معرفی بازیکنان فورتنایت

بهترین بازیکن فورتنایت

بهترین بازیکن فورتنایت چه کسی است؟ چه چیزی باعث پیشرفت بازیکن در فورتنایت می‌شود؟ در این لیست، بهترین گیمرهای فورتنایت را از سراسر جهان گرد هم آورده ‌ایم – با استناد به موفقیت‌هایی که از زمان شروع مسابقات Fortnite کسب کرده‌ اند. لازم به ذکر است که تمرکز این لیست فقط بر روی بازیکنانی است که به صورت رقابتی بازی می‌کنند. در اینجا به ارزیابی ثبات و توانایی بازیکنان در داشتن بهترین عملکرد در چندین حالت بازی می‌پردازیم و نگاهی به بالاترین میزان درآمد در میان آن‌ها می‌اندازیم. این‌ها بهترین بازیکنان Fortnite هستند.

با اینکه اکثر مردم دوست دارند فورتنایت را به صورت تفننی بازی کنند، اما عده‌ای با ورود به دنیای ورزش‌های الکترونیکی، بازی رقابتی آن را به یک حرفه تبدیل می‌کنند. این بازیکنان، وارد مسابقات بزرگی می‌شوند که در بعضی از آن‌ها به بازیکن برتر، میلیون‌ها دلار جایزه داده می‌شود. سالانه، بسیاری از این مسابقات در سراسر جهان برگزار می‌شود که بازیکنان حرفه‌ای زیادی در آن شرکت می‌کنند و به دنبال کسب مقام برتر هستند.

کیلی گیرزدورف معروف به بوگا (Bugha)

بهترین بازیکن فورتنایت

Kyle “Bugha” Giersdorf به خاطر پیروزی‌اش در ایونت World Cup Solo این بازی در سال ۲۰۱۹ که در آن موفق به کسب سه میلیون دلار شد، از نظر میزان درآمد در رده بالاتری قرار دارد. تصور به دست آوردن این مقدار پول از طریق بازی‌های رقابتی واقعاً عجیب و غریب است، اما منکر تلاش‌های بی ‌وقفه او در این زمینه نمی‌توان شد. به دنبال این ایونت، Bugha مقام سوم مسابقات FNCS: Chapter 2 Season 2 Grand Finals و اخیراً مقام چهارم FNCS: Chapter 2 Season 3 Grand Finals را کسب کرد. ممکن است سابقه کار او به اندازه سایر بازیکنان این لیست طولانی نباشد، اما از نظر میزان درآمد، واقعاً بی‌رقیب است.

ترنر تنی معروف به تیفو (Tfue)

 بهترین بازیکن فورتنایت

بازیکن بعدی لیست بهترین بازیکن فورتنایت ، Turner “Tfue” Tenney است، کسی که استوارترین سابقه کار را در میان سایر بازیکنان رقابتی دارد. Tfue پس از پیوستن به کلن FaZe در سال ۲۰۱۸، مقام هفتم را در هفته چهارم ایونت انفرادی و مقام دوم را در هفته ششم ایونت دو نفره از سری رقابت‌های هشت هفته‌ای Summer Skirmish به دست آورد. کمی بعد در همان سال، در هفته دوم و چهارم مسابقات انفرادی Fall Skirmish برنده شد و موفق به کسب چهارصد هزار دلار در مسابقه دو نفره Twitch Con Lan گردید. در سال ۲۰۱۹، موفقیت Tfue با کسب مقام سوم در مسابقه دو نفره Secret Skirmish ادامه یافت. او چندین بار به جام جهانی Fortnite راه یافت و حتی در Cash Cup دو نفره (Duo) 2020 نیز قهرمان شد. او ممکن است ثابت ‌قدم‌ترین نباشد، اما سوابق کاری او ثابت می‌کند که یک بازیکن شگفت‌انگیز است.

کیلی جکسون معروف به مونگرال (Mongraal)

بهترین بازیکن فورتنایت

Kyle “Mongraal” Jackson یکی از جوان‌ترین بازیکنان این لیست است که در زمان شروع کار خود در سال ۲۰۱۸ تنها ۱۳ سال سن داشت. در واقع، پس از آنکه وی در آن سال به نیمه نهایی Winter Royale راه یافت، Epic Games محدوده سنی را از ۱۶ به ۱۳ تغییر داد تا بازیکنان جوانی مانند او بتوانند در مسابقات Fortnite شرکت کنند. او در سری مسابقات Share the Love مقام اول را کسب کرد و پس از مشارکت با Mitr0 (که در مورد او نیز صحبت خواهیم کرد)، برنده جام Luxe در سال ۲۰۱۹ شد. علاوه بر این، چندین بار به جام جهانی Fortnite راه یافت و در سال ۲۰۱۹ موفق به کسب مقام ششم شد. Mongraal به توانایی عجیبی که در ساخت سریع دارد، شناخته شده است، که بدون شک همین امر باعث شده تا به چنین درآمد بالایی برسد.

شین کاتن معروف به اپیک وال (EpikWhale)

بهترین بازیکن فورتنایت

Shane “EpikWhale” Cotton تبدیل به یک میلیونر شده و این موفقیت را با کسب چندین مقام اول در مسابقات مهم بهترین بازیکن فورتنایت به دست آورده است. EpikWhale در سال ۲۰۱۹، مقام سوم فینال جام جهانی تک نفره Fortnite را به دست آورد – کمی عقب‌تر از Bugha. اما به هیچ عنوان دست از تلاش نکشید و پس از آن در چندین مسابقات FNCS، از جمله مسابقات هفته دوم و چهارم از بخش دوم فصل اول و مسابقات هفته دوم و Grand Finals از بخش دوم فصل دوم مقام اول را کسب کرد. او به تازگی برنده NA West Bugha Throwback Cup شد و در مجموع دارای میزان درآمد چشمگیر و پیروزی‌های متعددی در صحنه رقابت می‌باشد.

بنجی فیش معروف به بنجی فیشی (Benjyfishy)

بهترین بازیکن فورتنایت

Benjy “Benjyfishy” Fish هم یکی دیگر از بازیکنان با سابقه طولانی و درآمد بسیار بالا است. اولین پیروزی بزرگ Benjyfishy در مسابقات Duo vs. Squad Tournament در سال ۲۰۱۹ به دست آمد، که در آن او به همراه MrSavage در مجموع ۲۲ هزار دلار برای کسب مقام اول به دست آوردند. به دنبال آن، با کسب مقام چهاردهم در مسابقات World Cup Finals Duos موفق به دریافت ۵۰ هزار دلار شد و سپس در مسابقه هفته دوم از فصل دهم FNCS در سال ۲۰۱۹ در اروپا، موفق به کسب مقام اول شد. گرچه بسیاری از پیروزی‌های Benjyfishy در مسابقات دو نفره بود، اما در بازی‌های تک نفره نیز عملکرد خوبی داشت، از جمله می‌توان به موفقیت اخیر وی در هفته اول و دوم مسابقات FNCS: Invitational اشاره کرد که در آن به مقام اول دست یافت.

کودی کنرود معروف به کلیکس (Clix)

بهترین بازیکن فورتنایت

بسیاری Cody “Clix” Conrod را به خاطر توانایی‌اش در ساخت سریع تحسین کرده ‌اند، اما عملکرد کلی او نیز خوب است. درست مانند بسیاری از بازیکنان این لیست، Clix در چندین مسابقات رقابتی به پیروزی رسیده است که جدیدترین آن‌ها کسب مقام اول در NA East Bugha Throwback Cup بود. جدا از این، او در مسابقات انفرادی فینال جام جهانی Fortnite 2019 در جایگاه هجدهم قرار گرفت، که شاید زیاد به نظر نرسد، اما پیروزی وی ۱۱۲۵۰۰ دلار جایزه به همراه داشت. سپس در هفته اول و دوم Wednesday Wagers در سال ۲۰۱۹ برنده شد و مجدداً در همان سال، در ایونت هفته اول از فصل دهم FNCS پیروزی دیگری را رقم زد. نیازی به گفتن نیست که Clix ثابت قدم است و تماشای بازی آن بسیار سرگرم ‌کننده می‌باشد.

