معرفی بازی موبایل Last Hope TD

بازی موبایل Last Hope TD

یکی از برترین این بازی ها،بازی موبایل Last Hope TD بوده که با ترکیب سبک های استراتژی،جهان باز و دفاع از قلعه موفق به خلق اثری جذاب شده است. جی ای سافت وار با قابل دسترس قرار دادن بازی موبایل Last Hope TD به صورت رایگان البته با اپشن پرداخت درون برنامه ای برای پلتفرم های پر مخاطب ای او اس و اندروید توجهات زیادی را با خود جلب کرده است.

بازی موبایل Last Hope TD
بازی موبایل Last Hope TD

تاکنون بارها به نقد و تفسیر بازی های مختلف دنیای گیمنیگ پرداخته ایم.

این صنعت ثروت آفرین سالهای زیادیست که به گسترش و ارتقا مشغول است و در این زمینه تا حد زیادی موفق بوده و با خلق دنیای شگفتی آفرین از سرگرمی مخاطبین و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده که هروزه با بالا رفتن عطش بی پایانشان انتظار بازی ها با ورژن های جدید،بالارفتن سطح کیفیت وجذابیت را میکشند.

اما تنها شاخه های دنیای گیمینگ کنسول های بازی ،ایکس باکس و کامپیوتر های شخصی نیست.

تلفن های همراه هوشمند و ارتقا یافته که به راحتی در دسترس عموم است یکی از ابزار های دنیای گیمینگ است که معمولا ارزان تر و قابل دسترس تر از هر کنسول بازی است و به راحتی در جیب  شما حمل  میشود و استفاده از بخش سرگرمی آن بی حوصلگی و رخوت را در هر مکانی ازشما دور  میکند.

اگر نگاهی به اطراف خوب بیاندازید خوب متوجه میشوید که این جادوی کوچک جیبی چطور محیط شمارا احاطه کرده.

در صف فروشگاه ها،اتاق انتظار پزشکان،درون وسیله های نقلیه و هر جای دیگری  میتوانید افرادی را که سخت مشغول  گذراندن مراحل بازی های تلفن همراهشان هستند راببینید و با خود بیاندیشید  که چطوراین بازی های ساده اپیدمی شده اند؟

یکی از همه  گیر ترین این بازی ها بازی،سبک استراتژی و دفاع از قلعه است که احتیاج به سرکشی و مراقبت پیوسته و دائمی دارد و این امتیاز،خود به تنهایی عامل پایداری بازیکن به بازیست چرا که نیازمند توجه دائمی به شرایط دفاعی بوده و وابستگی زیادی در بازیکن ایجاد میکند.

یکی از برترین این بازی ها،بازی موبایل Last Hope TD بوده که با ترکیب سبک های استراتژی،جهان باز و دفاع از قلعه موفق به خلق اثری جذاب شده است.

جی ای سافت وار با قابل دسترس قرار دادن بازی موبایل Last Hope TD به صورت رایگان البته با اپشن پرداخت درون برنامه ای برای پلتفرم های پر مخاطب ای او اس و اندروید توجهات زیادی را با خود جلب کرده است.

نکته که نظر منتقدان بسیاری جلب کرده تیم مستقل و سه نفره ی تولید این بازیست که با توجه به محدودیت ها موفق به خلق چنین اثری شده است.

این تیم طراحی،مخاطبین و علاقه مندان به بازی های سرخ پوستی و زامبی را تلفیق  کرده است و با روایت داستان دفاع از دهکده ای سرخپوستی در مقابل آسیب زامبی ها  در صحراهای آمریکا ماجرا را جلو برده و شمارا سخت مجذوب آن میکند.

یکی از نکات مثبت و تفاوت های بازی موبایل Last Hope TD با دیگر بازی های این ژانر،شخصی سازی و شخصیت پردازی و قهرمان محوری آن است.

شما علاوه بر پیشبرد دفاع قلعه به ارتقاع و شخصی سازی قهرمان های مورد علاقه ی خود نیز مشغول  خواهید شد و خصوصیات و شاخصه های منحصر به فرد هر یک از آنها قطعا شما را مجذوب شخصیت محوری این بازی خواهد کرد.

