بررسی معرفی اپراتور مائسترو بازی Rainbow Six Siege PS4
جزئیات و بررسی معرفی اپراتور مائسترو بازی Rainbow Six Siege PS4

متاسفانه اطلاعات بیشتری از این اپراتور در دسترس نمی باشد و باید صبر کنیم تا آپدیت operation para Bellum منتشر بشود تا با دیگر ویژگی های این اپراتور به ظاهر جذاب بیشتر آشنا بشویم البته در این میان اخباری از ویژگی های این اپراتور دهان به دهان می چرخد که برخی از آن ها غلط و برخی درست می باشند برای مثال چندی پیش این شایعه پخش شد که مائسترو دارای یک دوربین ضد گلوله می باشد که بعد ها مشخص شد.
این ویژگی تنها منحصر به مائسترو نیست و در واقع کمپانی یوبیسافت این ویژگی را برای همه ی کاراکتر های بازی در نظر گرفته است که طی به روز رسانی جدیدی به بازی اضافه خواهد شد.
آنچه که مشخص است این است که این بازی که در سبک تیراندازی حرفه ای می باشد می تواند برای شما جذاب باشد اگر چنان چه به بازی هایی که داستان قوی دارند علاقه نداشته باشید زیرا اگر طرفدار بازی هایی با داستان های کشدار هستید این بازی نمی تواند جواب گوی انتظارات شما باشد.
را که از داستانی قوی بر خوردار نمیباشد وفقط یک سری هدف های خاصی را دنبال میکند که شاید ضعف بازی نیز همین باشد اما آنچه که به این بازی جذابیت زیادی بخشیده در واقع شیوه ی اجرای بازی و چالش های جذب کننده ای میباشد که بازی کن در طی بازی با آن مواجه میشود در واقع این بازی Playstation 4 سبک داستانی خاصی را دنبال نمیکند بلکه پر از چالش های جذابی است که مخاطب را در هر مرحله وادار به تفکر و تلاش می کند تا بتواند آن مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارد .

این بازی از دو بخش چند نفره و تک نفره تشکیل شده است که بخش چند نفره ی آن جذابیت زیادی دارد و در واقع شما می توانید با دوستان خود جمع بشوید و یک تیم پنج نفره تشکیل بدهید و در کنار هم از انجام چالش های این بازی لذت ببرید اما نکته ی قابل ذکر این است که اگر دوستان شما در دسترس نباشند و شما انتخاب تیم خود را بر عهده ی خود بازی قرار بدهید در واقع ممکن است موفقیتی در طی بازی کسب نکنید.

جزئیات و بررسی معرفی اپراتور مائسترو بازی Rainbow Six Siege PS4
جزئیات و بررسی معرفی اپراتور مائسترو بازی Rainbow Six Siege PS4

چرا که این بازی بدون در نظر گرفتن سطح شما این انتخاب را انجام می دهد و ممکن است افرادی که در تیم مقابل شما قرار می گیرند بسیار حرفه ای تر از شما و یا خیلی از شما ضعیف تر باشند که در واقع خوش به حالتان می شود و به راحتی می توانید آن ها را شکست بدهید و البته این یکی دیگر از نکات منفی بازی می باشد که امید است در طی به روز رسانی های آینده ی بازی، این مشکل نیز رفع بشود تا مخاطبین بتوانند یک تجربه ی بی نظیر را از این بازی کسب کنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + شش =