بازی های رایگان مشترکین طلایی ایکس باکس Xbox

معرفی بازی های رایگان مشترکین طلایی ایکس باکس X box در ماه مارس

یکی از شرکت های کامپیوتری که در آمریکا بزرگترین خدمات نرم افزاری کامپیوتر را ارائه می کند مایکروسافت است. مایکروسافت در تولید محصولات چند رسانه ای و کامپیوتری فعالیت می کند. مایکروسافت دومین سامانه بازی Playstation خود را به نام ایکس باکس وارد بازار کرد که اولین نسخه آن در مایکروسافت به نام  X BOX می شناسند.

شرکت مایکروسافت با تجربیات خوب خود در این زمینه توانست که بازی کاملی به نام ایکس باکس را عرضه کند. سری بازی های ایکس باکس زودتر از دیگر بازی ها مانند پلی اسیشن ۳ و … به بازار آمد که پیشرفت خوبی هم داشته است. اگر جزء استفاده کنندگان از دستگاه ایکس باکس ۱ یا ایکس باکس ۳۶۰ باشید در مورد اشتراک طلایی ایکس باکس چیزهای به گوشتان خورده است.

از آنجا که ایکس باکس یک وسیله سرگرم کننده جذاب است خریداران آن سرویس اشتراک طلایی را برای خود خریداری می کنند. در این صورت فرد علاوه بر خرید دستگاه، هزینه اشتراک طلایی را نیز باید بپردازد. معمولا امتیازات ویژه ای در اختیار مشترکین طلایی ایکس باکس قرار می گیرد که یکی از آن ها امکان بازی رایگان به صورت آنلاین است.

از جمله بازی های رایگان مشترکین طلایی ایکس باکس در ماه مارس می توان به بازی های زیر اشاره کرد.

Metal Gear Rising Revengeance را مام برد که سبک آن بر اساس مبارزه های سریع با سلاح های سرد می باشد. (Hackand and slasly)
این بازی پلی استیشن ۴ توسط شرکت کونامی ساخته شده که نسخه آن بر روی X BOX، PS3 و PC در دسترس قرار گرفته است و از نظر فروش این محصول موفق بوده است.

بازی گیاهان در برابر زامبی ۲ (Zambies Garden Warfare phats vs)

یکی از بازی های ویدئویی جذاب است که شرکت popcap آن را ساخت. این بازی قابل استفاده در پلی استیشن ۴ و ایکس باکس می باشد. این بازی  مانند سایر بازی های جنگی است که نسخه های متعددی دارد و در نوع خود طرفداران خاصی را دارد.

معرفی بازی های رایگان مشترکین طلایی ایکس باکس X box در ماه مارس
معرفی بازی های رایگان مشترکین طلایی ایکس باکس X box در ماه مارس

بازی Time Pirates of the Enchiridion

یکی دیگر از بازی های رایگان که سال قبل انتشار یافت این بازی می باشد و در ماه مارس می توان به صورت رایگان مشترکین از ان استفاده کنند.
نام ای بازی” زمان ماجراجویی دزدان دریایی ” است ودر این بازی پلی استیشن که به صورت طنز و کمدی درآمده است طراحی آن به صورت کارتونی می باشد اما بر پایه ارائه کردن واقعیت است.

شخصیت های بازی زمان ماجراجویی دزدان دریای بیشتر از آنکه به مبارزه بپردازند باید معماها را بر اساس استاندارد حل کنند.

معرفی بازی های رایگان مشترکین طلایی ایکس باکس X box در ماه مارس
بازی Time Pirates of the Enchiridion

بازی star wars Republic یا جنگ ستارگان

یک بازی چند نفره است که توسط شرکت بایوور تولید و ساخته شد و بعد از ساخت وارد بازار بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی شد. Stsar waes برگرفته از داستان یک حماسه است که روی پلی باز تاثیر زیادی را می گذارد. داستان اصلی این بازی Playstation 4 مربوط به یک فیلم است که با تخیل امیخته شده است.

با استفاده از سبک MMO در این بازی می توانید به شکل آنلاین با افراد بازی کنید. این سبک امروزه در میان پلی بازان طرفدار زیادی را دارد. بازی star wars از بازی های موفق این سبک است که بعد از آن چندین نسخه از بازی وارد بازار شد.

با وارد شدن این سبک MMO تحول بسیاری در بازار بازی های رایانه ای رخ داد. این تحول شامل گستردگی بازی های و روند بازی بود و محتوای ساختاری این بازی به گونه ای بود که فرد می توانست به راحتی پیشرفت خود را مشاهده کند و با میلیون ها نفر دیگر رقابت و یا دوستی کند.
سازندگان این بازی همه چیز را برای گیم باز در طول بازی آنلاین فراهم کرده بودند به طوری که فرد می دانست که در بازی چه جیزی لازم دارد و چه چیزی را لازم نخواهد داشت. شخصیت های بازی به گونه ای طراحی شده اند که گیم باز با انها می تواند ارتباط برقرار کند.

معرفی بازی های رایگان مشترکین طلایی ایکس باکس X box در ماه مارس
بازی star wars Republic یا جنگ ستارگان

به جرأت می توان گفت که گرافیک بازی جنگ ستارگان بی نقص است. مناظر زیبایی این بازی، لذت بازی کردن را بیشتر می کند. گرافیک محیط های بزرگ در بازی، بازی کننده را حیرت زده می کند. طراحی زمینه ها و جزئیات به خوبی دیده می شود.

صداپردازی این بازی به گونه ای است که گیم باز خود را در محیط بازی پلی استیشن می پندارد و به خوبی موقعیت ها را حس می کند. هر چند که این بازی رنگ و بوی کامپیوتری دارد اما آهنگ های آن هیجان بازی را چندین برابر کرده و حماسه بازی را زنده می کند. اگر جزء دوست داران  سبک MMO هستید این بازی را از دست ندهید.

به طور کلی بازی های گفته شده جزء بازی های است که مشترکین طلایی ایکس باکس می توانند بعد از پرداخت هزینه اشتراک در ماه مارس به صورت رایگان و آنلاین بهره مند شوند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − یک =