کریستین هنینگ معروف به فرای (Fray)

بهترین بازیکن فورتنایت

یکی از بازیکنان کمتر شناخته شده این لیست Christian “Fray” Hennig است که علی ‌رغم نداشتن تعداد زیادی پیروزی در مسابقات بزرگ، مهارت بسیار بالایی دارد. سبک بازی منحصر به فرد او ثابت می‌کند که استراتژی‌هایش عمدی و همگی از روی فکر هستند، زیرا همیشه در رقابت‌ها پیشی می‌گیرد. Fray یکی از فینالیست‌های DreamHack Winter و DreamHack Anaheim در سال ۲۰۱۹ بود و به پخش زنده مسابقات رقابتی خود معروف است. این کار معمولاً بازیکنان را مضطرب می‌کند، اما Fray هیچ مشکلی با این مسئله ندارد. او مطمئناً یک بازیکن رو به ترقی است و حتی بازیکنان کمتر شناخته شده نیز شایستگی حضور در این لیست را دارند.

دیوید وانگ معروف به آگوآ (Aqua)

بهترین بازیکن فورتنایت

یکی دیگر از افراد پر درآمد این لیست، David “Aqua” Wang است که تقریباً دو میلیون دلار از مسابقات Fortnite به دست آورده است. مهم‌ترین دستاورد او، کسب مقام اول در مسابقات World Cup Finals Duos در سال ۲۰۱۹ بود که با هم تیمی خود در مجموع سه میلیون دلار به دست آوردند. Aqua هنگام بازی به صورت تیمی می‌درخشد، همانطور که از پیروزی دو نفره او در ایونت هفته چهارم اروپایی از بخش دوم فصل دوم FNCS، پیروزی سه نفره او در هفته سوم اروپایی فصل دهم و پیروزی در ایونت Grand Finals به عنوان عضوی از یک تیم سه نفره پیدا است. بازی به عنوان بخشی از یک تیم طرز فکر متفاوتی نسبت به بازی به صورت انفرادی می‌طلبد. سابقه Aqua در بازی‌های انفرادی به اندازه دیگران درخشان نیست و در واقع به لطف برد‌های تیمش تبدیل به یک بازیکن مهم شده است.

دیمیتری واندویر معروف به (Mitr0)

بهترین بازیکن فورتنایت

به دنبال موفقیتی که Dmitri “Mitr0” Van de Vrie در Summer Skirmish سال ۲۰۱۸ کسب کرد و در آن چندین مقام اول در رقابت‌های دو نفره به دست آورد، در همان سال موفق به کسب مقام اول در مسابقات تک نفره و دو نفره Fall Skirmish نیز شد. در سال ۲۰۱۹، در Luxe Cup برنده شد و سه بار به جام جهانی Fortnite راه یافت که با همراهی Mongraal مقام ششم را کسب کرد. وقتی که صحبت از پایداری موفقیت می‌شود، کمتر کسی مهارت Mitr0 را دارد و این واقعیت در بسیاری از عملکردهای او پیدا است. Mitr0 در مسابقات انفرادی (Solo) حریفان خود را تار و مار کرده و حتی در اوایل سار جاری با مغلوب ساختن ۳۳ بازیکن در Solo Cash Cup توانسته رکورد جهانی را بزند.

روکو مورالز معروف به ساف (Saf)

بهترین بازیکن فورتنایت

در آخر به Rocco “Saf” Morales می‌رسیم که می‌شود گفت بهترین بازیکن فورتنایت است. او یکی از برجسته‌ترین بازیکنانی است که پیروزی‌های چشمگیری را کسب کرده و همیشه موفق بوده است. او پس از کسب مقام اول در فصل دوم از بخش دوم FNCS در منطقه NA East، در مسابقات متعددی مانند Secret Skirmish دو نفره در سال ۲۰۱۹ و هفته سوم Summer Skirmish در NA پیروز شد و حتی در Solos Secret Skirmish مقام دوم را کسب کرد. Saf در مجموع، بیش از یک میلیون دلار از بازی‌های رقابتی Fortnite به دست آورد که نشان می‌دهد او یک هیولای غیرقابل انکار هم در بازی های انفرادی و هم در بازی‌های تیمی است.

 

منبع: DigitalTrends

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − سه =