یکی دیگر ازشاخصه های بازی های استراتژی  دفاعی، کنترل و دسترسی به تمام زوایای سطحی و جغرافیای بازیست در این بازی نیز با طراحی سه بعدی انجام شده شما پیوسته میتوانید با زوم کردن به هر گوشه ی محدوده ی خود رفته و آن را کنترل و بررسی کنید.

بازی موبایل Last Hope TD
بازی موبایل Last Hope TD

با ادامه مقاله معرفی بازی موبایل Last Hope TD همراه باشید

یکی از عنصرهای جذاب بازی که قطعا از اولین دقایق نظر شمارا جلب خواهد کرد موسیقی مخوف و گرافیک فوق العاده ی بازیست که در نوع خود به عنوان یک بازی تلفن همراه  حرف های زیادی برای گفتن دارد.

یکی دیگر از امتیازات بازی های تلفن همراه نسبت به سایر کنسول ها رها شدن از بسته های الحاقی و اپدیت های مداوم و پیوسته است که قابلیت دسترسی به اپشن های زیادی را به شما میدهد.

البته لازم  به ذکر است که با امکان پرداخت درون برنامه ای،این بازی بعضی از این کارکتر ها با پرداخت هزینه در دسترس شما قرار خواهند گرفت و عده ای دیگر با پیشرفت بازی،یک به یک باز خواهند شد که البته کارکتر های خاص و جذاب و به قولی لجندری بازی،با خرید قابل دسترسی هستند.

یکی دیگر از آپشن های قابل خرید،اکسسوری کارکتر ها از جمله لباس،سلاح و قابلیت های منحصر به فرد آنهاست.

همانطور که پیش تر درمورد آن صحبت کردیم این بازی جزو بهترین بازی های سبک دفاع از قلعه بوده واگر با روال آن آشنایی داشته باشید میدانید که برجک های زیادی را در دسترس دارید که با ارتقاع سراسر قلعه خصوصا این برجک ها توانایی و مهارت های دفاعی خود را بالا خواهید برد و تمام این پیشبرد ها چه برای قلعه و چه برای کارکتر ها و اکسسوری آنها در بخشی به نام کارگاه انجام خواهد شد.

گرچه  که تعدادی از این دسترسی ها با پرداخت های درون برنامه ای ممکن خواهد بود اما با نگاه کردن فیلم های کوتاه تبلیغاتی نیز تعدادی سکه نقره که بخش خرید بازی با آن ها انجام  میشود به شما تعلق خواهد گرفت.

تمام آموزش های لازم بازی در ابتدای شروع انجام خواهد شد و تمام دسترسی ها برای شما شرح  داده خواهد شد  و شما با اطلاعات و تجربه کافی بازی را در قالب شاهزاده ی سرخ پوست شروع  خواهید کرد.

با بالا رفتن تجربه و مهارت شما در بازی ،روند آن نیز رو به سختی رفته و شمارا با احتیاج به ارتقاع قلعه و مهارت های دفاعی به چالش میکشد.

یکی ازاین موارد ورود نا به هنگام و بی موقع زامبی ها از تمام زوایای نقشه است که شمارا غافلگیر کرده و مهارت شما را میسنجد.

مدت زمانی که برای اتمام و انجام  گیم  پلی بازی در نظر گرفته شده پنج روز است که البته با توجه به میزان و اندازه مهارت بازیکن قابل تغییر است.

درجه و میزان  تدبیر های اتخاذ شده از سمت شما با سه ستاره سنجیده شده و پس از پایان هر چالش به شما نشان داده خواهد شد و روند موفقیت شما با قابلیت دسترسی به گوگل پلی در اکانت شما ذخیره شده  و در صورت موفقیت های سه ستاره ای احتیاج چندانی به هزینه  های نقدی نداشته  و پیشبرد بازی را به صورت رایگان در اختیار خواهید داشت که مستلزم طی کردن مرحله به مرحله و گرفتن سه ستاره ی کامل است.

به طور کلی نقد چندانی به بازی موبایل Last Hope TD وارد نبوده و جزو بازی های موفق اما گمنام سبک دفاع از قلعه است گرچه که با توجه به  پتانسیل آن،آینده ی روشنی را برایش پیش بینی کرده اند و گزینه ی مناسبی برای اوقات محدود بیکاری روز های شماست.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =